Ako flirtovať: sprievodca pre moderného pána

Žijeme v sexuálne osvietenej a posilnenej dobe, čo znamená, ako sa správať voči druhým, je pod skreslením, ktoré je stále. Ale na rozdiel od toho, čo vám niektorí sexistickí dinosaurovia povedia, to neznamená, že umenie flirtovania je mŕtve. Ale nie! Koketnosť sa nezhoduje s nepríjemnosťou, takže ak ste robili flirtovanie skôr, je pravdepodobné, že nemusíte nič zmeniť.
online

Internet bol vynájdený na flirtovanie. Premýšľajte o tom, ako vám aplikácie prinesú, aby ste preukázali, že vás zaujímajú: rád, šprýma, srdce, dokonca pokes. Sú to tvoji najlepší kamaráti, ktorí vás chcú, aby vás položili, aby vás ulovili smerom k cieľu vašej náklonnosti. Problém je, že nemôžu držať tvoju ruku; a vždy budete musieť hovoriť sami. Uh Oh.

Najprv použite vlastnú fotografiu. Zabudnite na anime mačky alebo futbalové dresy, aby sme udržali veci bez tečenia, potrebujeme tvár. Používa sa aj vaše skutočné meno – alebo aspoň používateľské meno, ktoré vás neznie ako sériový vrah alebo fašista.

Keď sa blížite – prostredníctvom DM alebo doručenej pošty a nie na časovej osi – uistite sa, že si už vedomí vašej existencie. Buď vás sledujú, spolupracovali s vami, alebo na aplikácii pre dátumové informácie, radi ste sa vrátili pomocou akéhokoľvek syrového, sacharínového symbolu, ktorý umožňuje platforma. Modré skrutky hovoria, že ste urobili nejaký urýchlový estetický úsudok a chceli ste sa dostať rovno tam. Vaša flirtovanie bude lepšie, ak si myslia, že existuje šanca na spojenie.

Sociálne médiá s videom, napríklad príbehy Instagram, môžu vytvoriť vzťah, ak prispôsobíte obsah osobe, o ktorú sa zaujímate. Ak sa veľa vzájomne ovplyvňujú alebo reagujú konkrétne na niečo, čo ste urobili, urobte viac – pamätajte môžete vybrať, kto vidí vaše príbehy. Stačí, aby nebol špinavý. Nie je nič zlého so žíznivou pascou alebo dvomi, pokiaľ to nie je X-hodnotené a otvorene len pre nich. Ak nereagujú na personalizované smädné pasce – alebo ich prestanete sledovať – ​​môže sa vám to zlákať. Prehodnotiť.

Pri chatovaní nad DM, zostaňte svetlom, vyhýbajte sa klamným poznámkam, špinavým vtipovam a nemotorným návrhom. Ak máte za cieľ získať termín, neroztrhnite ho „horúcimi fotkami“ alebo povedzte, že vás urobili ťažké (to zriedka funguje). „Hej, na chvíľu som bol fanúšikom tvojich tweets a napadlo ma, či si myslíš, že sa stretnete s kávou?“ Je pravdepodobne dosť. Ak nie sú poďakovaní, vezmite L. Ak sú neurčití o tom, kedy je to pravdepodobne nie, ale nechcú vás rozrušiť. Vydajte sa s „Cool, dajte mi vedieť, keď ste niekedy zadarmo. Nebojte sa, ak nie. “

„Vaše flirtovanie bude lepšie, ak si myslia, že existuje šanca na spojenie.

Ak ste po wank kamarát nad kamerou, alebo pripojenie, v poriadku – ale byť vopred o tom, bez utrpenia. Žiadne nevyžiadané fotky dick, žiadne videá. Prečítajte si izbu a ich kŕmenie a pýtajte sa sami seba, či je to čestne druh správy, ktorú by ste chceli dostať. Nenechajte sa uraziť, ak vás zablokujú.

Buďte trpezliví, čo sa pohybuje do fázy stretnutia. On-line persona je štít; niektorí sa zdráhajú nechať svoju strážcu. Takmer všetci online si myslia, že sú v reálnom živote oveľa viac. Hrajte na tom trochu; presvedčte ich, že nie sú. Rozbehnite rozhovor, kým sa navzájom viac neviete. Ukážte záujem, rozprávajte sa o tom, čo ste urobili, a použite ich na ich životy. Ak sa obávate, že váš záujem môže byť vnímaný len ako priateľstvo, buďte otvorení a opýtajte sa, či sa datujú, a aké sú ich myšlienky na toto.

Náš vzťah s internetom sa rozvinul medzi „Je v poriadku dôverovať všetkým“ a „Svet je plný klamárov“ aspoň desaťkrát za posledných päť rokov – je prirodzené byť opatrný. Rešpektujte to.

Osobne

Záleží na tom, kde ste. Vždy som hovoril, že flirtovanie v telocvični je ne-nie. Existuje dôvod, že niektoré ženy majú tendenciu pracovať sami v rohu – nechcú s tebou hovoriť. Okrem toho je telocvičňa unsex. Zmrzlali sme, potem a snažili sa nepadnúť nad tým, čo robia drepy; ktoré sa majú hodnotiť ako drahá krava v aukcii, naozaj nepomôže. Tiež: v tom je zápach.

Aj v práci je nepríjemné. Rovnako ako v romantickom zamilovaní sa s generálnym riaditeľom môže znieť v tom papierovom liste, ktorý ste zistili vo vlaku, veci sa mätú, keď váš profesionálny život je prerušený nepríjemným flirtovaním v kávovare. Uložte to na vianočnú párty.

(Visited 70 times, 1 visits today)
Share