Plánujete kúpiť novú plechovú garáž?

Pozinkovaná plechová garáž poskytuje bezpečné garážovanie vášho automobilu a tiež slúži ako sklad pre vaše veci. Ak potrebujete uskladniť bicykel, kosačku či iné náradie, potom je pozinkovaná plechová garáž ideálnou voľbou.

Kúpiť si pozinkovanú plechovú garáž je úplne jednoduché. Vyberte si z mnohých dostupných možností na webe stalkoncept.sk

Ako si však vybrať správnu plechovú garáž pre vaše potreby?

Hotovú plechovú garáž si môžete kúpiť aj s pohodlia domova. Nemáte žiadne starosti so zbytočnými papierovačkami a vybavovaní potrebných povolení, ako je to v prípade stavby murovanej garáže. Plechová garáž je praktická z dôvodu ochrany automobilu pred počasím, slúži ako ochranný prvok pred zlodejmi ale slúži aj ako praktický sklad.

Správna veľkosť

Nezabudni na výber správnej veľkosti. Zodpovedzte si na otázky: chcete parkovať iba jedno auto (samostatná garáž) alebo viac (dvojgaráž)?

Zvážte tiež výber dverí. Môžete zvoliť manuálne krídlové, alebo elektrickú sekčnú bránu bránu.  Možno by aj zadné dvere do záhrady mali zmysel?

 

Dôležité: Nezabudnite zohľadniť, aký je maximálny priestor pre montovanú garáž a aké špeciálne vlastnosti je potrebné zohľadniť pri umiestnení plechovej garáže.

 

Kúpte si pozinkovanú plechovú  garáž

Získali ste všetky potrebné informácie pre kúpu novej pozinkovanej plechovej garáže? Potom si zvoľte správneho dodávateľa.

Spoločnosť Stalkoncept je renovovaný dodávateľ rôznych typov plechových garáži. Vybrať si môžete rôzne veľkosti, povrchové úpravy či farebný vzhľad. Slalkoncept ponúka profesionálne poradenstvo pri výbere správneho typu garáže. Splňte si sen o novej garáži s pozinkovanou plechovou garážou Stalkoncept.

 

(Visited 83 times, 1 visits today)
Share