Nostradamus predpovedá rok 2020

Čo nám Nostradamus odhaľuje do roku 2020? Od hospodárskej krízy, krachu akciového trhu, aberantných sociálno-politických sklzov až po dramatické zhoršenie činnosti a pocitov ľudí. Z geoklimatického hľadiska bude potreba očistenia a opätovného vyváženia Zeme viesť k hurikánom, záplavám, zemetraseniam a sopečným výbuchom. Nostradamus sa domnieval, že v roku 2020 sa začne nová éra, a to z hľadiska kalendára, ale aj realisticky. Rok 2020 predstavuje posvätný okamih, priaznivý a zároveň nebezpečný v dejinách ľudstva, ktorého cieľom bolo priniesť katastrofy aj zjavenia. A predchádzajúce roky ohlasovali tento hrozný, ale zároveň nádherný potenciál. Kritický rok 2020 nemusí nevyhnutne znamenať koniec, ale skôr zásadnú premenu sveta, v ktorom žijeme, znovuzrodenie ľudstva na novej duchovnej úrovni. to, čo Nostradamus predpovedal na rok 2020, je Nostradamus bezpochyby svetovým najslávnejším prorokom a domnelým mystikom. Jeho adepti tvrdia, že predpovedal budúcnosť s ohromujúcou presnosťou.

Vypuknutie tretej svetovej vojny. (WW3)

Latentný konflikt medzi NATO a Ruskom, výmena slov medzi Donaldom Trumpom a Severnou Kóreou, ale aj skutočnosť, že v roku 2020 USA začnú najväčšie vojenské cvičenie v Ázii, si mnohí ľudia myslia na predpovede Nostradamusu. , Zdá sa, že väčšina Nostradamových tajných správ predpovedá smrť a ničenie. Podľa jeho proroctiev vypukne po vzostupe tretieho antikrista medzi dvoma veľkými svetovými superveľmocami vypuknutie 27 rokov ničivej vojny. Takto znie proroctvo: „V meste Božom bude veľký hrom. Chaos roztrhá dvoch bratov, zatiaľ čo pevnosť vydrží. Veľký vodca podľahne. Tretia veľká vojna začne, keď bude horieť veľké mesto.

“Vladimir Putin bude zavraždený a Donald Trump bude trpieť záhadnou chorobou.

Nostradamus predpovedal veľmi násilný rok tak pre ruského prezidenta, Vladimíra Putina, ako aj pre amerického prezidenta Donalda Trumpa. Podľa odborníkov Nostradamus varoval pred pokusom o atentát na Vladimíra Putina, ozbrojeného konfliktu na Blízkom východe a pred obnoveným vzťahom s jeho americkým náprotivkom v rokoch 2020 až 2021. Ruský prezident Vladimir Putin utrpí pokus o atentát zo strany svojho prezidenta bezpečnostný tím. Ak sa proroctvo naplní, Putina zradí niekto, kto je mu veľmi blízky. Pokiaľ ide o Donalda Trumpa, prorok predpovedal, že bude trpieť záhadnou chorobou a že člen rodiny amerického prezidenta sa stane obeťou dopravnej nehody.

Veľká finančná kríza!

V súlade s predpoveďami  Nostradamus na rok 2020 sme na pokraji bezprostredného zlyhania trhu. Krátkodobý, ale výrazný pokles najznámejšieho amerického akciového indexu na začiatku tohto roka spôsobil globálne účinky a odhodlal mnohých ľudí myslieť na novú krízu. Zatiaľ čo niektorí analytici trvajú na tom, že nie sme svedkami ďalšej „bubliny“, ktorá sa chystá prasknúť, podobne ako v roku 2008, iní odborníci si myslia, že hospodársky chaos sa skrýva hneď za rohom.

V roku 2020 bude mať Anglicko nového kráľa.

Smrť kráľovnej bude jednou z najznepokojujúcejších udalostí vo Veľkej Británii za posledných 70 rokov. Od jej korunovácie, v roku 1952, kráľovná Alžbeta II. Žije dosť dlho na to, aby sa stretla s 13 premiérmi Veľkej Británie a 13 prezidentmi Spojených štátov amerických. Teraz má 92 rokov a tento rok jej panovanie skončí. Po smrti kráľovnej po dobu najmenej 12 dní Veľká Británia bude trúchliť a zastaví akúkoľvek aktivitu. Odborníci odhadujú straty v ekonomike krajiny vo výške niekoľkých miliárd libier. Banky a akciové trhy sa zatvoria a pohreb a korunovácia nástupcu kráľovnej sa stanú štátnymi sviatkami. Princ Charles sa ujme trónu Veľkej Británie. Krátko po smrti kráľovnej potom navštívi Škótsko a Wales.

Nový pápež v katolíckej cirkvi

Verí sa, že Nostradamus odkázal na pápeža Františka v karatránoch 2.97 a 5.31. Francúzsky prorok však predpovedal smrť pápeža v roku 2020. nástupcom pápeža Františka bude „mladý muž“, ktorý „získa vysoké postavenie“ v roku 2020. Výklady quatraínov tvrdia, že nový pápež spôsobí škandál katolíkom Cirkev od roku 2020, ktorá potrvá do roku 2029. Pápež František bude posledným skutočným pápežom, zatiaľ čo jeho nástupca bude stĺpom, ktorého pápežstvo povedie k zániku Ríma a ktorý bude v skutočnosti posledným panovníkom. „Pri konečnom prenasledovaní Svätej rímskej cirkvi bude panovať Peter Rímsky, ktorý bude kŕmiť svoje stádo pri mnohých súženiach, po čom bude zničené sedem kopcovité mesto a hrozný sudca bude súdiť ľud. Koniec.“

Zmeny klímy
ovplyvnia planétu a svetoví lídri začnú robiť opatrenia proti znečisteniu.
V niektorých oblastiach Severnej Ameriky dôjde k hurikánom a zemetraseniam. Áno, v roku 2020 dôjde aj k finančnej prosperite, ale iba ak budú peniaze použité, tvrdí Nostradamus, na dobré účely. Rok 2020 bude charakterizovaný mnohými prírodnými katastrofami, ale aj výsledkami vo vede. V mnohých krajinách z Európy (Taliansko, Česká republika, Veľká Británia), na kontinente, ktorý bude znášať veľa teroristických útokov, budú povodne. Na Blízkom východe sa zvýši fenomén extrémizmu založený na náboženstve. Medzi oblasťami Kalifornie, USA a Vancouver v Kanade zasiahne veľké zemetrasenie. Európania a Američania budú čeliť problému prisťahovalcov a teroristické útoky budú čoraz vyššie
(Visited 1 743 times, 1 visits today)
Share