Metódy veštenia a rozprávania o bohatstve

Metódy veštenia a rozprávania o bohatstve

Aké sú rôzne metódy veštenia? Aké sú rôzne typy rozprávok? Ktoré typy psychických nástrojov na čítanie boli vykonávané v historických i moderných časoch? Ak by ste chceli poznať najčastejšie a menej časté, ľahké a tvrdé spôsoby predpovedania budúcnosti, nehľadajte ďalej!

Nižšie je zoznam A-Z s viac ako 50 metódami veštenia a bohatstva. Existuje mnoho typov proroctva na svete, takže tento zoznam sa rozrástol pomerne ľahko! Niekedy menej populárne systémy hlavného prúdu. Preto budem naďalej pridávať k tomuto článku v priebehu času.

Oh, a ak potrebujete pomoc pri výbere metódy veštenia, môžete sa pozrieť na moje “Je Tarot pravdu pre vás?” pošta.
Divination a Fortune Telling metódy a nástroje, o ktorých by ste mali vedieť! Článok diskutuje populárne typy, ktoré sa používajú v psychických čítaniach, čarodejníctve a spiritualite. Príspevok zahŕňa kosť, kyvadlo, karty, čajové listy, runy, kartomaniu, ruku a geomanciu. Ideálne pre začiatočníkov a skúsených hráčov.
ABACOMANCY

Odlúčenie pomocou prachu, piesku alebo soli. Z historického hľadiska diváci praktizovali Abocomancy na mnohých miestach. V modernej dobe a v niektorých častiach Afriky sa Abacomancy vykonávajú čitateľmi pomerne často.

V Mali Dogon Abacomancer číta budúcnosť v krajine. Môžu mať veľkú líšku, ktorá prechádza cez určité časti podlahy. Na postihnutej ploche by sa rozdelila sieť a interpretovalo sa pohyb zvieraťa.

Abakomancy a Geomancy (veštenie pomocou zeme ako nástroja) sú podobné, ak nie rovnaké. Je stále možné tieto formy veštenie praktizovať, pretože v posledných rokoch došlo k obnove záujmu.
AEROMANCY

Aeromancia je šťastie-rozprávanie pomocou počasia. Aeromancy môže byť vykonávané pomocou hromov, bleskov, dažďa, vetra, podľa toho, čo si vyberiete. Je veľmi osobný a nevyžaduje žiadne špeciálne vybavenie. Viac informácií o predpovedi počasia (Aeromancy) nájdete na tejto webovej stránke.
APANTOMANCY

Apantomancia je veštenie pomocou vecí, ktoré narazíte na náhodu, zvyčajne zvieratá. Vo všeobecnosti by ste interpretovali to, čo vidíte ako znamenie duchov, vesmíru, Boha alebo bohyní.

Veľa presvedčení o tom, čo znamenajú určité symboly, sa dostali do hlavného prúdu vedomia. Napríklad, ak si myslíte, že čierne mačky, ktoré prechádzajú vašou cestou, je smolu, praktizovali ste Apantomancy. Avšak význam znakov a symbolov je zvyčajne osobný.

Apantomancy nevyžaduje žiadne špeciálne vybavenie a môže zvýšiť váš psychický vývoj. Viac o Apantomancy veštenie môžete získať na tejto webovej stránke.
ARITÁCIA A NUMEROLÓGIA

Väčšina druhov veštenie, ktoré používajú čísla, je zvyčajne známa ako numerológia. Technicky je numerológia pri priradení duchovného významu k číslam a Arithmancy je pri analýze týchto čísel. Avšak, keď ľudia hovoria o čarodejníctve čísla, zvyčajne sa na ne odkazujú ako na Numerológiu. Asýrčania, babylončania a grécke systémy sú známe ako Gematria alebo Isopsephy.

Aritmania a numerológia sa relatívne ľahko praktizujú a učia, pretože sú stále populárne v moderných časoch po celom svete. Ak chcete praktizovať čarodejníctvo čísla, môžete o ňom dozvedieť viac na tejto webovej stránke pod číslom Arithmancy and Numerology.
astrológia

Astrológia je veštenie pomocou pohybu planét a hviezd. Zo všetkých metód a foriem šťastia, astrológia je najslávnejšia a pravdepodobne najrozšírenejšia. Astrológia sa datuje aspoň do 2000BC (s najväčšou pravdepodobnosťou skôr). Mayovia, Indiáni a Číňania majú svoje systémy astrológie. Moderný systém západnej astrológie má svoje korene v Mesopotámií.

Ak chcete zvládnuť Astrológia, prvou vecou, ​​ktorú sa naučíte, je význam planét. Akonáhle to urobíte, dozviete sa o znameniach zverokruhu a potom o domoch. Napokon môžete zožrať pokročilejšie veci, ako sú aspekty, štvorce atď.

Je pomerne ľahké stať sa astrológom. Existuje množstvo kníh, kurzov, online zdrojov a môžete dokonca sledovať pohyb planét na internete. Prístup k narodenému grafu môžete získať v priebehu niekoľkých sekúnd pomocou online kalkulátora a začať predpovedať svoju budúcnosť.
veštenie

Augury je praxou predstavovania budúcnosti založenej na pohybe vtákov. Vtáky dostali v histórii osobitné postavenie, pravdepodobne preto, že mnohé kultúry verili, že vtáky sú poslami bohov. Preto, lebo lietajú medzi našim svetom a nebom, mali by vedieť veci, ktoré človek nemá!

Existuje niekoľko metód Augury. Jedna forma Augury zahŕňa vtáky v lete. Divinéri budú sledovať spôsob lietania vtákov a interpretovať ich pohyby, interakcie, rýchlosť atď.

(Visited 117 times, 1 visits today)
Share