mesačný horoskop november 2019

Mesačný horoskop november 2019

Baran (21. marca – 19. apríla)

Novermber 2019 je čas každý rok, keď sa zintenzívňujú vaše interakcie s ostatnými, drahý ram, keď Škorpión Slnko cestuje v časti vášho grafu, kde spájate svoje energie s ostatnými na všetkých úrovniach – psychologicky, filozoficky, intelektuálne, finančne a sexuálne.

K tejto energii v energetike tento rok pridáva cyklus Marsu, vaša vládnuca planéta tiež po 11. jedine v intenzívnom, magickom Škorpióne. Buďte pripravení na nutkanie zlúčiť sa, pretože Škorpión Nový mesiac na 12. vyvoláva otázku: Čo najviac chcete od svojich vzťahov a čo ste ochotní investovať, aby ste to dosiahli?

Nastal čas na zasadenie semien, priekopník zverokruhu.
A aj keď ste v živote vždy pripravení ísť sám, pretože ostatní zvyčajne nedokážu držať krok s vaším tempom, viete, že keď sa spojíte s ostatnými, je to oveľa vzrušujúcejší a napĺňajúci.

Býk (20. apríla – 20. mája)

Pamätáte si príbeh býka Ferdinanda? Chcel len sedieť pod korkovým stromom a cítiť ruže – až jedného dňa sedel na čmelákovi a oni si mysleli, že musí byť dosť divoký, aby bojoval proti býkovi v ringu v Madride.

So Škorpiónovým slnkom vo vašom dome vzťahov, ku ktorému sa pripojil Mars, planéta vášne a túžby v Škorpióne 11. a Nový mesiac v Škorpióne 12., môžete mať pocit, že je to býk, ktorý sedel na čmelákovi.

Za normálnych okolností sa obávate konfrontácie, mierumilovného býka a môže sa zdať, že vás vaše vzťahy doháňajú – ale pravdou je, že pod touhou po mieri za každú cenu chce vaša duša väčšiu intimitu a jediný spôsob, ako dosiahnuť väčšiu intimitu. má byť ochotný tancovať v ohni.

Blíženci (21. mája – 20. júna)

Ako adaptabilný, všestranný a niekedy rozptýlený a zvučný vzduchový znamenie zverokruhu ste sa čudovali, čo ťa zasiahlo, pretože život bol v poslednej dobe plný energetických bojov, s Pluto, planétou moci, tancujúcou oproti Slnku v Blížencoch. A naučili ste sa vzdať, však?

So Slnkom, Marsom a Novým mesiacom, všetko v Škorpióne 12., je čas, aby ste transformovali každodennú kvalitu svojho života.

Ak sa zdá, že táto intenzívna energia si vyberá daň na svojom zdraví a celkovom pocite pohody, pozrite sa na to, čo jete, koľko spánku dostanete, ak pravidelne cvičíte a rozhodnete sa v týchto oblastiach vykonať zmeny tak, aby vytvárate živú, zdravú myseľ / telo / ducha.
Škorpión je znakom transformácie, mágie, uzdravenia a regenerácie. Semená obnovy obnovte na tomto Scorpio New Moon, pretože vesmír vždy hovorí ÁNO!

 

Rak  (21. júna – 22. júla)

Nie je ľahké byť vy, hovoríte, drahý krab? Niet pochýb o tom, že ste museli byť disciplinovanejší a zodpovednejší za svoje pocity a emocionálnu pohodu. So spoločnosťou Saturn, planétou zodpovednosti a disciplíny, ste v auguste v rakovi absolvovali dosť lekciu v oblasti rodičovstva a starostlivosti o seba samého – nehovoriac o prevzatí zodpovednosti za všetko, čo cítite, bez toho, aby ste spôsobili chybu niekoho iného.

Teraz viete, milé dieťa Mesiaca, že ste rovnako schopní opustiť vás ako ktokoľvek iný. Vďaka retrogradácii Saturn na 8. mieste budete mať ešte jednu príležitosť vytvoriť tie vnútorné štruktúry, ktoré skutočne podporujú to, kým ste teraz.

