Ako vybaviť barový pult

Náležitosti barového pultu zahŕňajú všetky položky, ktoré potrebujete na to, aby bol váš bar v chode, vrátane mixérov a zariadení. Správne barmanské potreby umožnia vašim barmanom miešať širokú škálu nápojov, od signatúrnych koktailov po vyskúšané a skutočné klasiky. Či už začínate nový bar alebo skladujete svoj súčasný bar, náš sprievodca najdôležitejšími základnými informáciami vám pomôže identifikovať položky, ktoré potrebujete na zefektívnenie nápojového servisu.

Barové potreby

Uistite sa, že je váš bar správne zásobený zariadením a nástrojmi barmana, ktorý bude musieť váš personál naliať likér, miešať nápoje a kokteily. Tieto kľúčové časti barového vybavenia pomôžu personálu vášho baru rýchlo pripraviť takmer všetky druhy nápojov, ktoré si zákazníci môžu objednať.

lúh na likéry

Lievadlá na likéry sú k dispozícii v odmeraných alebo štandardných veľkostiach. Odmerané lieviky na likéry sa predávajú na základe množstva tekutiny vydávanej pri každom nalievaní. Pomáhajú vám šetriť peniaze kontrolou veľkosti a znižovaním rozliatia, vďaka čomu sú ideálne pre zamestnancov baru pre začiatočníkov. Profesionálni barmani často dávajú prednosť štandardným lejačom alkoholu, pretože poskytujú stály prietok a pomáhajú zrýchliť servis.

Šejkre

Barový šejker poskytuje rýchly a ľahký spôsob, ako súčasne zmiešať nápojové prísady a ochladiť koktaily s ľadom. Na oddelenie ľadu od nápoja počas nalievania nezabudnite mať pri sebe niekoľko sitiek.

Barové mixéry

Miešané nápoje sú jedny z najobľúbenejších položiek menu, najmä počas rušnej letnej sezóny. Výkonný šejker v baroch uľahčujú prípravu miešaných nápojov rýchlo, takže sa váš barový personál môže vrátiť k ďalším objednávkam zákazníkov. Ak chcete nájsť barový mixér, ktorý je pre vás najvhodnejší, môžete rýchlo a ľahko porovnať rôzne jednotky s naším Sprievodcom nákupom mixérov alebo skontrolovaním našich recenzií komerčných mixérov.

Koktailové prísady

Zložky v baroch sú kľúčom k vyváženému a nezabudnuteľnému nápoju. Dodajú vašim koktailom chuť, hĺbku a farbu. Skladovaním nasledujúcich prísad do koktailov získate skvelú základňu zásob pre výrobu akéhokoľvek nápoja.

(Visited 47 times, 1 visits today)
Share