Týždenný horoskop 21 apríl 2019 – 27 apríl 2019

Baran

Baran bude tento týždeň v láske, Baran. Dostanete náhly tlak, ale ten pocit znova zmizne. Nenechajte túto neistú situáciu uhasiť váš oheň, pretože budúci týždeň vyzerá veľmi sľubne. Ak ste slobodný, táto osoba, o ktorej nemôžete prestať myslieť, môže byť hodná súdu. Ak sa však nemôžete presvedčiť o tom, že je to tak, potom je najlepšie byť len priateľmi. Očakávajte, že vás ľudia budú chváliť svojimi výkonmi pri práci. Niet pochýb o tom, pretože ste kreatívna duša, každú minútu prechádzajú vašu myseľ skvelé nápady. Je to pozitívne nielen pre vašu dôveru, ale aj pre vašu povesť.

Býk

Stretnete nové tváre a to znamená, že je čas zvýšiť vašu sieť. Váš partner nemusí byť tak spokojný s týmto rozširovaním vášho okruhu priateľov, ale to bude fungovať aj s časom. Pravda je, že chce s tebou viac času, Býk. Nájdite si čas, aby ste sa vrátili k vášni, ktorá na chvíľu nehorí. Dajte mu solídne úsilie plánovaním útulnejšieho času spolu. Tento týždeň môžete na pracovisku dosiahnuť čokoľvek, čo chcete. Nie je to však celkom šikovné meniť niečo o svojich životných podmienkach a zvykoch. Nezačínajte niečo nové, ale môžete začať plánovať nové veci.

Blíženci

Očakávajte, že tento týždeň vzrastú emócie. Nie je to nevyhnutne zlé, ale aby sa veci uľahčili všetkým, mali by ste na to dať šťastné otočenie. Impulzívne správanie je vo vzduchu tento týždeň. Uistite sa, že sa pozrieť na situáciu zo všetkých strán a prijať rozhodnutie, akonáhle ste to urobili. Reakcia príliš skoro by mohla zlyhať. Nechceš robiť kontrolu škôd, nie? Ak ste slobodný, chémia sa nedá vyrobiť. Buď tam, alebo nie. Môžete byť zamilovaný do tejto špeciálnej osoby, ale on / ona sa necíti rovnako. Je čas pohnúť sa. Nenechajte ho diktovať vaše šťastie.

 

Rak

Situácia v tomto týždni spôsobí, že sa budete cítiť ako krik, keď niečo nefunguje tak, ako chcete. Ovládajte svoje emócie, rakovinu a nájdite tiché miesto. Najlepší spôsob, ako sa s tým vysporiadať, je vydýchnuť a povedať, že všetko nakoniec skončí v poriadku. Čas sú peniaze! Čistenie papierov a práca na administratíve vám môže priniesť pokoj. To by mohlo byť dokonca terapeutické, najmä ak ste do systematizácie vecí. Nachádzate sa uprostred zraniteľného obdobia, takže pozorné opatrenia na posilnenie vlastnej imunitnej sústavy sú veľmi vhodné.

Lev

Veci by sa mohli vo vašom vzťahu zahriať, Leo, a nie veľmi pozitívnym spôsobom. Nemá záujem len stáť pri postrannej čiare; musíte priviesť späť tie pocity lásky. Dôverujte svojmu srdcu oveľa viac ako racionalizáciu vo vašej hlave. Vo vašom profesionálnom živote nie sú hranice skutočne vašou vecou. Ste riaditeľ. Neustále stojte pre seba, najmä keď to znamená zlepšenie vašej pozície v práci. Nebuďte príliš skromní, ale buďte asertívny. Ide o očarujúci týždeň, ktorý je ideálny pre spustenie nového projektu. Malá nehoda vás môže vytrhnúť z vášho rytmu. Môžete zabrániť zraneniu citlivých duší premýšľaním pred tým, ako niečo urobíte.

Panna

Ak ste slobodný a hľadáte, slnko vrhá teplé lúče na váš milostný život. Vo vzťahu? Dobrá väzba so svojím blízkym by mohla byť narušená, ak budete aj naďalej príliš majetnícky. Udržujte určitú vzdialenosť a dajte svojmu partnerovi priestor, Virgo. Alebo budete dusiť vzťah. Nie je potrebné dokázať, že ste príliš veľkorysý. Očakávajte rušný týždeň v práci. Ľudia by sa vás mohli pýtať na veľa láskavostí a mohli by vás popáliť. Plán čas pre srdce-k-srdce hovoriť s priateľom alebo miloval jeden pred stres kopy.

Váhy

Blízky priateľ by mohol prísť k vám napomoc tento týždeň. Snažte sa ho na chvíľu nechať na postrannej čiare, pretože prílišná pozornosť bude len zhoršovať veci. Zamerajte sa na budovanie dobrého základu založeného na vzájomnej úcte a obdive. Ak existuje napätie medzi vami milovanou osobou, planéty pripravia pôdu pre uzdravenie a odpustenie. Je to preto, že si uvedomujete niektoré aspekty svojho života, ktoré ste prerástli. Pustiť, nebude ľahké, ale vaša vina alebo hnev vás môžu prenasledovať. Rodina bude vždy rodina!

Škorpión

Niekto alebo niečo by vás mohlo tento týždeň rozrušiť. Radšej sa plazíte preč, ale to vás nikam nedostane. Neodkladajte len rady iných ľudí. Je múdrejšie byť úctivý k názoru svojej milovanej osoby, aj keď je to úplne odlišné od vás. Akceptujte, že nemôžete mať vždy pravdu a že dve hlavy sú lepšie ako jedna. Nech sú vaše snahy v tomto týždni akékoľvek, príliš veľa stresu spôsobí, že sa budete cítiť nepokojne a budete konať na podnet. Tým sa vytvorí ešte väčšie napätie nielen vo vašom profesionálnom živote, ale aj vo vašom osobnom živote. Uistite sa, že ste si prinútili k odpočinku.

Strelec

Uistite sa, že vaša rodina nemá dojem, že ich zanedbávate. Záleží len na vás, aby ste to využili naplno. Ak ste jediný, môžete stretnúť možné kamaráta tým, že sa pripojí on-line dating app alebo prostredníctvom zavedenia vzájomných priateľov. Mohli by ste si povzdychnúť, keď sa pozriete na svoje pracovné podmienky. Nie je to zlé, ale môže to byť lepšie, ak máte stopercentnú podporu od svojich kolegov, najmä ak ste v kancelárii noví. Príležitostná konverzácia s jedným z nich môže priniesť rozdiel. Stačí, ak im dáte vedieť, že tam nie ste, aby ste súťažili, ale aby ste poskytli najlepší možný výstup.

Kozorožec

Ak narazíte na nepríjemnú situáciu, ovládajte svoje nutkanie zabiť, Cap. Nemusíte súhlasiť, ale nemusíte ani spáliť mosty. Ste dostatočne výreční, aby ste to zvládli diplomatickým spôsobom. Finančne, váš bankový účet je v súčasnej dobe stabilný a môžete zvážiť, ako sa dostať do nového podniku. Nedovoľte, aby sa táto príležitosť dostala aj napriek tomu, že je potrebné vynaložiť potrebné množstvo. To môže byť docela náročné, ak si núti robiť všetko na vlastnú päsť, ale ak ste partner s niekým, komu dôverujete, budete mať väčšiu kontrolu nad svojím vlastným časom, bez toho, aby bola ohrozená možnosť zdvojnásobenia vašej investície.

(Visited 189 times, 1 visits today)
Share