Týždenný horoskop 29.4. – 5.5. 2019

Vodnár

Udalosti, ktoré nemôžete úplne pochopiť, by mohli vzniknúť tento týždeň, Aquarius. Nie sú to náhody, takže berte veci vážne. Byť trochu tvrdý na seba a vykoreniť tie veci vo vašom živote, ktoré nie sú v súlade s smerom, ktorý chcete byť čísla. Namiesto toho, aby ste sa sústredili na veci, ktoré cítite ako stratu, nalejte svoju energiu do svojich osobných vášní. Mohlo by to byť pekné, ak budete miešať obchod s radosťou. Niekto, kto vám poskytne potrebné informácie o vašej ceste na vrchol, sa môže objaviť. Odporúčame vám, aby ste sa pripojili k ľuďom alebo skupinám, ktoré zdieľajú vaše hodnoty a sny.

Ryby

Nezávislosť je veľmi atraktívna kvalita, a tak je dôvera, Pisces. Tieto vlastnosti ukazujú potenciálneho milenca, že ste muž / žena plná sily a horlivosti, na koho sa môžu spoľahnúť. Váš nezávislý postoj by však mohol spôsobiť, že ostatní sa budú cítiť neistí. Pohodlne. Finančne by bolo výhodné, keby ste sa spojili s ľuďmi, na ktorých záleží. Pracujte vo vašej sieti a uistite sa, že sa nachádzate. To si vyžaduje aj upravený vzhľad. Ľudia môžu hľadať niekoho presne takého ako vy. Ak hľadáte prácu, platí to aj pre vás. Pripravte si životopis a plávajte ich na internete.

Baran

Tento týždeň prináša vo vašom živote inšpirujúcu stránku, Barana, ale môžete sa tiež cítiť zmätení, ako urobiť svoje sny realitou. Kľúčom je zostať založený na rovnováhe medzi logikou a intuíciou. Ste veľmi talentovaná duša v mnohých oblastiach a to vám pomôže, ak začnete niečo nové. To bude nielen dať svoju energiu na použitie, ale tiež zvýšiť svoju popularitu. Buďte opatrní pri svojej energii. Teraz, keď ste šumivé, váš osobný život môže byť kladený na druhú prioritu. Nie každý je v poriadku s tým, najmä ak ste vo vzťahu.

 

Býk

Iskry  lietajú znova, keď príde na lásku. Vzťahy so súrodencami a priateľmi sú aj v tomto týždni. Očakávajú sa aj obchodné partnerstvá, preto nepovažujte spojenia za samozrejmé. Dokonca aj keď máte nejaké pochybnosti, skúste spojiť ruky s malým projektom a uvidíte, ako sa vaše energie miešajú, aby sa dostali do veľkého. Nebudete musieť skrývať svoj názor, ale dávajte pozor, aby ste nezačali bojovať o niečo, čo nie je dôležité. Buďte čestní, ale taktní. Finančný problém je možné vyriešiť, ak čelíte tomu, čo treba urobiť. Tento týždeň vládne komunikácia a sebavyjadrenie, čo z neho robí skvelý čas na to, aby sme urobili skok viery.

Blíženci

Odolať nutkanie byť pasívne-agresívne alebo manipulatívne tento týždeň, Gemini. Vyberte si slová múdro, ak sa vydáte do kolízie so svojou milovanou osobou a vyhnete sa akémukoľvek dôvodu napätia s kýmkoľvek v kancelárii. Pri práci uvidíte dobré výsledky len vtedy, ak do nej vložíte svoju myseľ a dušu. Plán na cestovanie tento víkend je niečo, čo hviezdy povoľujú. Cestu si môžete spríjemniť tým, že si prinesiete svojho partnera alebo blízkeho priateľa. Ak chcete, aby to bolo sólo cestovanie, to je v poriadku rovnako dlho, kým to urobíte bodom, aby ste boli viac susedia. Je čas pozdraviť cudzincov. To môže mať neočakávané výhody vo vašom osobnom živote.

Rak

Niekedy je potrebné vyhnúť sa pravde trochu, ale nie je zdravé zveličovať. Malé biele lži sú v poriadku, ale netlačia veci, rakovina. Ak sa chcete vo svojej kariére pohnúť dopredu, budete sa musieť držať určitej rutiny a zamieriť rovno k svojmu cieľu. Neberajte pripojenia za samozrejmosť. Zistíte, že sú najpriaznivejšie najmä vtedy, keď ide o vaše profesionálne ambície. Ak máte pocit, že máte vzrušujúce finančné dobrodružstvo, nie je proti tomu nič, pokiaľ ste najprv skontrolovali všetky podrobnosti. Venujte pozornosť tomu, ako dlho trvá návratnosť investície.

