ako sa zbaviť potenia

ako sa zbaviť potenia

Ako skoncovať s nadmerným potením ?

Čo spôsobuje nadmerné potenie? Považuje v medicínu za chorobu s názvom hyperhidróza, nadmerné potenie je často krát prehliadané, ale v podstate ide o závažne ochorenie. Premočené oblečenie, kruhy v podpazuší, spotené nohy v topánkach a ešte pritom sa zúčastniť nejakej spoločenskej udalosti ? To je takmer nemožné !

Nadmerné potenie je chorobný stav !

Postihuje potné žľazy, ktorých je v našom tele takmer 3 milióny, najčastejšie miesta potenia sú hlava, podpazušie, ruky, chodidla a dlane. Neviete či aj vy trpíte touto chorobu ? Pokiaľ sa Vám stáva že len pomyslíte na nejakú stresovú situáciu a vaše telo zaleje pot, máte pocit že vaše potenie je bez príčiny? Mali by ste to začať riešiť !

Ako odstrániť problém ?

Na trhu existuje niekoľko spôsobov, niektoré sú viac a niektoré menej účinné. Možno ste počuli už o Botulotoxínovéj injekcie, ktorá by mala odstraňovať nadmerné potenie v podpazuší už niekoľko rokov, ale bohužiaľ je tento spôsob často krát neúčinný. Ešte v minulosti sa používal spôsob s názvom hrudná sympatektómia, ale vzhľadom na to že mal veľmi veľa negatívnych účinkov prestal sa používať.  Do povedomia sa v posledných mesiacoch začína dostavať značka Perspi, ktorá vo svojom portfóliu ponúka viaceré produkty, ktoré sú podľa skúsenosti iných veľmi účinné.

Perspi Guard Maximum 5

Najznámejší produkt značky Perspi, jeho zloženie je také fascinujúce že stačí na telo aplikovať raz maximálne 2 krát za týždeň. Môžete ho používať na všetky typy potenia, najúčinnejší je na tvári, ale neodporúča sa používať na tvar.

(Visited 60 times, 1 visits today)
Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *