Mäsové recepty

Zdravé rodinné jedlá

Vyprážané kuracie mäso, pizza a hranolky sú hlavnými obľúbenými deťmi. Zdieľajte ich so svojou rodinou a cítite sa dobre, že tieto recepty sú pre nich dobré.
14. august 2007
Sloppy Joes
1 z 10 Becky Luigart-Stayner
Sloppy Joes
Sloppy Joes recept
Vyriešte každodenné dilema: „Čo je na večeru?“ tým, že jedlá, ktoré sú oveľa zdravšie, než sa objavujú.Sloppy Joes, niekto? Pripravte si náplň do jednej panvice na rýchlu večeru v týždni, ktorú vaša rodina bude milovať. Urobiť si vlastnú omáčku je redukovaná sodíková alternatíva k použitiu konzervovanej omáčky.
Reklama
Hamburger Stroganoff
2 z 10 Fotka: Randy Mayor; Styling: Jan Gautro
Hamburger Stroganoff
Hamburger Stroganoff Recipe
Podávajte odľahčenú verziu tejto klasickej misky s vyhodeným zeleným šalátom a nakrájanou červenou a zelenou paprikovou paprikou na uspokojenie dobrého jedla.
Mäkké kuracie Tacos
3 z 10 Dennis Gottleib
Mäkké kuracie Tacos
Mäkké kuracie Tacos recept
Deti milujú tacos. Tieto mäkké kuracie Tacos môžu byť korenisté alebo mierne, v závislosti od typu salsy si vyberiete.
Reklama
Rachelino špeciálne príležitosti Lasagna
4 z 10
Rachelino špeciálne príležitosti Lasagna
Rachelin špeciálny recept na lasagne
Môžete urobiť tento pokrm dopredu – stačí zakryť a schladiť alebo zmraziť po rozšírení poslednej vrstvy marinara omáčkou. Podávajte so šalátom a tyčinkami, aby ste jedlo doplnili.
Reklama
Pečené kurča
5 z 10 Randy Mayor
Pečené kurča
Pečený kurací recept
Získať chuť vyprážané kurča, ale nie tuk tým, že opečieme kurča v panvici, potom pečenie miesto hlboké-tuk smaženie. Táto technika stále prináša chrumkavú kôru a vlhké, šťavnaté kurča.
Reklama
Pizza v štýle Chicago
6 z 10 Randy Mayor; Jan Gautro
Pizza v štýle Chicago
Chicago-štýl Pizza recept
Preskočiť dodávky a urobiť zdravú klobásu pizzu pre celú rodinu. S niekoľkými prísadami na ruky a chladeným cesto na pizzu je čas prípravy len asi 10 minút.
Reklama
Cesnakové hranolky
7 z 10 Oxmoor House
Cesnakové hranolky
Cesnak hranolky recept
Nechajte svoje deti pomôcť tým, že im umožní hodiť zemiaky vo veľkom zips-top plastový sáčok s olejom a soľou pred varením. Po upečení vylejte s maslom naplneným cesnakom pre bohatú chuť.
Reklama
Kuracie Potpie
8 z 10 Randy Mayor
Kuracie Potpie
Sušienka-preliate kuracie Potpie recept
Kombinujte mrazené zemiaky, zmes na pečenie, varené kuracie mäso a mrazenú zeleninovú zeleninu pre stručnú verziu tradičnej kuracie kúsky. Budete mať večeru na stole za menej ako 45 minút.
Reklama
Špagety a karbonátky
9 z 10 Randy Mayor
Špagety a karbonátky
Recept na špagety a karbonátky
Twirl hore z tohto talianskeho favorita na každom rušnom týždni. Omáčka je tenká, takže ak dávate prednosť hrubšiemu, zvýšte množstvo paradajkového pretlaku.

(Visited 21 times, 1 visits today)
Share