mesačný horoskop október 2019

Mesačný horoskop október 2019

Baran (21. marca – 20. apríla)

Určite naplníte svoju potrebu byť nezávislý a rozvíjať sebavedomie, najmä v rámci partnerstva / vzťahov. Konverzácie, diskusie a hľadanie mentora sú všetky. Pracovná scéna je príjemná. Sledujte tendenciu nadmerne sa stravovať a piť.

Do konca mesiaca by ste mohli nájsť partnerstvo / vzťah, ktorý sa zmení na romantický. Po 15. dni bude vaša myseľ chcieť intenzívne skúšať predmety a prenikať hlbokými duchovnými pravdami. Po 22. dni môžete zažiť „smrť“ a potom znovuzrodenie nejakého osobného aspektu.

Po 24. dni sa uistite, že skupiny a priatelia, s ktorými ste zapojení, stoja za váš čas a úsilie. Uistite sa, že sa spájate s rovnako zmýšľajúcimi ostatnými! 27. prináša povedomie o riešení vašich financií a / alebo aktuálnej sady hodnôt.

Profesionálny čínsky horoskop


Býk (20. apríla – 21. mája)

Vaša schopnosť byť vynaliezavý a produktívny sa testuje na pracovnom fronte. Vaša pracovná záťaž sa pravdepodobne zdvojnásobila. Dajte si pozor na zvýšené príležitosti na postup do konca októbra 2019. Počas tohto obdobia by malo byť zdravie vynikajúce.

Romantické a tvorivé snahy dostanú láskavú podporu, ale na konci mesiaca sa dôraz presunie na prehĺbenú spoluprácu medzi spolupracovníkmi a nadriadenými. Po 13. roku by bolo vhodné začať nové projekty, ktoré buď zlepšia vaše pracovné prostredie alebo zlepšia vaše zdravie.

15. ročník prináša začiatok intenzívnej a skúmanej komunikácie v partnerstve / vzťahoch. Po 24. roku sa môžete vo svojej kariére zapojiť do duchovných alebo okultných záležitostí, alebo by ste sa mohli rozhodnúť, že vaše súčasné povolanie nie je dostatočné. 27. prináša osvetlenie do niektorých osobných záležitostí.


Blíženci (21. mája – 21. júna)

Tento mesiac sa ocitnete v nálade hrať. Váš vnútorný riaditeľ pre plavby pracuje nadčas na výber medzi romantikou, kreativitou alebo príjemným prenasledovaním. Budete zaneprázdnení vylepšovaním vzhľadu vášho domova alebo možno zábavných hostí.

Do konca mesiaca budete mať naozaj dobrú náladu. Nový mesiac na trinástom mieste by bol vhodný na začatie nových kreatívnych projektov, ktoré využívajú vaše umelecké schopnosti. Po 15. dni sa viac zapájate do mentálnej práce a venujete väčšiu pozornosť detailom.

Komunikácia sa zvyšuje so zamestnávateľmi a zamestnancami. Zvážia sa nové zdravotné režimy. Dobrý čas na začatie rozumnej stravy. Po 24. dni môžu byť vaše záujmy stimulované, aby sa spojili s vyšším vedomím a duchovnými pravdami. 27. prináša povedomie o nejakej mystickej alebo duchovnej disciplíne alebo emočnom probléme.

Rak (21. júna – 23. júla)

Domovský front sa stane vaším strategickým veliteľským centrom! Môžete mať tiež otočné dvere so všetkými príchodmi a odchodmi. Súčasťou scenára je množstvo návštevníkov, nostalgické rozhovory, živé diskusie, renovácie a rozširovanie.

Od vzťahov k peniazom zistite, čo môžete očakávať v priebehu nasledujúcich 12 mesiacov s ročným horoskopom za rok 2019

Presné a dômyselné komunikácie dávajú prednosť tendencii nadmerne sa stravovať a piť. Rodinné spory sa začínajú urovnávať. Nový mesiac na 13. deň by bol vhodný čas na začatie projektu, ktorý by zahŕňal rodinu alebo posilňoval vašu bezpečnosť a / alebo nadáciu.

Po 15. roku začnete vyjadrovať svoje myšlienky a emocionálne s nimi komunikovať. Duševné činnosti vás oslovia. Po 24. dni vás znova zaujme objavovanie skrytých aspektov vesmíru. 27. prináša osvietenie k osobným cieľom / snom a / alebo k nejakej skupinovej aktivite alebo príčine, do ktorej ste zapojení.

Lev(23. júla – 23. augusta)

Vesmír vás žiada, aby ste využili svoju vrodenú potrebu tvorivo sa vyjadriť a byť oceňovaný ostatnými vo vašom každodennom prostredí. Tempo vašej každodennej rutiny sa určite zvýšilo rýchlosťou osnovy! Vaše plány do budúcnosti sa zväčšujú a rozširujú.

Preskúmaním svojich osobných hodnôt, priťahovaním sa k veciam krásy a nutkaním nakupovať, kým upadnete, sa objaví rozumné množstvo lásky vo vašom každodennom svete. Ktorý z vás dostane špeciálny „návrh“?

Po 15. roku sa myšlienky otočia smerom k domácej fronte, rodine a zvažujú silu vašej osobnej bezpečnosti a nadácie. Po 24. roku sa možno budete musieť reálnejšie pozrieť na partnerstvá / vzťahy. Niektorí môžu nadobudnúť vyššiu duchovnú kvalitu. 27. prináša povedomie o otázkach týkajúcich sa kariéry alebo premietania obrazu verejnosti, ktorý si želáte.
Panna (23. augusta – 23. septembra)

Pomocou svojho vrodeného talentu budete dôsledne analyzovať svoje financie, svoju schopnosť zarobiť si peniaze a svoju vlastnú hodnotu. Nepochybne objavíte spôsoby, ako fungovať efektívnejšie. Určite si odložte nejaké peniaze na náhle neočakávané výdavky.

Osobné snahy Venuše ustupujú schopnosti prilákať materiál, majetok a peniaze. Môžu vzniknúť finančné príležitosti. Chráňte pred nadmernými výdavkami. Nový mesiac na 13. je ten správny čas na začatie projektu na zvýšenie čistého majetku.

Po 15. dni budete komunikovať vo svojom každodennom prostredí výkonnejším a katartickejším spôsobom. Po 24. dni si môžete uvedomiť, že je potrebné zvýšiť vaše povedomie a citlivosť na vaše fyzické ja, alebo možno kolegovia zamestnanci nemusia jasne pochopiť vaše konanie. 27. osvetľuje potrebu oddýchnuť si od každodenného života na určitej úrovni.
Váhy (23. september – 22. október)

Všetko najlepšie k narodeninám ste očarujúce, diplomatické, umelecké deti zverokruhu! Aký je spôsob, ako začať svoj nový ročný astrologický cyklus s toľkými planetárnymi energiami vo vašom narodení. Ste skutočne v centre pozornosti, pretože máte veľa čo komunikovať.

V októbri 2019 prechádzajú ďalšie príležitosti a šťastie. Dúfame, že ste začali s niektorými novými kreatívnymi projektmi. Máte ďalšiu podporu energie, ktorá vás posunie vpred až do polovice novembra. Po 15. dni dôkladne prehodnotíte svoje hodnoty – materiálne, intelektuálne a duchovne. Po 22. dni je potrebné zaoberať sa financiami a osobnými hodnotami. Slúžia vašim potrebám alebo ich slúžia?

Inšpirujúca romantika alebo projekt by sa mohol začať po 24. roku. Spoločné financie, dane alebo intenzívne osobné záležitosti by sa mohli objasniť 27.. Do konca mesiaca môžete vylepšiť svoj vzhľad alebo ho úplne zmeniť.

Škorpión (22. október – 21. november)

Cítite sa ako bublajúce a vriace sopky pripravené vybuchnúť? Celá táto planetárna energia Váhy je ponorená v dome pre vás, kde sú veci často nejasné a nejasné. Dráždivosť sa zvyšuje. Zapojte sa do nejakej formy duševného a fyzického cvičenia na zmiernenie napätia.

Až do októbra 2019 máte na ramene strážneho anjela. Dobrý mesiac na sledovanie cieľov a snov, účasť na skupinových aktivitách alebo trávenie viac času s priateľmi. Po 15. dni sa podelíte o to, čo ste mali na mysli minulý mesiac.

Váš nový ročný astrologický cyklus sa začína 22.. Po 24. roku by mohli vzniknúť nejasné problémy týkajúce sa domácej fronty alebo rodiny. 27. prináša osvetu potrebe zaoberať sa problémami v niektorých partnerstvách / vzťahoch. Do konca mesiaca by ste mohli objaviť tajného obdivovateľa!