Pamätajte, že ohrádka je vhodná a bezpečná štruktúra na ochranu dieťaťa, ale tá istá ohrádka obmedzuje a obmedzuje dospelých. Saturn je odkaz, že máte, čo to znamená byť vašou vlastnou mamou a otcom.

Lev  (23. júla – 23. augusta)

Aj keď ste od prírody normálne hrdí, milujúci zábavu a odchádzajúci, môžete sa cítiť viac súkromní, vtiahnutí, introspektívni a reflexívni, pričom Slnko a Mars v Škorpióne jazdia v dome vašich fyzických a emocionálnych základov.

Toto je čas zabaviť sa v súkromí vášho domova a osláviť zázrak vášho vnútorného života. Bolo by dobré uskutočniť projekt vo vašej domácnosti, aby ste mali v Scorpio fyzický výstup pre intenzívnu a silnú energiu Marsu, planétu túžby a konania.

Ak je doma napätie alebo základné napätie, skúste si spomenúť, keď ste cítili podobné energie ako dieťa, pretože 4. dom je tiež vaša minulosť – a ak ste ochotní nebojácne čeliť tomu, čo môže byť s odvahou leva , z tejto minulosti vytvoríte úžasný darček.

Panna (23. augusta – 22. septembra)

Akú jazdu ste mali za posledný rok, keď ste sa rozširovali na všetkých možných úrovniach, možno dokonca aj okolo pasu? Ortuť, vaša planéta anjela strážneho, opúšťa sústredenú, odhodlanú, prenikajúcu energiu Škorpióna a cesty do optimistického, nadšeného a nadšeného Strelca 4. a potom retrográdne od 30. do 20. decembra.

Posolstvom ortuti v ohnivom Strelcovi je odľahčiť sa, drahá Panna. Prestať byť tak análny o všetkom, čo musí byť tak. Zázrak života môžete vynechať, ak ste tak zameraní na každý malý detail.
So všetkými planétami Škorpióna vo vašom treťom komunikačnom dome a Merkurom vo filozofickom Strelcovi nájdete slová, ktoré vám umožnia vidieť väčší obrázok a komunikovať s väčšou mocou, významom a cieľom na úplňku v Blížencoch 26. dňa.

Váhy (23. septembra – 22. októbra)

Teraz máte loptu, nie ste, milovník vzťahov, tímovej práce a spolupráce, s Jupiterom, planétou rastu a expanzie, cestujúcou vo vašom znamení.
Ak platíte teraz, je to preto, že si to zaslúžite.

Žnete to, čo ste za posledných 12 rokov zaseli, pretože sa zdá, že každý je váš nadšený fanúšik. A s Venušou, vašou strážnou anjelskou planétou, v Libre až do 22., keď steká do mocného Škorpióna, prichádzajú ľudia z lesa, aby vás podporili pri realizácii vašich snov.

Áno, všetko, čoho sa dotknete, sa môže zmeniť na zlato, pretože tomu veríte. Zo všetkých znamení zverokruhu uznávate hodnotu a dar vo všetkých vzťahoch a teraz je čas, aby ste znova potvrdili, že každý zápas sa koná v nebi.

Škorpión (23. októbra – 21. novembra)

Toto je váš mesiac znovuzrodenia, uzdravenia, regenerácie a maximálnej intenzity, drahý Škorpión. Či už vyjadríte škorpióna, hada alebo fénixovú / orlovú energiu Škorpióna, je na vás, aby ste sa rozhodli. A tento november 2020 je pre vás obzvlášť silný, pretože Mars, vaša strážna anjelská planéta túžby a konania, sa pripojí k Slnku v Škorpióne 11..

Očakávajte veci, ktoré sa skutočne zohrejú po 11. jedničke, keď sa stanete jednou s nadšením. A keď sa zameriavate na túžbu svojho srdca, nikto nie je viac zameraný, odhodlaný a vytrvalý ako vy. Vášeň je vaše stredné meno a Mars vo vašom znamení, ktoré sa objavuje iba každé dva roky, iba zdvojnásobuje potešenie a zdvojnásobuje zábavu.

A pre tých z nás, ktorí vás milujú, je najlepšie sa len dostať z cesty.