 

Lev

Ak ste slobodný, láska pokukuje na obzore a tento týždeň to môže znamenať vzrušujúci milostný kontakt. Pripravte sa na celú záťaž motýľov v bruchu. Tí vo vzťahu by mohli očakávať teplejšie večery naplnené množstvom maznania. Váš milostný život vstupuje do teplého prúdu a je vážny. To by mohlo znamenať výmenu kľúčov od bytu alebo nakupovanie za snubný prsteň. Propagácia, ktorá je otvorená pre grabs, vás inšpiruje k tvrdej práci na projekte, ktorý by ste chceli doplniť o lietajúce farby. Či už ste zamestnaný alebo prevádzkujete svoj vlastný podnik, s určitou vytrvalosťou a množstvom kreativity sa vám podarí zvýšiť váš príjem. Musíte dávať pozor na úroveň stresu, aby ste sa uistili, že zostanete zdravý.

Panna

Váš rodinný život dostane tento týždeň prednosť pred všetkým. Všetky práce, ktoré ste vykonali minulý týždeň, sú konečne pripravené na odhalenie. Váš príbeh môže byť inšpiráciou pre ostatných a povzbudiť ich, aby našli svetlo na konci svojho tunela. Keď sa vykoná všetka práca, je čas posilniť svoje putá so svojimi blízkymi. Uistite sa, že ste tam pre niekoho, kto vás potrebuje, alebo sa spojte s niekým, s kým ste na chvíľu nehovorili. Máte tendenciu byť trochu manipulatívni a tento týždeň sa znova objaví. Nenúťte nikoho, aby urobil rýchle rozhodnutie, ale dajte mu čas zvážiť veci pokojne. Váš sexuálny život je stále silnejšia, a ak do neho dáte, budete pokračovať v túžbe po viac.

Váhy

Váhy sú v tomto týždni v centre pozornosti. Ak bojujete s problémami v láske, je vhodné počúvať vašu intuíciu. Vaše srdce vám má niečo dôležité povedať. Počúvajte pozorne a využite ho vo svoj prospech, Libra. Pri práci sa presúvate na vyšší prevodový stupeň, pretože si myslíte, že rýchlo a vaše energetické hladiny sú v poriadku. Venujte pozornosť signálom okolo vás, pretože niektoré z nich budú pre vás prospešné. Vaše sny sú tento týždeň živšie. Pokúste sa identifikovať správu, ktorú prinášajú. To by mohlo priniesť určitú jasnosť vašim plánom a snahám.

 

Škorpión

Užitočné informácie dosiahnu vaše uši a môžu priniesť nové svetlo niekomu vo vašom živote, ktorý bol doteraz záhadou. Počúvajte pozorne a odhalte tajomstvo. Nečakajte, že peniaze padnú z neba, Škorpión. Ak chcete získať kontrolu nad svojimi finančnými problémami čo najskôr, musíte začať uvažovať individuálne. Nemusíte sa správať ako bábka alebo chodiť na niekom vodítku, pretože máte dosť sily a iniciatívy na to, aby ste to sami vymysleli. Buďte si istí a sledujte svoje srdce.

Strelec

Očakávajte neočakávaný tento týždeň,! Dostanete sa cez všetko, čo má oblohu pre vás, pokiaľ budete držať hlavu v pohode a budete ostražití. Nebojte sa, pretože odmeny sú úmerné úsiliu. Nech sa stane čokoľvek, motivujte sa a zostaňte pozitívni. Bude veľmi ťažké udržať koleso rovno vo vašom milostnom živote. Nevzdávajte sa! Dostať sa až na dno vecí, môže prebehnúť bolestivý proces, ale to prinesie jasnosť a pokoj. V práci sa nemôžete úplne spoliehať na svoje impulzy. Predtým, než poviete veci, ktoré by ste mali práve prehltnúť, zvlášť, ak si želáte, aby sa čoskoro zvýšili.

Kozorožec

Neuchovávajte tajomstvá od priateľa alebo milovaného človeka, Cap. Príďte s novým plánom hry, ale nemusí to byť jediná práca vášho mozgu. Môžete tiež počúvať, čo vám srdce povie. Je tiež najlepšie otvoriť nové nápady od vašich blízkych alebo kolegov. Prijatím výzvy môžete byť v centre pozornosti. To môže trvať veľa času a úsilia, ale to môže zvýšiť váš plat v budúcnosti. Dosiahnutie vašich cieľov by mohlo znamenať robiť veci, ktoré nie sú pre vás také pohodlné. Máte tendenciu prekračovať hranice, čo môže ovplyvniť vaše zdravie tento týždeň. Uistite sa, že čas na odpočinok a rekreáciu.

(Visited 112 times, 1 visits today)
Share