Strom života je skutočnou ozdobou domu!

Strom života je skvelým riešením na ozdobenie prázdnej steny! Toto nie je len obrázok, ale prvok dekorácie so skrytým významom. Zakaždým, keď sa na to pozriete, uvidíte svoj životný príbeh!

Dekoračný panel ozdobí obývaciu izbu, spálňu alebo detskú izbu. Dá sa zavesiť v kaviarni, kancelárii alebo prijímacej miestnosti, aby návštevníci počas čakania videli zaujímavé vzory.

Strom života – čo to je?

Strom života je jedným z najstarších symbolov plodnosti a nesmrteľnosti. Pretože strom na jeseň zhadzuje listy a na jar opäť ožíva. Stelesňuje poriadok, pokoj a mier, odoláva chaosu a všetkému zlu. Symbolizuje spoločnosť a pripomína človeku, že nikdy nebude sám. Strom života je zároveň rastom a silou: akonáhle sa objaví, malý strom rastie a stáva sa mocným a silným. Najčastejšie je strom života vytvorený v podobe dubu, javora, jablone alebo brezy.

Podľa legendy je strom života mostom medzi svetom ľudí a posmrtným životom. Nad ním krúžil Boží duch, z ktorého povstalo nebo a zem. Tak vzniklo ľudstvo, jeho minulosť, prítomnosť a budúcnosť. V Biblii Boh zasadil strom uprostred rajskej záhrady. Jeho plody dali večný život.

Charakteristika obrazu „Strom života“

Panel je vyrobený z HDF dosky hrúbky 3 mm. To dáva extra objem, vďaka čomu strom života vyzerá ako skutočný 3D obraz. Trojrozmerné stromy vyzerajú štýlovo a originálne. Rozmanitosť tvarov, veľkostí a odtieňov vám umožňuje vybrať si panel pre konkrétny štýl interiéru.

Obraz je vytvorený rezaním laserom. To vám umožní získať jasné vzory a tenké, hladké čiary. HDF doska je univerzálny materiál, ktorý je možné spracovávať, frézovať, opláštiť a lakovať. Vďaka tomu má drevo jasné kontúry a sýtu farbu.

Na vytvorenie obrazu sa používajú iba ekologické materiály. Je natretý vodou riediteľnou farbou a lakovaný pre väčšiu odolnosť voči vonkajším vplyvom. Nemusíte sa obávať zápachu ani toxických výparov a vďaka tomu, že drevo je natreté obojstranne, je možné ho pripevniť na stenu z oboch strán – ako chcete.

Doska je oveľa ľahšia ako prírodné drevo, takže bude jednoduchšie ju pripevniť na stenu. Aby ste predišli poškodeniu povrchu steny, použite obojstrannú pásku. Môžete tiež zavesiť obrázok na malý klinec.

Obraz „Strom života“ na stene je ekologický a štýlový dekor s nádychom mystiky. Skvele sa hodí do každého interiéru bytu či domu. Toto je akcent v dizajne, ktorý upúta pozornosť. Zavesením stromu života na stenu urobíte miestnosť dokonalou!

 

(Visited 19 times, 1 visits today)
Share