Silné zvieratá

V šamanskej viere je každá vec nažive a nesie s ňou moc a múdrosť. Energetické zvieratá sú základnou súčasťou šamanskej praxe. Sú to pomocní duchovia, ktorí zvyšujú silu šamanu a sú nevyhnutní pre úspech v akomkoľvek podniku, ktorý šaman vykoná.

tiger_smallerShamans veria, že každý má mocenské zvieratá – živočíšne liehoviny, ktoré sa zdržiavajú s každým človekom a dodávajú im svoju silu a chránia ich pred chorobami, konajú podobne ako strážny anjel. Každé silné zviera, ktoré ste zvýšili svoju silu, aby choroby alebo negatívna energia nemohli vstúpiť do vášho tela. Duch vám tiež prináša múdrosť svojho druhu. Dravý duch Vám dá múdrosť jastra a zapožičia vám niektoré atribúty jastra.
Každý má silné zviera

Každý si myslí, že má niekoľko z týchto strážcov mocných zvierat, od detstva ďalej. V priebehu svojho života môže osoba mať niekoľko. Ak odchádza zo silového zvieraťa a človek neprichádza na miesto, človek sa považuje za šamanu, ktorý je znemožnený a preto zraniteľný voči chorobe a smolu. Výkon zvieracieho dobytka je hojenie, kde šaman nájde nové silné zviera pre vás.

Kone na farmách FieldPower nemusia byť cicavce a môžu to byť plazy, hmyz alebo morské živočíchy. Každé živé stvorenie môže slúžiť ako silné zviera. (Rastliny a stromy môžu slúžiť ako sprievodcovia rastlinného ducha.) Domestikované zvieratá sa vo všeobecnosti nepovažujú za živé zvieratá, pretože už sú v prevádzke pre ľudí. Je možné mať domestikované zviera, ale je pravdepodobnejšie, že má voľne žijúcej nešumivé zviera slúžiace ako silné zviera.

Dary, o ktorých sa predpokladá, že určité zviera poskytne jednotlivcovi, sa líšia v závislosti od kultúry. Hoci pre určité zvieratá existujú určité konzistencie. Zvláštne silné zviera vám môže pomôcť s problémom, ktorý je pre vás veľmi špecifický. Je dôležité, aby ste nezamkli každé zviera do kategórie a aby ste boli otvorení darom, ktoré by s vami mohli prichádzať. Ak hľadáte knihu o živých zvieratách Animal Speak by Ted Andrews je veľmi populárny. Populárna webová stránka, ktorá popisuje vlastnosti rôznych živých zvierat: www.animalspirits.com
Ctihodnosť Zvieratá

Je dôležité ctiť svoje silné zviera. V mnohých západných kultúrach nás nenáučili oceňovať zvieratá ani dary, ktoré pridávajú do nášho života a do sveta okolo nás. V šamanskej práci je silné zviera nevyhnutné, pretože šaman, ktorý nemá žiadnu moc, nebude mať veľmi dobré výsledky. Na osobnej úrovni tým, že ctíte svoje silné zviera, necháte to vedieť, že jeho pomoc je cenená. Duch zviera sa vzdá svojej mobility, aby trávil svoj čas s vami a pomohol vám so svojím životom. Tiež tým, že ctihodníme mocenské zviera, s ním budeme mať hlbšiu väzbu. S cťou môže byť jednoduché povedať, ďakujem vo svojom vnútri alebo získať objekt, ktorý ho reprezentuje a dávať ho tam, kde ho môžete vidieť, keď idete o svoj deň.

Šamanská prax ctí a uznáva život a múdrosť, ktorá existuje vo všetkých veciach. Všetko sa domnieva, že má niečo, čo vás naučí, a zvieratá majú predpoklady, že majú bohatú múdrosť a ochranu, aby vám ponúkol.
Nájdenie vášho silného zvieraťa

coyote_smallerAk chcete zistiť, kto je vaše silné zviera, je konzultácia s šamanským praktizujúcim možnosťou. Ale aby ste to objavili, môžete požiadať o sen a zistiť, či niečo príde. Môžete požiadať silné zviera, aby sa vám ukázalo, a ak začnete často vidieť jedno alebo druhé zviera, bolo by to jeho spôsob, ako sa vám odhaliť. Napríklad, prechádzate kanálmi a pozrite sa na lak na prírodný program, neskôr počujete niekoho, kto hovorí o návšteve Elk Grove Village, aby navštívil svojho bratranca. Vidíte znamenie pre elks lodge. Predpokladá sa, že sprievodca zvierat môže s vami komunikovať tým, že vás upozorní na veci okolo vás a takéto opakovanie by bolo spôsobom komunikácie.

(Visited 43 times, 1 visits today)
Share