Rozmaznávajte vašu pokožku kvalitnou kozmetikou PREP

Ak hľadáte kozmetické prípravky, ktoré obsahujú prírodné oleje a výťažky z liečivých bylín, na trhu je novinka — kozmetika značky PREP. Okrem luxusnej starostlivosti o pokožku tváre a celého tela poteší aj vašu peňaženku. Je totiž dostupná za prijateľné ceny.

Výnimočná starostlivosť

V sortimente značky PREP nájdete pleťové a telové krémy, dezodoranty, krémy na ruky, vyživujúci olej, peny na holenie a emulzie po holení. Prípravky PREP obsahujú prírodné oleje a výťažky z liečivých bylín. Pokožku nemastia, ale osviežia a hydratujú. Krémy PREP majú jemnú textúru, ľahko sa vstrebávajú a vyživujú aj hlbšie vrstvy kože. Majú antioxidačné účinky. A navyše — upútajú vás svojou jedinečnou, prep-krem-pouzitienevtieravou vôňou.

Vhodné pre všetky typy pleti 

Kozmetické prípravky PREP sú vhodné pre všetky typy pleti. Výrobca myslí aj na problematickú pokožku. Kozmetika značky PREP sa postará o suchú, podráždenú a spálenú pokožku, popraskané ruky a mastnú pleť so sklonom k vyrážkam a akné. Muži si môžu vybrať z ponuky dezodorantov a prípravkov na holenie. Muži s citlivou pokožkou iste ocenia dokonalé oholenie, ktoré im poskytne krém PREP ORIGINAL, pena na holenie, upokojujúci a hydratačný balzam alebo emulzia po holení.

Rokmi overená kvalita

História výrobkov PREP siaha až do roku 1860, kedy vznikla receptúra pre Viacúčelový pleťový a telový ochranný krém PREP ORIGINAL. Tento krém sa vďaka svojim účinkom rýchlo stal obľúbeným krémom v Amerike, odkiaľ sa dostal do Talianska a neskôr do celej Európy. Zoznámte sa aj vy s výrobkami PREP a vyberte si ten pravý pre vás.

(Visited 112 times, 1 visits today)
Share