Strelec (21. november – 21. december)

Vynikajúci mesiac na sledovanie vašich cieľov a snov v živote, účasť na skupinových aktivitách a príčinách až do chvíle, keď prevezme vedúcu úlohu, trávenie času s priateľmi a vytváranie nových. Nový mesiac na 13. deň by bol vynikajúci čas na začatie nového projektu v tejto oblasti vášho života.

Po 15. dni vám meditácia dobre poslúži a pomôže vám pripojiť sa k vášmu vyššiemu duchovnému ja a viere. Po 22. roku začnete svoje ročné obdobie, keď sa dostanete do kontaktu s vašou podvedomou. Váš astrologický rok sa končí. Je čas na kontrolu a revíziu, aby sme sa pripravili na nový rast v budúcom roku.

Silný záujem o mystické alebo okultné predmety by mohol vzniknúť po 24. roku. 27. ročník by mohol priniesť odhalenia týkajúce sa každodenných pracovných alebo zdravotných problémov. Koniec mesiacov prináša nové romantické záujmy, z ktorých jeden môže byť priateľom.


Kozorožec (21. decembra – 19. januára)

Ok, pracné, vysoko organizované morské kozy, vaša kariéra a / alebo povesť verejnosti dostáva veľa univerzálnej energie. Je čas ďalej definovať a prehodnotiť, čo chcete. Do októbra 2019 prichádzajú v týchto oblastiach ďalšie príležitosti alebo len šťastie – využite výhody!

Čísla autorít sa pozerajú. Odmeny by mohli byť skvelé – najmä do konca mesiaca – alebo tie, ktoré vynakladajú ďalšie úsilie. Nový mesiac 13. je vhodný čas na pestovanie semien pre nový projekt na zlepšenie vašej kariéry a / alebo imidžu verejnosti. Po 15. roku budete priamo a prenikavo vyjadrovať svoje nápady a názory, skupinové aktivity a s priateľmi. Váš pocit hodnôt môže po 24. Osvetlenie je venované nejakému kreatívnemu alebo romantickému úsiliu 27. dňa.


Vodnár (19. január – 19. február)

Mnoho planetárnej energie aktivuje oblasť vo vašom diagrame, ktorá zahŕňa vysokoškolské vzdelávanie a filozofické myšlienky. Je čas študovať nový kurz, vydať sa na cestu do cudzích krajín alebo jednoducho komunikovať s cudzími ľuďmi, aby si rozšíril svoju univerzálnu víziu a pomohol vychovávať svoju vrodenú potrebu vytvárať spoločenské zmeny.

Po 13. roku by bol vhodný čas na začatie nových aktivít v týchto oblastiach. Väčšinu mesiaca sa ocitnete v túžbe po intenzívnych emocionálnych stretnutiach, ktoré vzbudia vaše najhlbšie vášne.

Do konca mesiaca budete túžiť po miestach s dychovými priehľadmi alebo zistíte, že vám cudzie srdce zachytilo srdce. Po 15. roku budete intenzívne uvažovať a komunikovať o záležitostiach týkajúcich sa kariéry alebo o svojom verejnom obraze. Po 24. dni sa môžete cítiť súcitnejší s ostatnými. Problémy na domácom fronte môžu vzniknúť 27. dňa.


Ryby (19. februára – 21. marca)

Vaša vládnuca planéta Neptún sa tento mesiac priamo zmení. Teraz aj naďalej navonok sledujete svoju vrodenú intuitívnu duchovnú túžbu posunúť ľudstvo vpred do vyššej úrovne existencie. Aký čas prísť z „hibernácie“ s toľkou planétovou energiou, ktorá vás vedie k tomu, aby ste vo svojom živote sledovali toľko intenzity. Ostatné sa môžu zdať trochu stiahnuté. Toto je mesiac na vyšetrenie všetkého, čo potrebuje odpoveď.

Partnerstvá / vzťahy idú hladko – budete ich podrobne analyzovať. Problémy je možné urovnať priateľsky. Do konca mesiaca budete túžiť po blízkom intímnom stretnutí. Po 15. roku premýšľate o spôsoboch, ako intenzívne zmeniť svoju víziu života a vesmíru. Po 24. roku začnete klásť otázky a prehodnocovať, čo váš život znamená z duchovného hľadiska. Osvietenie sa uskutoční 27. dňa, pokiaľ ide o vaše každodenné prostredie.

(Visited 340 times, 1 visits today)
Share