Jednoduché kúzla pre lásku a sebadôveru

Zaujímate sa o mágiu, ale nemáte tušenie, kde začať? Neboj sa! Nemusíte sa rodiť s psychickými darmi alebo talentmi, aby ste do svojho života vykouzlili mágiu. Verte tomu alebo nie, máte rovnako veľký prístup k mocnostiam, aké sú aj tie najskúsenejšie čarodejnice. Bez ohľadu na to, či veríte vo vesmír, v božstvo, alebo v seba, mágia je určená pre vás. To vás vždy obklopuje a čaká na vás, aby ste ho využili. Od roku 2018 je určite rok prevzatia a prejavovania toho, čo chcete, tu sú niektoré jednoduché kúzla pre lásku a sebadôveru vyskúšať, spolu s niektorými pre kreativitu a prejavovanie, rovnako.

 

Pravdepodobne ste pracovali s mágiou a nikdy ste si to neuvedomili. Je to tak jednoduché, ako robiť zmysluplné prianie, zatiaľ čo vyfúkate sviečky na narodeninovú tortu, alebo dokonca pocit, trochu horšie, keď je mesiac v splne. Teraz je to kúzlo na najzákladnejšej úrovni, takže si predstavte, koľko je váš život plný, keď definujete svoje zámery a vrhnete skutočné kúzlo. Je to oveľa ťažšie ako to znie! Nemusíte cestovať do ďalekého sveta, aby ste si kúpili vajcia draka, slzy ducha alebo upíra, aby ste sa cítili ako mystik. Týchto päť kúziel je nad rámec jednoduchého odlievania a vyžaduje ľahko dostupné zložky. Môžu byť jednoduché, ale určite ich nepodceňujte. Každý z nich produkuje silné výsledky!

 

Prosperita a peniaze

 

Sú účty vysoké? Prajete si, aby vám váš šéf konečne dal tú sumu, ktorú si zaslúžite? Chcete žiť finančne plodnejší život? Kúzlo prosperity môže byť práve to, čo potrebujete. Tu je to, čo potrebujete:

 

1 Zelená sviečka

 

Kadidlo z mäty piepornej

 

Škoricový prášok

 

Papierové peniaze, mince peniaze, alebo zelená kniha, aby sa podobali peniaze

 

Kúzlo: Sadnite si na zem a usporiadajte si papierové peniaze a mince v smere hodinových ručičiek okolo vás. Vnútri kruhu, svetlo kadidlo a zelenú sviečku. Urobte si chvíľku, aby ste si predstavili, že všetky vaše finančné problémy už neexistujú. Predstavte si, že máte všetky peniaze, ktoré si prajete. Meditujte o svojich peňažných cieľoch. Keď sa naplno ponoríte do svojho finančného snu, vezmite si trochu škoricového prášku a jemne ho posypte cez peniaze, ktoré vás obklopujú. Ako to robíte, spievajte:

 

„Mám všetky peniaze, ktoré som kedy potreboval.

 

Som skutočne prosperujúca. “

 

Po dokončení sa pohybujte proti smeru hodinových ručičiek okolo kruhu a zbierajte peniaze do vrecka alebo nádoby. Nechajte kadidlo a sviečku spáliť celú cestu. Niektoré z týchto peňazí si môžete ponechať ako šťastné kúzlo alebo ich utratiť podľa svojho želania. Toto kúzlo je najlepšie obsadenie vo štvrtok ráno, počas voskovanie mesiac alebo mesiac v splne.

 

 

Kreativita

 

ste uviaznutí v frustrujúcom kreatívnom okruhu? Prajete si, aby inšpirácia už zasiahla? Chcete sa stať viac umeleckou osobou? Potom je to pre teba kúzlo. Tu je to, čo potrebujete:

 

 

1 Žltá sviečka

 

 

Rozmarínový kadidlo

 

Modrý papier a pero

 

1 železný kotol alebo nádoba na plameň

 

Kúzlo: Svetlo kadidla. Na papier napíšte slovo alebo nakreslite obrázok, ktorý symbolizuje to, na čo by ste chceli zamerať svoju kreativitu, a potom strávte nejaký čas meditáciou o svojich zámeroch. Predstavte si výsledky, v ktoré dúfate, či je váš román konečne dokončený, či sa vaša maľba krásne spája, alebo akúkoľvek kreativitu pre vás znamená. Keď sa cítite pripravení, zapálte sviečku. Ako plameň drží na knôte, recitujte:

 

„Moja duša, naplňte sa tvorivou energiou božskou.

 

Vdychujte silu, ktorá vám bude vždy známa.

 

Výdych krásy a pre svet,

 

 

Akonáhle budete hotoví, pohybovať vonku a bezpečne umiestniť papier do kotla pred nastavením ho v ohni s plameňom zo žltej sviečky. Kým sa papier zmení na popol, predstavte si, že plameň si nastavuje vaše priania, aby vesmír mohol robiť svoju mágiu. Nech sviečka a kadidlo horia celú cestu. Toto kúzlo je najlepšie obsadenie v stredu večer, počas voskovanie mesiac alebo mesiac v splne.

 

 

Láska

 

Boli ste už príliš dlho? Potrebujete vášnivého milenca? Chcete zvýšiť teplo na existujúci vzťah? Skúste lásku kúzlo! Tu budete potrebovať:

 

Esenciálny olej z jasmínu, ruže alebo ylang-ylang

 

1 malý kúsok ružového kremeňa

 

1 ružová sviečka

Papier a pero

 

Kúzlo: Zapáliť sviečku. Na papieri napíšte o láske, po ktorej túžite. Ak chcete prilákať nového milenca, popíšte vlastnosti, ktoré by ste chceli mať. Ak chcete pridať nejakú vášeň do existujúceho vzťahu, opíšte túto vášeň v akcii. Môžete napísať až niekoľko slov alebo dokonca vyplniť stránku. Stráviť nejaký čas meditáciou na svoje túžby, zatiaľ čo pomazanie zápästia, krku a hrudníka s esenciálnym olejom. Držte ružový kremeň blízko vášho srdca, potom spievajte:

 

„Táto láska, ktorú chcem

 

prechádza mi ako oheň.

 

Táto láska, ktorú chcem,

 

Budem mať.

 

Predstavte si, že vaše zámery prúdia cez vás a do ružového kremeňa. Napájajte kameň láskou, ktorú hľadáte. Keď skončíte, nechajte sviečku úplne horieť. Udržujte ružový kremeň pri okne, vedľa vašej postele, alebo dokonca vo vašej kabelke, aby ste zostali s vami vždy. Papier zasuňte na bezpečné miesto, kým sa vaše želania nesplnia. Toto kúzlo je najlepšie obsadenie v piatok večer, počas voskovanie alebo spln.

(Visited 1 883 times, 1 visits today)
Share