Nápady na romantický interiér

Nie je lepšie miesto na vyhotovenie vlastného milostného príbehu ako doma. Romantické domova zdobenie môže znamenať veľa vecí pre mnoho ľudí. Avšak väčšina z nás môže súhlasiť s tým, že romantický domáci dekor je taký, ktorý vás prinúti, aby ste sa previazali so svojim blízkym a trávili najdlhšie v interiéri. Vytvorte perfektnú oslavu tým, že osvetlíte romantiku po celom vašom dome. Tu je niekoľko jednoduchých nápadov na dekoráciu pre pridanie romantického vkusu do vášho domova:

1. Vyberte farbu

V spojení s láskou, vášňou a túžbou, červená je len farba, ktorú potrebujete pre teplú a romantickú domácu dekoráciu. Gréci a Židia považovali za červenú symbol lásky, zatiaľ čo jeho spojenie s krásou je pravdepodobne spojené s hlboko červenými ružami, ktoré sa považujú za najkrajšie na svete. Predstavte si farbu pomocou vankúšov, kobercov, kvetov, umeleckých doplnkov na stenách a tržnice a ošetrenie, ktoré sa rýchlo stanú roztomilými stolnými ozdobami, keď sú sladko zobrazené. Zatiaľ čo červená sama o sebe môže nastaviť romantický tón v priestore (či už je to tmavšie, bohatšie odtiene ako hnedý a karmínový, alebo jasnejšie tóny), spárovanie farby s elegantnými neutrálnymi látkami, ako je biely a krém, robí aj nejaké romantické domáce zdobenie.

2.nastavenie

Ak je to posledná minúta na výlet do Paríža na tento Valentín, prečo sa so svojím partnerom alebo manželkou nezaobchádzať s večerou doma? Vytvorte jedinečné nastavenie tabuľky s ručne písanými poznámkami na červenom papieri s niekoľkými pocitmi o vašom významnom inom. Doplňte karty s červeno-bielymi pokrmy, ružovými obrúsky, šumivými okuliarmi a príbormi. Alebo otvorte fľašu vína so svojím milovaným na balkóne s kvetinovou kyticou z domácej kuchyne ako usporiadanie stolov. Jednoducho zastrčte plytkú misku do peknej, lesklej cementovky a naplňte ju vodou. Používajte kvety v troch doplnkových farbách. Ak máte na balkóne nejaký vonkajší nábytok, hodte si nejaké luxusné vankúše.

,

3. Zameranie na tkaniny

Vedeli ste, že látky môžu inšpirovať aj romantiku? Vankúše alebo posteľná bielizeň v zmyselných textúrach, ako je satén a hodváb, môžu robiť romantiku súčasťou balíčka, pokiaľ ide o domácu dekoráciu. Pre perfektnú romantickú výzdobu pre vašu spálňu pridajte slovo „láska“ so šablónami a tkaninou farbou na polštáľ obyčajného hodu a položte ju na posteľ. Jemné tkaniny, ako je krajka alebo textílie v kontrastných textúrach, ako je napríklad ženilka a ľanu, môžu zapáliť miestnosť aj s vášňou. Spice veci vo vašej obývacej miestnosti umiestnením kožušiny hody alebo vankúše na pohovke. Používajte ružové a iné odtiene na červenú, aby ste ešte viac inšpirovali romantiku.

4. Zdvihnite steny

Čas pre nejaké steny umenie DIY-sľub lásku znovu opierkou tabule alebo rámy pokryté v najromantickejšie ručne písané správy. Môžete tiež vytvoriť stenu galérie obsahujúcu fotografie z vás a vašich významných ďalších. Láska maľovať? Sledujte srdcia na krémové plátno a zaveste na svoje obľúbené miesto po vyschnutí.

5.Odstraňujte veci

Akýkoľvek romantický domáci dekor je nekompletný bez trochu blingu. Zaveste struny s rozprávkovými svetlami cez krídla, čelo, šatník, knižnice alebo zárubne. Dajte svojej obývačke romantickú žiara umiestnením stolovej lampy s mäkkou červenou žiarovkou vedľa pohovky. Alebo uistite sa, že náladové osvetlenie je správne s lustrom s farebnými odtieňmi.

6.Vyrobte to vôňu úžasné

Vyskúšajte vonné sviečky. Blikajúce svetlo sviečok je ešte romantickejší, keď je prezentované vo forme zdobenej sviečky. Jediné, čo musíte urobiť, je odobrať sklenené poháre, obliecť okolo nich čipky a vložiť čajové svetlo do každého. Umiestnite ich po celom vašom dome pre niektoré romantické vinobranie. Ďalším dobrým nápadom je rozstrekovanie postelí vašou obľúbenou voňavou hmlou.

(Visited 104 times, 1 visits today)
Share