Odstráňte negatívnu energiu z domu

Vstúpili ste niekedy do priestoru a hneď ste cítili negatívnu atmosféru? Je ťažké opísať ten pocit, ale viete to, a cítite hoe.

Zoberme si do úvahy, že vaše energetické pole je oblasť okolo vás, ktorá absorbuje vonkajšie emócie a energetické vplyvy – ako keby niekto mal dobrú náladu alebo zlú náladu, a to nakoniec ovplyvňuje aj vás. Podľa šamanských učení energia nie je ani „zlá“, ani „dobrá“. Energia môže byť skôr ľahká alebo ťažká.

Súvisiace: 4 jednoduché kroky na zlomenie vašich zlých návykov len tým, že o nich rozmýšľate inak

„Energia je zachytená z rôznych okolností, ako sú ľudia vo vnútri priestoru, príchody a odchody daného priestoru a dokonca aj energia, ktorá zostáva,“ hovorí Hough. „Môže to byť emocionálna energia nahromadená v priebehu rokov alebo z mimoriadne intenzívnych alebo traumatizujúcich minulých udalostí.“

Pre niektorých ľudí môže trávenie času alebo bývanie v domácnostiach s ťažkou alebo negatívnou energiou spôsobiť príznaky, ako je úzkosť, depresia alebo celkový pocit nepríjemnosti alebo zmätenosti, hovorí Hough. V pracovnom priestore hovoria známky o hustom energii pracovníci, ktorí sa nedostanú, pocit zmätku medzi spolupracovníkmi alebo dlhšie neúspešné obdobie podnikania.

„Užitočnou praxou by bolo čistenie priestoru často,“ povedal Hough, vysvetľujúci, že môžete robiť kroky denne, týždenne alebo mesačne, aby ste udržali priestor jasný a bez hustého alebo ťažkého energetického hromadenia. „Keď sa presuniete do nového domova, najskôr vždy vymažte priestor, potom môžete podľa potreby pokračovať v údržbe.“

Môžete priniesť profesionálneho energetického lekára alebo DIY – a to buď najdôležitejšou súčasťou vyčistenia energie vášho priestoru, hovorí Hough, je držať silný pozitívny zámer. Odporúča, aby sa pomaly pohyboval okolo priestoru a zároveň sa usiloval o uvoľnenie a vyčistenie týchto hustých energií a ich nahradenie láskavými a svetelnými energiami.

Tu sú tipy

, ktoré vám prinášajú energiu vo vašej domácnosti alebo kancelárii:
šalvia

Šmúľ so šalviou

Biela šalvia alebo šalvia sú dva druhy tejto rastliny tradične spálené domorodými Američanmi, aby vyčistili priestor v praxi známej ako rozmazanie. Horiace šalvie osviežuje priestor a je pravdepodobné, že má čistiaci účinok. Pri rozmazávaní priestoru nezabudnite položiť horiace predmety do misy, škrupiny alebo iného protipožiarneho kontajnera a úplne uhasiť všetky popáleniny alebo žeravé kamene po dokončení.

V španielčine znamená palo santo „sväté drevo“ a kôra tohto juhoamerického stromu je ďalším prírodným predmetom používaným na rozmazanie priestoru. Spaľovanie tohto dreva vytvára príjemný a dymový vôň, o ktorom sa predpokladá, že prináša pozitívny prínos, ktorý vyvoláva vibrácie v miestnosti a čistí energiu.

K dispozícii sú aj palo santo spreje, ktoré ponúkajú výhodu palo santo šmúhanie na čistenie energie, mínus oheň.

Udržujte kvety v dome

Udržiavanie kvetín vo vašej domácnosti alebo v kancelárii poskytuje priestor so zdrojom prirodzenej svetlej energie. Môžete si pozrieť tieto 6 ľahko-starostlivosti kvety rast vnútri, alebo sa rozhodnúť pre rezané kvety, ak máte nejaké rastú vo vašej záhrade. Hough poznamenáva, že zatiaľ čo všetky kvety obsahujú krásnu „vibráciu“, červené ruže sú najlepšie.

Použite kryštály

V rohoch miestnosti môžete umiestniť malé kremenné kryštály, ktoré vám pomôžu zhromaždiť energiu, povedz Hough. Samotné kryštály môžu zbierať energiu a samy o sebe budú musieť byť pravidelne čistené.

(Visited 194 times, 1 visits today)
Share