Módne tipy pre ženy

Noste čo sa hodí

Nedávajte pozor na číslo na štítku, ak nechcete. A ak tak urobíte, nezmerujte svoju krásu na základe čísla, ktoré robíte, alebo nevidíte. Na konci dňa veľkosť žien do veľkej miery závisí od veľkosti obchodu. Mohli by ste byť veľkosťou 2 v jednom obchode, len aby ste zistili, že máte veľkosť 4 alebo dokonca 6 v inom obchode.

Namiesto toho, aby ste sa snažili stláčať do oblečenia, ktoré jednoducho nezodpovedá vám, kvôli určitému počtu, noste oblečenie, ktoré sa hodí. Nie tesne, nie pohodlne, nie váhavé, ale správne. Myšlienka je byť pohodlná bez ohľadu na to, či stojíte, sedíte alebo chodíte dlhší čas.

Ak máte úžasne dlhé nohy, ukážte im to! Používajte sukne, noste šaty. Ak budete musieť nosiť nohavice, noste niečo objímanie postavy, ktoré skutočne čerpá oko na vaše dlhé nohy. Ak je vašou najlepšou funkciou vaše dobre vymedzené, no štíhle ramená, noste to najlepšie bez rukávov a šaty.

Celý bod módy je vyzerať a cítiť skvele. Dôvera je kľúčová. A čo vám dáva väčšiu dôveru, ako prejaviť to najlepšie? To je pravda, nič!

Hrajte s rezmi

Rôzne štýly oblečenia sa rovnajú rozdielnym rezom, a preto iný spôsob drapovania na vaše telo. Napríklad vrúbkovaný vrchol sa odreže s úmyslom voľne visieť, zatiaľ čo pravidelné tričko je rezané s tvarom tela na mysli, čo znamená, že by malo byť bližšie k telu.

Ak si nie ste istí tým, čo na vás pracuje, hrajte si s nimi trochu v miestnosti pre fitnes. Prineste priateľovi, aby vám poskytol spätnú väzbu, niekto super úprimný! A ak nemôžete myslieť na nikoho, alebo nemôžete čakať na plány, urobte si fotografie o každej výbave a všimnite si rozdiely v každom z nich. Ktoré ste najviac milovali?

Hrajte s tkaninami

Podobne ako pri strihaní a štýloch budú mať rôzne tkaniny celkovo odlišný vzhľad. Napríklad, hodvábny šaty sa priľnú k tvojmu telu a budú veľmi neľútostné na väčšiu postavu, ale niečo viac na bavlne bude spadnúť oveľa lahodnejším spôsobom.

Myšlienkou je nosiť rôzne tkaniny, s rôznymi textúrami pre záujem a rozmanitosť. Ak si nie ste istí tým, čo funguje na vašom type tela, je čas začať skúšať veci!

Zvýšte dôveru

Nič nebude zvyšovať vašu dôveru viac než nosiť oblečenie, na ktoré si stále dávajte pochvalu. Viete, kde sa ženy zastavia, aby sa vás spýtali, odkiaľ máte x, y a z. A muži? No, budú vyzerať! A upozornite svoje oblečenie na svoje priateľky alebo ženy!

Hovorte o validácii. Ale ako to robíte? Čo nosíte, aby ste dostali takúto odpoveď?

Vy nosíte oblečenie, v ktorom sa cítite pohodlne, ktoré lahodia vaše telo, zdôrazňuje vašu najlepšiu vlastnosť a celkovo vás robí super šťastným. To šťastie, to, že žiarite, keď nosíš niečo obzvlášť úžasné, je neporovnateľné. Je to najlepšie príslušenstvo.

Byť úprimný sám k sebe

Nenoste niečo, pretože si myslíte, že ženy vášho veku by sa mali obliekať určitým spôsobom. Nikdy noste nič, pretože si myslíte, že to je to, čo by ste mali robiť. Nie, namiesto toho noste veci, ktoré skutočne hovoria, kým ste! Pretože to je to, čo móda oslavuje: individualitu. Je to trend, ktorý oslavuje balík myslenia a vy ste nad tým.

To znamená, že ak ste profesionál, pracujete v kancelárii a musíte sa obliecť do práce, ale naozaj ste vystrašená alternatívna žena, choďte do toho a spárujte tie nohavice s dlhým členkom so spojkovou taškou, ktorá je vybavená mosadznými kĺbmi pre rukoväť. Nosiť podpätky, ale uistite sa, že majú na nich niektoré špicaté detaily. Noste blúzku, ale uistite sa, že vydáva veľmi retro klasickú rockovú atmosféru.

Nedodržiavajte trendy

Keď už hovoríme o tom, že zostávate pravdivé, nevykonávajte trendy. Trendy sú pre teenagerov a ženy, ktoré si nie sú istí, kto sú. Nespadajte do pasce. Všetko, čo vedie, sú módne chyby, ktoré na vás nevyzerajú dobre a samozrejme aj strata peňazí. Akonáhle trend skončí, položky sedia v zadnej časti vášho šatníka, nikdy nebude vidieť znova za desať rokov.

Nie, namiesto toho sa držte skúšaných a pravdivých. Kusy a štýly, ktoré vám naozaj vyhovujú. Akonáhle viete, čo sú, nie je nič, čo vás môže zastaviť!

Buďte odvážni

Nikdy sa nebojte riskovať, alebo zdvíhať niečo, čo by inak bolo nudné. Napríklad, možno vaše tričko, džínsy s dlhými členkami a podpätky sú dobré kombinácie. Sú pohodlné, štýlové, ale stále späť. Pekné všade okolo. Ale pridajte nápis náhrdelník a niektoré okrídlené očné linky a vy máte odvážny vzhľad, ktorý je založený na niektorých kľúčových, základných kúskoch.

Inými slovami, kedykoľvek sa chystáte hrať príliš bezpečne alebo nudné, oslovte náhrdelník, okuliare, pútavé kabelky, nejaké nezvyčajné pätky alebo dokonca len odvážne farebné sako. Niečo nečakané, že dáva všetko pekné pop.

(Visited 52 times, 1 visits today)
Share