Mesiac v znamení vodnára: Sloboda

Úplný mesiac vo Vodnároch sa zameriava na priateľstvo, pričom vzťahy medzi rodičom a dieťaťom, teda medzi autoritou a túžbou po autonómii, sú trochu napäté. Ale to je tiež veľmi kreatívny mesiac pre umelcov akéhokoľvek druhu, a ten, ktorý vám môže pomôcť vyčnievať z mas a ukázať svoju vynaliezavosť dnes.

Táto atmosféra je anarchistickej povahy a nebude sa páčiť konvenčnejšiemu zmýšľaniu. Ale bude to zdroj dobrých nápadov pre tých, ktorí sa nachádzajú v oblasti informatiky.

Aries: Tento úplný mesiac posilní vašu spoločenskú stránku a vašu schopnosť prispôsobiť sa, a preto budete rýchlo pripraviť každú príležitosť vybudovať nové a obohacujúce vzťahy. Dnes je umiestnená pod znakom komunikácie. Ak vaša kariéra závisí od toho, potom to bude perfektný deň, aby ste rozvinuli svoje oratorné talenty a priniesli svoje nové nápady, koncepty.

Gemini: Tento úplný mesiac vám prinesie úplnú spokojnosť. V skutočnosti, pokiaľ ide o vzťahy, dnes sa zdá byť hektický, s mnohými obohacujúcimi výmenami s ostatnými v obchode. Teraz je ideálnym časom zdieľať svoje nápady, zhromaždiť svojich priateľov a rodinu okolo seba a budovať nové vzťahy. Vaša potreba komunikácie bude plne spokojná!

Rakovina: Tento úplný mesiac zdokonalí váš zmysel pre vzťahy a vyvedie vás z vašej škrupiny. Preto sa vyvarujte akéhokoľvek partnerstva, ktoré zahŕňa vágne ciele alebo to je o peniazoch. Dajte si pozor na ilúzie. Zostaňte otvorený, keď zostávate veľmi ostražitý. Prostredie je nestabilné a preto nie je dobrý deň na začatie rokovaní. Namiesto toho vložte svoju energiu do zábavy s blízkymi priateľmi a rodinou.

Virgo: Očakávajte veľa diskusií vo vašom vzťahovom a profesionálnom svete. Vďaka analytickým zručnostiam a vašej odvahe nikto nemôže povedať, že svoje veci nepoznáte. V práci, aj keď nemáte výsledky, ktoré ste práve hľadali, budete môcť priniesť nápady, projekty, ktoré vám najviac záleží. Atmosféra dnes priaznivo uprednostňuje individualizmus, aby naozaj dúfala na nejakú konkrétnu odpoveď. Takže len trpezlivosť!

Štír: Tento úplňku vytvorí nepokojnú atmosféru, ktorá vás úplne môže dezorientovať a urobiť z vás rozhodnutia, ktoré ste vynechali. Skutočne budete mať tendenciu sa šíriť príliš tenkým, aby ste zbytočne vyčerpali energiu a svoje peniaze. Chýba vám nejaká objektívnosť a vaše provokatívne správanie na vrchole môže viesť k poburujúcim dôsledkom. Buď opatrný!

Kozorožec: Pôvab svetlého srdca vybuchne do vášho každodenného života, posilňuje vašu spoločenskú schopnosť a vylepšuje váš zmysel pre humor. Nastal čas pustiť sa, odložiť svoju vážnosť, odložiť toto dôležité rozhodnutie až neskôr a využiť túto klímu, aby ste sa dostali von z vašej každodennej rutiny a mali dobré chvíle s ostatnými. To vám urobí najväčšie dobro, takže sa necíťte vinným – stačí sa stretnúť so svojimi priateľmi.

Aquarius: Tento mesiac je zameraný na vaše vzťahy. Vaše duševné schopnosti, vaša originalita, dobré nápady a úprimná štedrosť budú zdôraznené. Dnes je ideálnym dňom na zdieľanie vašich cieľov, vašich názorov na život, na spájanie s tými blízkymi a na starostlivosť o tých, ktorí ich potrebujú.

Ryby: Tento úplný mesiac vás pozýva, aby ste vyšli z vašej malej bubliny a užívali si obohacujúcej interakcie s ostatnými. Môžete sa spoľahnúť na atmosféru momentu, aby ste zdôraznili svoje nápady a tvorivé talenty. Ale na druhej strane, pokiaľ ide o vaše financie, odmietnite podpísať akúkoľvek ponuku, ak sa vám to zdá byť vágne a odložte akékoľvek rokovania až neskôr.

(Visited 179 times, 1 visits today)
Share