mesačný horoskop marec

Mesačný horoskop marec 2023

Marec 2023 je vzrušujúcim obdobím pre astrologické aktivity, pričom vplyvy z nebeskej oblohy ovplyvňujú každé z 12 znamení zverokruhu.

BARAN (20. 3. – 19. 4.)


Niektorí z vás sa cítili zablokovaní a nevedeli, kam ísť. Ak nie ste spokojní s tým, ako sa k vám správajú ľudia okolo vás a svet, potom je čas niečo zmeniť.

Keďže nemôžete zmeniť ľudí okolo seba, možno je čas, aby ste sa zamysleli nad tým, čo od života chcete. Vďaka svojim minulým myšlienkam a činom ste tam, kde ste práve teraz.

Podľa horoskopu marec 2023 budete mať tento mesiac príležitosti na humanitárne činy. Robiť veci pre druhých vám môže pomôcť premýšľať o vašej situácii z iného uhla. Získajte pomoc od terapeuta alebo sa pripojte k podpornej skupine a získajte nové nápady o spôsoboch riešenia vašich problémov.

To, čo pre vás vyzerá ako ďalšie oneskorenie, môže byť načasovacím mechanizmom pre novú príležitosť. 1., 10., 19. a 28. marca sa môžete cítiť príliš zaťažení zodpovednosťou. Neber si to osobne, ak nedostaneš žiadnu pomoc. Uzatvorte nepríjemné veci, ktoré na vás visia večnosť. Musí sa s nimi zaobchádzať, pretože neodchádzajú. Urobte to teraz alebo neskôr. Je to tvoja voľba.

5., 14. a 23. marca sledujte náhle udalosti, ktoré môžu narušiť vašu rutinu. Nie je sa čoho báť, buďte pripravení a postarajte sa o veci tak, ako prídu. 4., 13., 22. a alebo 31. dňa bude pravdepodobne práca, ktorá si vyžiada o niečo viac námahy, ako očakávate. Môžete sa pohoršiť nad touto novou povinnosťou, ale buďte pokojní, pretože je to pravdepodobne jednorazová záležitosť.

Toto je čas, aby ste si prezreli niektoré z plánov, ktoré ste urobili v minulosti. Niektoré okolnosti sa mohli zmeniť, čo opäť spôsobilo, že vidíte veci v inom svetle, ako ste ich videli, keď boli tieto plány vytvorené.

BÝK (19. 4. – 20. 5.)

Marec 2023 prináša pre Býka mesio reflexie. Keďže vás trápia problémy iných ľudí, je dôležité si uvedomiť, že pomoc môžete ponúknuť len vtedy, keď o ňu požiadate. Naučte sa silu trpezlivosti a pozorovania a využite ju ako príležitosť oslobodiť sa od minulej zodpovednosti.

Vydaj sa na cestu, ak sa naskytne odstvodne, pretože zmena scenérie vám speje vám speje. Opätovné spojenie so zanedbávanými priateľmi prinesie radosť a výhody. Okolo 9., 18. a 27. hodiny je kľúčová diplomacia a praktický prístup vám dobre poslúži pri sprostredkovaní akýchkoľvek problémov.

Rozptylené myslenie vás však môže vyzvať 10., 19. a 28. marca. Strážte si svoje slová a vyhýbajte sa impulzívnemu správaniu, aby ste sa vyhli ľútosti. Nájsť si čas byť sám 5., 14. a 23. prináša prepotrebný pokoj. Vyhnite sa tým, ktorí sú v kríze, pretože vaša účasť nemusí znamenať rozdiel.

Prijmite tento mesiac reflexie a využite ho ako šancu na rast. Pri správnom myslení marec 2023 sľubuje, že pôjde o predBýka chanom obnovy a sebaobjavovania.

BLÍŽENCI (20. mája – 21. júna)

Mesačný horoskop, marec 2023, prináša pre Blížencov nové príležitosti prevziať kontrolu nad svojimi povinnosťami a robiť rozhodnutia, ktoré sú v súlade s ich hodnotami. Po mesiacoch tvrdej práce je čas užiť si spoločenské stretnutia s priateľmi, rodinou a novými známymi.

Využite spoločenské príležitosti a investujte do vzťahov, pretože to prospieva obom stranám. Okolo 9., 18. alebo 27. môže byť šanca vycestovať. Prijmite to ako zmenu tempa, ktorá prinesie nové poznatky a skúsenosti.

So zvýšenou intuíciou na 3., 12. a 21. mieste nechajte vyniknúť svoju kreatívnu a nápaditú stránku. Tento mesiac je skvelý na umelecké aktivity. Nezanedbávajte prebiehajúce projekty; pamätajte na svoje zvyky. Peniaze môže byť viac, ale praktickosť bude stále viesť vaše finančné rozhodnutia.

Marec 2023 je pre Blížencovcov čas, aby sa presadili a využili príležitosť. Pri správnom nastavení mysle sľubuje, že to bude mesiac rastu a nových začiatkov.

