Objavte čaro skutočnej krásy

Aj keď to za oknami tak nevyzerá, teplé dni sa neúprosne blížia. Aby boli vaše telo a pleť na tieto dni v top forme, treba sa zveľaďovaniu začať venovať už teraz.

Možno ste v minulosti hľadali spôsobí, ako sa dokonale postarať o pleť. Ako doplnok starostlivosti existujú rôzne krémy a masky, ktoré ak sú kvalitné môžu napomôcť pleti zdolávať boj zo starnúcou pokožkou.

Mezoterapia pre vašu krásu

Existujú však overené a garantované postupy, ktoré zaručia, že vaša pleť bude vyzerať vyzývavo mlado a exkluzívne. Estetický salón krásy Ivett v Prievidzi prináša revolučné riešenie pri starostlivosti o pleť – mezoterapiu.

mezoterapia 2Mezoterapia je nová, ale pritom už vedecky overená metóda omladenia pleti. Pridajte sa k úspešným ľudom na celom svete, ktorí odporúčajú túto fantastickú techniku priameho injekčného zavedenia účinných látok do kože. Vaša pokožka bude dokonale revitalizovaná a hydratovaná, čo sa prejaví väčšou elasticitou, pevnosťou a preukázateľným vyhladením povrchu. Samotné vpichy sa robia ultratenkou ihličkou, po aplikácii anestetického krému. Aplikácia je do hĺbky cca 4mm a aplikujú sa špeciálne liečivé roztoky, ktoré majú vysoký obsah vitamínov, aminokyselín a koenzýmov. Tieto látky majú výrazný regeneračný účinok.  Mezoterapia podnecuje tvorbu kolagénu a nových buniek.

Vyhľaďte svoje hlboké vrásky, ale tiež celulitídu. Mezoterapia je metóda omladenia pleti tváre, čela, brady, krku, dekoltu alebo rúk.

Doprajte si krásu

Špeciálne vyškolené pracovníčky salónu Ivett vás radi oboznámia s účinkami mezoterapie a navrhnú vám spôsob, ako dokonale zlepšiť váš zovňajšok.

 

(Visited 68 times, 1 visits today)
Share