Prečo je šungit kameňom života

Vďaka prítomnosti fullerenov má šungit tieto jedinečné vlastnosti:
1. schopnosť pomáhať nášmu energetickému telu ihneď napravovať všetky negatívne vplyvy ľavotočivých torzných polí

Šungit pomáha nášmu energetickému telu neustále naprávať vychýlenie jeho roviny do ľava a umožňuje mu ako celku zostať v rovnováhe a v súlade so stredovou osou. Táto jeho schopnosť je jeho najväčšou prednosťou a preto o ňom hovoríme ako o ochrannom kameni, ktorý pomáha pri liečení celého radu chorôb.

2. schopnosť neutralizovať vplyv elektromagnetického žiarenia

Elektromagnetické žiarenie je jedným z hlavných zdrojov ľavotočivých torzných polí. Tieto polia veľmi škodí nášmu zdraviu a obzvlášť silno narušujú našu celkovú energetickú rovnováhu na všetkých úrovniach – fyzickej, energetickej, emočné, psychické i duchovné.
Šungit dokáže účinne neutralizovať negatívne účinky elektrických polí, elektromagnetických polí a pulzných elektromagnetických polí, ktoré vysielajú napr. Niektoré domáce zariadenia, mobilné telefóny, wi-fi a počítače.

3. schopnosť zvyšovať našu životnú energiu (otvárať nám prvý čakru)

Aby sme sa mohli navrátiť do energetickej rovnováhy, je potrebné dosiahnuť aj rovnováhu medzi hornými a dolnými čakrami. Energia vstupujú do nášho tela dvoma hlavnými bránami: kozmická energia prostredníctvom siedmej (korunný) čakry a zemská energie prostredníctvom prvej (koreňovej) čakry.
Šungit nám pomáha obnovovať tento prirodzený kontakt so zemou a znova nás spája s energiou života.

4. schopnosť zvyšovať koncentráciu (hustotu) nášho vitálneho poľa

Toto je jedným z dôvodov prečo je šungit označovaný ako ochranný kameň. Keď sa cítime oslabení alebo máme pocit, že nám došli sily, znamená to, že koncentrácia nášho energetického poľa je nízka, v dôsledku čoho sme náchylnejší voči negatívnym vplyvom okolitého prostredia.
Zvýšenie koncentrácie nášho energetického poľa vedie k väčšej odolnosti voči vonkajším rušivým vplyvom a k zvýšenej schopnosti zotavovať sa z chorôb a emočných šokov.

5. schopnosť neprijímať žiadne negatívne náboje

Prázdny priestor vo vnútri prírodných molekúl šungitu (fullerenov – duté geodetické molekuly) vytvára mikrospirálu pravotočivej (biokompatibilné) energie, ktorá uchováva všetky vyššie spomenuté vlastnosti v aktívnom stave.
Všetka existujúca hmota vo vesmíre je súčasne vibrácií a pohybom. Šungit je jednou z látok, ktorá vysiela maximum pravotočivých torzných polí. Vďaka tejto vlastnosti je odolný voči vplyvu ľavotočivých torzných polí a vďaka nej dokáže tieto polia transformovať v pravotočivá (biokompatibilné) torznú poľa.

(Visited 64 times, 1 visits today)
Share