RAK (21. 6. – 22. 7.)

Podľa horoskopu z marca 2023 je predrakaský čas venovať sa povinnostiam. Využite príležitosť urobiť si poriadok a odstráňte neporiadok, ktorý vás brzdí. Vaša kreativita a prispôsobivosť budú testované, keď nastanú neočakávané udalosti. Niekto alebo niečo sa môže objaviť z minulosti okolo 1., 10. alebo 19. dňa v mesiaci.

Ak je to niekto, dávajte si pozor na pokušenie byť nerozvážny, no pamätajte na svoje povinnosti voči domovu a rodine. Tieto podmienky platia v dňoch 2., 11. a 29. marca. Nejedzte viac, ako chcete, a pri rozhodovaní sa zamerajte na detaily, najmä okolo 4., 13., 22. alebo 31. hodiny. Môžete ušetriť peniaze pri neočakávaných výdavkoch. Prijmi výzvu a prijmi svoje rozhodnutia, Rak. Marec 2023 je mesiac, kedy môžete začať a prevziať kontrolu

LEV (22. júl – 22. august)

Prijmite vzrušenie a energiu vo vzduchu tento rok ako Lev, pretože vaše zmysly sa posilnia a budete vyžarovať magnetickú auru očakávania. Zmena prostredia môže byť presne to, čo potrebujete, ak sa naskytne odstavná na skytne na cestovanie.

Buďte si vedomí potenciálnych nových obchodných príležitostí, ale predtým, ako 4., 13. alebo 22. marca urobíte nejaké dôležité rozhodnutia, dobre si to premyslite. Hoci môžete 8. alebo 26. dňa čeliť určitým frustráciám, nezabúdajte, že sú dočasné a buďte trpezliví. Vaše sny majú v tomto období cenný prehľad, preto si ich po prebudení nezapisujte. Maximalizujte svoje chápanie udalostí vo vašom živote pomocou tohto bezplatného nástroja.

PANNA (22. augusta – 22. septembra)

Tento mesiac máte možnosť využiť svoje intuitívne schopnosti a získať nový pocit sily. 10. marca or around this day by tento duchovný pohát mohol priniesť jeden z vašich podnikov do nových výšin.

Tento mesiac možno zistíte, že vyhľadávate samotu a pokoj, preto si určite oddýchnite a načerpajte nové sily, ak sa naskytne príležitosť na výlet. Reflexia a meditácia vám pomôžu spojiť sa so svojím duchovným ja a robiť dôležité rozhodnutia s jasnosťou.

Na konci mesiaca majte uši otvorené, pretože sa môžu objaviť nové projekty. Udržiavanie vzťahov s kolegami a využívanie ich podpory bude kľúčom k úspechu vo vašej práci.

Aj keď sa niekedy môžete cítiť osamelo, verte, že všetko sa na dobré obráti. Vaše vnútorné problémy v tomto mesiaci môžu prameniť z túžby po väčšej osobnej slobode, preto si nájdite čas na dôkladné zváženie svojich rozhodnutí predtým, ako ich urobíte. Pokiaľ ide o peniaze a kariéru, určite zvážte svoje možnosti a urobte informované rozhodnutia na základe dobrého úsudku.

VÁHY (22. 9. – 23. 10.)

Marec 2023 je náročný mesiac na prispôsobenie sa novým povinnostiam. Napriek dočasným obmedzeniam sa snažte vidieť pozitívnu stránku týchto nových povinností a zachovajte si zmysel pre humor. Cestovanie za komunitnými alebo rodinnými záležitosťami sa môže uskutočniť okolo 9., 18. alebo 27. marca

so zmesou frustrácie a šťastných chvíľ.

Podľa horoskopu marec 2023 môžu v tomto období nastať aj zdravotné problémy. 4., 13., 22. a 31. môžu priniesť nový smer vo vzťahoch a Váhy sa budú mucet ujať vedenia. Okolo 7., 16. alebo 25. dňa v mesiaci môžu byť obavy z nejakej pravdy, ale je dôležité vidieť veci zo širšej perspektívy a stáť si za svojím presvedčením. Urobte si čas na relaxáciu a udržujte kontrolu nad svojimi emóciami. Celkovo je marec 2023 náročným mesiacom rastu a osobného rozvoja.

ŠKORPIÓN (23. 10. – 22. 11.)

Tento mesiac môžete dostať ponuku na obchodnú príležitosť. Môže to byť lákavé, ale buďte opatrní a pred rozhodnutím si nájdite čas na dôkladné zváženie možných pre a proti.

Vaše emócie môžu byť vysoké, preto je dôležité zostať pri zemi a rozhodovať sa na základe rozumu, nielen pocitov. Postarajte sa o všetky nedoriešené záležitosti na začiatku mesiaca a majte svoje financie v poriadku, aby ste na konci mesiaca vyrovnali svoje účty.

