žena počas leta

Tipy na krásu na dovolenke

Kedy inokedy by sme viac túžili po tom byť krásne cítiť sa skvele než na dovolenke? Prečo tiež nie, keď sa nachádzame v naozajstnom sne plnom slniečka, morskej vody opálených plavčíkov. 🙂

Ak chceš mať bezchybný vzhľad nielen v dňoch voľna, rozmaznávaj sa a vyskúšaj naše tipy.
Pred dovolenku sa nechaj ostrihať

Pláže, slnko, piesok pod nohami A v ušiach nádhernej špliechanie vĺn osviežujúceho mora. Sen, which si radi plníme, pivo čo na to naše vlasy? Slnečné žiarenie, Slaná voda aj chloridov Z bazénov môžu byt profesionálne naše vlasy fatálne, ak nedáš hrivu Tú správnu Peci. Ak pôsobí tieto vonakjšie na naše vlasy, dochádza k väčšiemu štiepeniu končekov a až najmä, ak SI už s pár z Nich prišla. Najlepším spôsobom Ako Tomu zabrániť je ostrihať končeky u kaderníka este Pred odchodom. Ak chceš mit vlasy rovnako krásne po dovolenke, Ako Pred Ni, nos šatku, klobúk Alebo si kúp ochranný UV filter v spreji určený na vlasy.

Hydratujte pokožku aj vlasy

Hydratácia je veľmi dôležitým faktorom, pokiaľ si chceš udržať svoje vlasy perfekne žiarivé. Na dovolenke treba piť veľa vody. Ak to preháňaš s kávovou, o to viac si dopraj neperlivú čistú vodu. Letné rozpálené dni sú dôležité na hyradtáciu. Doprajte aj pokožke eľa vody. Na pokožku je tiež potrebné aplikovať dostatok krémov na opaľovanie s vysokým faktorom a samozrejme mlieko po opaľovaní. Najlepšie urobíť, ak si kúpiš krém s obsahom Aloe vera alebo pantenolom. Alebo rovno oboje.

 

Netreba zabúdať, že slaná voda vlasy vysušuje, preto je potrebné na vlasy aplikovať výživné masky a kondicionéry.

Bosá na pláži

Prebehni sa bosá po pláži. Piesok a kamienky sú skvelá osobná pedikérka. Naviac posilníš nožnú klembu. Piesok napomáha odlupovaniu odumretých buniek a zároveň si budeš pripadať ako na luxusnej masáži. Pokožka nôh bude ako pri bábätkach.

 

Odfarbi si obočia alebo riasi

Farba riás aj obočie sa vďaka intenzívnemu slnku môžu zmeniť – zosvetlia. A ty sa môžeš trápiť nevýrazným vzhľadom. Samozrejme obočie môžeš dofarbiť ceruzou na riasy či riasenkou. Tieto sa však môžu roztiecť. Je preto dobré pred dovolenkou navštíviť kozmetičky a nechať si prifarbiť riasy aj obočie. Budeš mať tak postarostiach.

Chráň pokožku pred UV žiarením

NIC nevyzerá horšie, nez opálenie, ktoré môže viesť k olupovaniu kože, nerovnomerné opálenie, podráždenie, ako aj vážnejšie problémy, ako je melanóm. Prioritou na dovolenke by melo Byť mazanie. Použi krém s vysokým faktorom! Pri výbere krému si dávaj pozor na obsah latok proti UVA žiareniu. Väčšina krémov Uz Automatický obsahuje Látky účinné proti UVB žiareniu, ALE nie proti UVA. Tie sa Tak môžeš stať zraniteľnou voči UVA lúčom, Ktoré okrem tmavnutie pokožky vytváranie vrások môžu spôsobiť aj rakovinu kože.

(Visited 65 times, 1 visits today)
Share