Čo je duchovný sprievodca a kde je váš?

Ste v kontakte a vezmete vodítko od svojich duchovných vodcov a dokonca viete, čo je Sprievodca duchovným? My sme všetci planetárni občania s viacerými minulými životmi a ako takí všetci máme duchovných sprievodcov. Sprievodcovia duchovia môžu mať mnoho foriem, vrátane anjelov, zvieracích totemov, blízkych z našej minulosti a formy, ktoré nie sú na tejto planéte uznané. Máte strach, ak sa vám nezdá, že máte? Nie, robíte to, pravdepodobne ste s nimi ešte nemali kontakt.

Sprievodcovia duchovia: kontaktovanie
Ako dosiahnete duchovný kontakt? Jednoduchý spôsob je začať každý deň jednoduchou 5-minútovou meditáciou. Dostaňte sa pohodlne, pokojne a dýchajte. Keď je vaša myseľ tichá:

1. Povedzte nahlas alebo vo svojej mysli, želáte si, aby ste chceli sprievodcu sprievodcov.

2. Uveďte, že kontakt by sa mal dosiahnuť spôsobom, ktorý môžete ľahko rozpoznať a zvládnuť.

3. Ďakujte svojmu sprievodcovi vopred. To je veľmi dôležitý krok pri vytváraní spojenia s vaším sprievodcom.

Teraz už len prejdite o svoj deň a hľadajte znamenia. Mohli prísť vo forme rozhovoru, ktorý ste počuli alebo sú súčasťou, zvieracie vystúpenia, znamenie v akejkoľvek otvorenej knihe, myšlienky vo vašej hlave, zvláštne pamiatky a zvuky alebo rôzne iné spôsoby počas dňa. Buďte pozorní a otvorení znaku, ktorý vám bude mať zmysel. Ak sa dostanete na konci dňa a nevideli ste znamenie, opýtajte sa znova a tentoraz požiadajte o objasnenie. Nenechajte sa odradiť alebo frustrovaní, ak to bude trvať niekoľko pokusov. Ak ste predtým nemali kontakt s vašimi vodcami, môže chvíľu trvať, kým sa vytvorí komunikačný odkaz, alebo si zvyknete na typ komunikácie, ktorú očakávate. Tiež je ľahké sa rozptýliť každodennými životnými úlohami a chýbať znamenie. Pokračujte v otázke a v konečnom dôsledku budete konečne rozpoznať označenia. Keď to robíte, zistíte, že to stojí za to čakať a že vaši sprievodcovia tu budú pomáhať pri mnohých situáciách.

(Visited 1 343 times, 1 visits today)
Share