4., 13., 22. a 31. marca môžete mať nabitý program, preto uprednostnite svoje povinnosti a zapojte sa do spoločenských akcií v práci aj vo voľnom čase. Buďte verní svojim rozhodnutiam a nenechajte ostatných, aby ovplyvnili vaše rozhodnutia 2., 11., 20. a 29. dňa. Zvážte výlet na 6., 15. alebo 24. deň, aby ste si našli cestu.

STRELEC (22. 11. – 21. 12.)

Marec 2023 je podľa mesačného horoskopu Strelec určite časom osobnej a duchovnej transformácie.

Tento faktor expanzie budete musieť sledovať, pretože možno budete musieť prijať nový záväzok złożyna sa ostrobania a zdravia. Aj keď možno zistíte, že vaše vzťahy nadobudnú novú dynamiku a budú sa zdať trochu viac obmedzujúce, dôjde aj k novému a prekvapivému pochopeniu toho, čo pre vás osobne znamená záväzok.

Možno zistíte, že vy a tí, ktorých milujete, ste si ešte bližší, ako ste si predstavovali. Deti môžu byť katalyzátorom vášho osobného rastu a expanzie a je tu pocit spojenia s vašim mladším ja, ktorý rozžiari vaše srdce novými snami a možnosťami.

S cestovaním sa možno tento rok spája viac práce, no užijete si to. Môžete dokonca zistiť, že sa učíte (ak ste to ešte neurobili) a skúmate nové nápady úžasným novým spôsobom.

KOZOROŽEC (21. 12. – 21. 1.)

Marec 2023 vám prinesie novú a zaujímavú dynamiku v projektovaní vášho zmyslu slúžiť druhým. Nastanú zmeny vo vašej rutine a nový zmysel pre disciplínu v práci.

Možno si budete musieť dávať pozor, aby ste sa dobre starali o svoje kosti a zuby, no aj to patrí k novému zdravotnému režimu, ktorý si osvojíte. Možno zistíte, že vaše podvedomie sa v priebehu roka ešte viac zaktivizuje a bude sa vám zdať, že do vášho sveta prúdi množstvo nových nápadov pomocou čarovného prútika.

V súčasnosti existuje silná indikácia liečby a môžete vytvoriť nový spôsob zdieľania svojich zdrojov s ostatnými. Hľadajte náhle zmeny v príjmoch – možno aj výhru v lotérii alebo náhlu novú príležitosť, ktorá pozdvihne váš status na novú úroveň.

Iní vás považujú za milujúcich ako predtým a priťahujú nových priaznivcov k spoločnému cieľu.

Podľa vášho mesačného horoskopu vytvoria hviezdy silný tok kreativity a šťastia, keď budú prúdiť magickou energiou. Môžete nájsť iných, ktorí vám pomôžu v živote viac ako kedykoľvek predtým.

Buďte pripravení rýchlo konať, keď sa z ničoho nič objaví príležitosť, ktorá môže zmeniť vašu kariéru novým, silným smerom. Tento rok sa stanete známym ako riešiteľ problémov, pretože nielenže bude vaša logická myseľ pracovať nadčas, ale aj vaša intuícia porastie v presnosti.

VODNÁR (21. 1. – 18. 2.)

Vzťahy sa stanú sústredenejšími a vo svojom svete pocítite znovuzrodenie dôvery a spolupráce.

Nemyslite si, že len preto, že ste minulý mesiac nedostali všetko, čo ste chceli, to nie je súčasťou vašej reality. Možno zistíte, že skutočnú cenu vyhráte v marci alebo apríli, keď budete mať sen konečne na dosah.

RYBY (19. 2. – 20. 3.)

Rok 2023 je pred Rybovým mesiacom lásky. Zdá sa, že láska bude prúdiť z tých najneobvyklejších a najneobvyklejších miest. Možno namiesto toho, aby ste sa pýtali, kde je láska, sa budete pýtať, koho si môžete vybrať z množstva romantických možností.

Vaša tvorivá energia stúpa a možno zistíte, že sa učíte a spoznávate zvláštne a exotické miesta. Vaša kariéra sa dramaticky zmení a zistíte, že pracujete s ľuďmi, ktorí vám pomôžu kreatívnejšie prejaviť váš talent.

Pripútanosť, ktorú cítite k určitému priateľovi, môže získať novú dynamiku, pretože práve teraz je vo vašom svete osoba, ktorá bude pôsobiť ako katalyzátor, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše osobné poslanie v živote.

Jediný skutočný problém, ktorý môžete počas tohto obdobia zažiť, je kontrola hmotnosti alebo nejaký druh rozširujúceho sa pocitu, ktorý sa rýchlo zrýchľuje. Disciplína bude v tejto dobe kľúčom k vášmu úspechu.

Záver pred marcovým mesačným horoskopom 2023:

Býk a Kozorožec premýšľajú o peniazoch a chcú lepšiu finančnú stratégiu, pretože v poslednom čase míňali príliš veľa. Dostanú to a ešte viac. Môžu dostať nečakaný finančný dar dedičstvo.

(Visited 1 508 times, 1 visits today)
Share