Rozpúšťanie karmy za pomoci anjelov

Rozpúšťanie karmy za pomoci anjelov

Uvoľniť svoju karmu jednoducho znamená zbaviť sa nesprávnych presvedčenie, ktoré vedú len k bolesti. Koniec koncov, chyby nepotrebujú potrestanie, potrebujú skrátka opravu …
uvoľňovanie karmy
Karma je dávna viera v to, že všetko, čo robíme, je „príčinou“ „následkov“, ktoré pocítime neskôr. Viera v karmu je spôsob nahliadnutie na univerzálny zákon príčiny a následku, ale nie je jediným spôsobom. Príčina a následok je nezmeniteľný zákon, ktorý ale nehovorí, že by sme mali byť „potrestaní“ alebo „obmedzovania“ za naše predchádzajúce prežitky. Naopak, zákon príčiny a následku je zákonom lásky, ktorý nás chce od vlastnej minulosti oslobodiť.
angel

Po prvé je predstava „minulosti“ založená na viere v lineárnej čas. My ale vieme, že čas je simultánne, nie lineárne. Inými slovami, všetko, čo ste kedy zažili a ešte zažijete, sa odohráva teraz, práve v tejto chvíli. Je to preto, že žiadny iný okamih než tento neexistuje.
Ľudia na zemi si vytvorili vieru v minulosť, prítomnosť a budúcnosť, aby mohli merať svoj rast a úspechy. Duchovný pravdou ale je, že všetci už sme tak dokonalí, ako si len môžeme priať. Už sme doma, po všetkých stránkach dokonalí, pretože sme spojení s Bohom. Ak vôbec máme mať nejakú „cestu“ alebo „cieľ“, potom ho predstavuje uvedomenie si, že už máme všetko, po čom túžime. Akonáhle na túto skutočnosť pristúpime, uskutoční sa pre nás.
Povedzme si to ešte inak. Je totiž veľmi dôležité, aby bol pojem jasne a jednoducho vysvetlený. Práve teraz existuje súčasne niekoľko realít. Predstavte si tieto skutočnosti ako filmy, ktoré sú súčasne vo videu nad vašej televíziou. Môžete sledovať ktorýkoľvek z týchto filmov. Nemusíte nikoho žiadať o súhlas: vy ste tým, kto rozhoduje. Jeden z filmov je nádhernou podívanou, skvelým dielom, ktoré vás inšpiruje a posilňuje. Ďalší film je nízkorozpočtový a priemerný. Tretí film je „komédia plná omylov“, v ktorej postavy spôsobujú a následne žehlia jeden prúser za druhým. Môžete zvoliť aj tragédiu plnú drám, zlomených sŕdc a problémov všetkého druhu.
Všetky tie filmy existujú súčasne, každý z nich čaká, až si ho niekto vyberie a prežije. Ktorý film si pustíte a prežijete vy? Rozhodujete sa na základe myšlienok, ktoré ste si sami zvolili. Pre nás všetkých je dôležité pochopiť, že si svoje myšlienky skutočne vyberáme a preto si vyberáme aj film – teda život – ktorý prežívame. Všetci máme rovnakú možnosť vybrať si a prežiť ktorýkoľvek z filmov. Za svoje právo stať sa súčasťou nádherného, ​​harmonického filmu nemusíte nijako bojovať.
Pohodový a zmysluplný život je vašim dedičným právom. Aj keď je prekonávanie bolesti a prekážok jedným zo spôsobov, ako dosiahnuť duchovného rastu, nie je to jediný možný spôsob. Skutočne môžete dosiahnuť osvietenie aj pokojným životom, pretože osvietenie ste už teraz.
Ak zažívate nedostatok, obmedzenie alebo akúkoľvek bolesť, jednoducho to znamená, že si kdesi vnútri vyberáte myšlienky strachu. Niekedy si tieto myšlienky ani neuvedomujeme alebo veríme, že ich nemôžeme nijako ovplyvniť – akoby si myšlienky vyberali nás! S trochou praxe si môžete začať všímať, aký typ myšlienok sa vám v danú chvíľu naháňa hlavou. Kedykoľvek pocítite akúkoľvek bolesť, budete vedieť, že ste si pripustili nejakú ustrašenú myšlienku. Ako pôjdete ďalej po spirituálnej ceste, budete stále menej tolerovať bolesť, až nakoniec dosiahnete bodu „nulovej tolerancie bolesti“.
V tom okamihu už nebudete mať žiadne ustrašené myšlienky, a keď si predsa občas nejakú omylom pripustíme, ihneď ju rozpoznáte a odvrhne. Na odstraňovanie ustráchaných myšlienok a ich následkov môžete pracovať spolu so svojimi anjelmi. Veď anjeli sú neustále s vami, pripravení vám pomáhať. Stačí si pomyslieť: „Anjeli prosím pomôžte mi!“ a oni zasiahnu a vyliečia vás.

anjeli a karma

Každá láskyplná aj ustrašená myšlienka so sebou nesie nejaký následok. Láskyplné myšlienky pochádzajú z vášho skutočného ja. Ustrašené myšlienky pochádzajú z vášho falošného ja, čiže z ega.
Následky ostávajú spojené so svojimi príčinami. Kedykoľvek si zvolíte ustrašenú myšlienku, ostáva táto pripútaná k vášmu egu ako balón naplnený horúcim vzduchom. Preto s vami vaše bolestivé zážitky ostávajú – jeden po druhom, jeden ako druhý, v zdanlivo nekonečnom cykle – tak dlho, kým lipnete na ich príčine, teda na ustrašených myšlienkach ega. Keď ale odstránite príčinu, zbavíte sa aj jej následkov.
Skvelou správou teda je, že všetky ustrašené myšlienky, ktoré vás kedy napadli alebo ktoré k vám vzťahovali ostatné, môžu byť odstránené. A spolu s nimi môžu byť odstránené aj ich bolestné následky!
V Kurzu zázrakov stojí:
„Stačí si uvedomiť, že ste chybovali, a všetky následky vašich chýb zmiznú.“
Kurz teda hovorí, že „môžeme zrušiť čas obrátením svojich myšlienok späť k pravde-podstate pravdivé skutočnosti. Nič skutočného nemôže byť ohrozené, nič neskutočného neexistuje. Tu leží mier Boží.“
To je niečo úplne iné ako vyhýbať sa zodpovednosti za svoje činy, a vôbec sa to nepodobá ani náboženskému konceptu „pokánie za spáchané hriechy.“ Uvoľniť svoju karmu jednoducho znamená zbaviť sa nie

(Visited 69 times, 1 visits today)
Share