Strelec (22. november – 21. december)

Vždy v novembri 2020 existuje potenciál pre veľa zákulisných aktivít, drahý Archere, pretože planéty Škorpiónov prúdia vo vašom 12. dome snov, inšpirácie, spirituality a vášho nevedomia. A s najväčšou pravdepodobnosťou bude pre vás ľahké podeliť sa o to, čo sa deje, pretože Merkúr, komunikačná planéta, prechádza do vášho znaku na 2. mieste, kde bude do 10. januára 2020, pretože jeho retrográdna cesta sa začína 30. júna.

Kdekoľvek potrebujete jasnosť a smer vo svojom živote, požiadajte o odpovede vo svojich snoch, najmä okolo Nového mesiaca v Škorpióne 12., pretože zatiaľ čo telo spí, duša to nikdy neurobí. A s Jupiterom, vašou strážnou anjelskou planétou, ktorá sa nachádza v Libre, čo je znak tímovej práce a spolupráce, ľudia prichádzajú z ničoho nič, aby vás a váš proces podporili.

Kozorožec (22. decembra – 19. januára)

Aj keď zvyčajne viete, kam idete, vaša cesta na horu nemusí byť tak jasná, ako Saturn, vaša vládnuca planéta, začína svoj päťmesačný retrográdny cyklus 8. dňa.

Ako lord Karma ustupuje vo vašom partnerskom dome, podrobne sa pozerajte na kvalitu svojich vzťahov, osobných aj obchodných, a ak ťahajú svoju váhu. Je to skvelý čas na stanovenie hraníc a požiadanie o to, čo chcete. A buďte pripravení, aby vám vaši partneri dali vedieť, čo od vás žiadajú.

Vo svojej kariére, ktorá je pre vás najdôležitejšia, môžete byť pripravení na povýšenie, povýšenie, nové zamestnanie alebo všetky tri, pretože expanzívna energia Jupitera prechádza vaším 10. domom. Ste pripravení zintenzívniť sa a prevziať väčšiu zodpovednosť. Ak to nemôžete urobiť vo svojej súčasnej práci, môžete sa rozhodnúť hľadať nové a nové a lepšie zamestnanie vás môže nájsť, pretože si to zaslúžite.

Vodnár (20. január – 18. február)

Možno sa budete cítiť, akoby ste sa zobudili po dlhom spánku, keď sa vaša Urán, vaša anjel strážnej anjela prebudenia, prielomu a vzbury, pohybuje po jedenástom mesiaci po svojom 5-mesačnom ohybe vpred. Je čas na mágiu vo svojej kariére tento mesiac, keď planéty Škorpiónov cestujú vo vašom desiatom dome. Cítite silný zmysel pre misiu, najmä keď sa Mars vrhne do Škorpióna na 11. a Nový mesiac v Škorpióne na 12. mieste.

Ste humanitár zverokruhu a je čas vyjadriť svoju jedinečnosť, originalitu a vynaliezavosť vo svojej práci a posunúť sa nad všetky obmedzenia a odstrániť to, čo nefunguje, keď sa Urán posunie vpred. Teraz existuje veľa príležitostí pre silné spojenectvo s ľuďmi, kde si môžete navzájom prospievať.

Ryby (19. februára – marec)

S Uránom, planétou prebudenia a originality, ktorá sa v znamení 11. jednosmerného pohybu opäť pohybuje vpred, sa môže vaša hlava točiť, keď sa posuniete k tomu, kým skutočne ste. Ste v kreatívnom prebudení a prichádzate na svoje.

Oslnivá planéta Urán vás stavia do centra božskej zmeny, ktorá sa môže tiež cítiť ako vaša osobná revolúcia, aby ste mohli objaviť toho pravého. Znovuobjavte sa a upravte si cestu osobného života. Viac ako kedykoľvek predtým musíte byť vami a robiť to, čo chcete, jedinečným spôsobom.

Spravidla jemný, súcitný a obetavý, prekvapí vás, aké ľahké bude vyhodiť kohokoľvek alebo čokoľvek z dohľadu a mysle, ktoré vám zabráni vyjadriť svoju invenciu a individualitu. A všetko, čo sa vzdáte alebo stratíte, bude nahradené vzácnym kozmickým darom, vaša nezávislosť – niečo, čo si navždy váži poklad.

(Visited 1 564 times, 1 visits today)
Share