„Môj nový priateľ má problém so svojimi bývalými partnermi“

Ja, 47, som stretol veľmi milého človeka, 52. Dostávame dobre, aj keď nemáme toľko spoločného, ​​mám veľký okruh priateľov, o ktoré sa zaujímam, a to je pre mňa dôležité, vrátane dvoch z mojich Bývalí partneri, s ktorými som bol v kontakte a s ktorými som stále dobre porozumel.

Oba vzťahy sú už dávno preč. Keďže otvorenosť je pre mňa dôležitá, povedala som svojmu novému priateľovi, ktorý sú títo dvaja muži. Nanešťastie to tak dobre nerobí.

Teraz som sa cítil závrat – nepovedal som mu, kto som sa skutočne stretol, jeden z mojich bývalých partnerov a nie, ako som to povedal, kolega. Ako sa chcem správať najlepšie?
Odporúčanie odborníka:

Pár poradca, psychológ a autor dr. Michael Schmitz pozná cestu okolo vzťahov a rastie realisticky, z mužského hľadiska, rovnako ako s veľkým srdcom.

Dr. Schmitz: Ak poviete svojmu novému priateľovi skrútené príbehy, rýchlo sa zaplete do nich. Keď si uvedomí, že ste ho predtlačili, dôvera je zničená a snažíte sa vytvoriť tento vzťah skutočným partnerstvom.

Váš nový priateľ musí mať svojich starých priateľov. Ale ukážte mu pochopenie jeho nepríjemných pocitov. Opýtajte sa ho, čo ho znepokojuje. Že bolo „viac“? Na tom sa nič nemení. Že z toho môže prísť viac? Mali by ste to vysvetliť.

Ak je to „priateľské“, žiadne flirtovanie a dvojité dno, mali by ste zvážiť, ako dať svojmu novému natoľko, aby cítil, že je jediný, kto sa kvalifikuje ako milovník a partner. Opatrenie na budovanie dôvery by ho bolo možné vyzdvihnúť zo stretnutia a predstaviť mu minulosť ako muž vášho srdca. Tým by sa objasnil stav a územie. To vytvára sebadôveru a istotu.

Že má priateľov, ktorí sú pre vás dôležití, vrátane bývalých milovníkov, musí znášať. Ak to nemôže urobiť a snaží sa ťa poraziť, nie je pre teba správna osoba.

(Visited 38 times, 1 visits today)
Share