Veci, ktoré by ste mali (a mali by ste to urobiť!) robiť počas splnu

Každý mesiac nás vesmír pozýva, aby sme sa pustili a dostali sa k tomu, čo sa prejavuje v našich životoch. Vzhľadom k tomu, že toľko z toho, čo ťaháme k sebe, je v bezvedomí, mohlo by nás to trochu prekvapiť. Najčastejšie sa tieto kulminácie objavujú počas každého mesiaca v splne.

To nastane, keď je mesiac na najjasnejšej a najplnejšej fáze, ktorá sa deje každých 28-30 dní. V astrologických termínoch je spln, keď slnko a mesiac sú v opačných znameniach v rovnakom stupni na nebesiach. Je to tiež koniec lunárneho cyklu, a čo je najdôležitejšie, čas, keď semená úmyslu, ktoré ste vysadili (podvedome alebo nie) začínajú kvitnúť! Je to skoro, ako keby nám vesmír na niekoľko dní povedal, aby sme sa zastavili, alebo aspoň spomalili, aby sme sa dozvedeli viac o ceste, na ktorej sa nachádzame, a aby sme v prípade potreby upravili kurz.

Aké nové vzrušujúce udalosti sa budú vyvíjať v priebehu nasledujúcich 12 mesiacov?

Zaujímavé je, že väčšina ľudí je podvedome zosúladená s touto energiou, ktorá má tendenciu hodnotiť, hodnotiť, čistiť a účtovať mesačný spln. Ale prečo si vedome nezaoberať túto energiu na ďalšiu úroveň? Nuž, máte šťastie, pretože máme najlepších sedem vecí, ktoré musíte robiť počas celého mesiaca a tri veci, ktorým by ste sa mali vyhnúť.
7 Čo robiť počas splnu

Vyčistite svoj priestor. Spln je optimálny čas na očistenie priestoru, tela a mysle. Spln má tendenciu označovať veľké množstvo energie – svetlo a tma. To je dôvod, prečo si niekedy všimnete, že ľudia konajú trochu mimo. Vyčistením priestoru, a dokonca aj vášho tela, pomáhate odstraňovať alebo pustiť túto vybudovanú energiu. Môžete to urobiť jednoduchý splnový rituál rozmazania vášho domova, dostať každý roh a štrbinu. Môžete použiť šalvia, céder alebo dokonca levanduľu. Pridajte si mantru ako: „nechajte všetko, čo mi nepatrí,“, zatiaľ čo vy čistíte, čo zvyšuje túto akciu. Tiež si môžete šalvie sami, alebo dokonca si soľné kúpele vytiahnuť všetky energie, ktoré ste vybudovali. Po dokončení budete určite cítiť miliónkrát ľahší.
Nabite svoje kryštály. Svetlo z úplňku je ideálne pre nabíjanie a čistenie kryštálov. Mnohí veria, že tým, že nechajú svoje kryštály v splne, uvoľnia akúkoľvek pretrvávajúcu energiu, aby ste ich nabudúce mohli používať. Ak sa nad tým zamyslíte, dáva to zmysel. Spln je všetko o prinášaní našich zámerov, emócií a príležitostí na uzdravenie do popredia, všetko tak, aby sa mohli uzdraviť a pustiť. Kryštály sú len o forme hmoty, takže mesačné svetlo môže mať na nich rovnaký vplyv.
Skontrolujte zoznam úloh. Pamätajte, že aby ste urobili zoznam, ktorý ste urobili počas nového mesiaca? Teraz je čas skontrolovať váš pokrok. Dostávate sa bližšie k svojim cieľom? Dokončili ste úlohy, ktoré vám pomôžu priblížiť sa. Urobte si kontrolu pred tým, ako to vesmír urobí za vás. Je to proaktívnejšie a zábavnejšie, aby nás vesmír nevykopal do zadku, keď sa nestláčame tak tvrdo, ako by sme mali. A nebojte sa, ak niektoré veci už nie sú relevantné, len ich krížte alebo ich upravte. Keď príde ďalší nový mesiac, môžete si urobiť dodatky.
Chill Out. Energia letí vysoko počas splnu, takže ďalší vynikajúci spôsob, ako osláviť, je sadnúť si zadok dole! Relax! Vyčistite svoj priestor a telo a nakopnite späť. Spln je o pozorovaní toho, čo sa deje, situáciách, okolnostiach, ľuďoch a emóciách. Niekedy naozaj potrebujeme len chill out, aby sme naozaj videli a pochopili, čo sa nám vesmír snaží povedať. Dôverujte procesu a viete, že ste na ceste presne tam, kde potrebujete byť.
Tanec. Ak sa naozaj cítite príliš nahnevaný, ako sa tancuje? Môžete si obliecť a ísť von, alebo len tanec v PJs. Ide o to, aby ste sa dostali do svojho tela na chvíľu a len si ho nechali uvoľniť, čo umožňuje všetku energiu, o ktorej sa cítite.
Pusti. Keď už hovoríme o tom, nechať veci ísť, spln je ideálny čas pre jednoducho pustiť čokoľvek, čo nie je v súlade s vaším vyšším ja. Niekedy si neuvedomujeme, čo pre nás nefunguje, až kým sa nám odoberie, alebo keď nastane situácia, ktorá nás núti pozrieť sa na to inak. Je to práve realizácia počas úplňku, ktorá nám ukazuje, čo stojí za to naozaj bojovať a čo nie. Ak sa objaví problém, ktorý nesedí priamo s vaším srdcom, nechajte ho ísť a nechať to.
Meditovať. Nakoniec, rozjdite na meditáciu! Spln je obrovské množstvo energie, ktoré nám dáva prístup k skutočne inšpirujúcim momentom sebareflexie. Aký lepší spôsob, ako rásť v mieri s týmto ako v meditácii. V astrológii nám mesiac umožňuje spojiť sa s viac intuitívnymi a nevedomými časťami seba samého, ak chceme. Možno zistíte, že vaše meditácie sú hlbšie a plnšie v čase, keď je Mesiac v plnosti.

(Visited 1 562 times, 1 visits today)
Share