Vaše najšťastnejšie mesiace v roku 2021

Rok 2021 prináša príjemné prekvapenie pre každé znamenie zverokruhu. Zatiaľ čo niektoré znamenia využijú všetky profesionálne príležitosti, iné nakoniec nájdu najväčšiu lásku svojho života.

Baran

Marec a október Baran pre vás bude mať šťastie v roku 2021, takže je ideálny okamih na podpísanie zmluvy a nazeranie do nových obzorov. Buďte opatrní, s kým sa stýkate, a vyberajte si iba ľudí, ktorých považujete za dôveryhodných. Jún bude tiež pre Berana priaznivým mesiacom na inšpirované rozhodnutia, hľadanie práce alebo uzatváranie veľmi výnosných obchodov.

Býk

Býk máj je mesiac, kedy sa ľudia Býka môžu považovať za šťastných. Bude to mesiac, keď sa ich sny ľahšie splnia, nájdu nové zdroje pre svoje priania a užijú si prvú dovolenku v roku s mnohými romantickými rande. V máji môžu tí, ktorí sa rozhodnú vydávať rýchlejšie, ako ktokoľvek očakáva, dokonca aj svadobné cesty. Alebo to môže byť mesiac, keď sa pokúsia aktivovať v novej doméne, v ktorej môžu mať neskôr sľubnú kariéru. Najlepšie mesiace na dovolenku sú jún a september, pretože práve vtedy budete mať najviac energie a chuti do života. Pozvite svojich priateľov do hôr a oslávte to na svoju počesť, pretože si zaslúžite odpočinok.

Blíženci

Blíženci, začiatok leta, je najlepším obdobím pre Blížencov v roku 2021. Je to okamih, keď sú planéty na strane Blížencov. Tento nový mesiac chráni znamenie a všetky projekty, ambície a nádeje, ktoré majú ľudia v znamení Blížencov. Blíženci budú mať šancu zlepšiť svoj životný štýl a konsolidovať svoje financie. Na druhej strane to bude tiež najlepšie obdobie na cestovanie.

Rak

apríl je pre raka najšťastnejším mesiacom. Tí, ktorí sa narodili v tomto astrologickom znamení, si tiež užijú niektoré dobré dni v januári alebo júni; v apríli však môže Venuša splniť svoje najdôležitejšie želania. V astrálnej konjunktúre tohto obdobia Venuša uľahčí spoločenský život, priateľstvo, priateľstvo a profesionálne vzťahy. Ľudia so znamením raka môžu využiť túto konjunktúru na nájdenie iného zamestnania s pomocou svojich priateľov. Na druhej strane Venuša prinesie viac lásky a premôže slobodných Rakov, ktorí už neverili v lásku s romantickými darčekmi.

Lev

Lev bude mať v júli šťastie a zisky, takže začiatok teplého obdobia je pre toto znamenie zverokruhu najlepším obdobím. V júli pre Leva ide všetko hladko. Musia byť vytrvalí, ambiciózni a snažiť sa získať zo života viac, pretože majú veľké šance úspešne dokončiť jeden zo svojich komplexných a nákladných plánov. Na druhej strane bude Venuša tiež štedro zamilovaná a ponúka Levom nádherné časy vo dvojici bez ohľadu na vek.

Váhy

Váhy by si mali naplno užívať leto a robiť si všetky plány na dovolenky, večierky a výlety v auguste. Posledná časť teplej sezóny bude najkrajším obdobím v roku a ich nádeje a sny sa ľahšie splnia. Aj nákladné plány sa budú dať v praxi ľahko realizovať v auguste, najmä ak sa Librám podarí na jar ušetriť peniaze, ako im radí Merkúr. V auguste si tiež upevnia svoju kariérnu pozíciu. Júl Panna, prvý letný mesiac, je mierny a teplý a je to najlepší čas pre Panny. Na jeseň 2021 bude Merkúr štedrejší z hľadiska peňazí, najmä však z hľadiska profesionálnych príležitostí.

Panna

Panny, ktoré nie sú spokojné so svojou prácou, pracovnými podmienkami a platom, majú veľké šance na zlepšenie situácie v budúcnosti. Aj keď sa začiatkom roku 2021 šťastie vyhne Pannám, smola a nešťastie zmiznú a od júla zmizne nešťastie. Čo nedopadlo dobre v januári, februári alebo marci, bude teraz prebiehať hladko. Náš tip: nezdržujte sa, otvorte novú kapitolu svojho života. Všetko sa stane výslovným v auguste, najmä po finančnej stránke.

Škorpión

Škorpión September bude priaznivým mesiacom pre Škorpiónov, ktorí využijú túto špeciálnu astrálnu konjunktúru. Od tohto mesiaca budú mať šťastie na všetko, čo sa snažia dosiahnuť, budú cestovať častejšie ako minulý rok, najmä ak majú príbuzných v zahraničí, a budú mať šancu zapojiť sa do zaujímavejších pracovných projektov. Ich perspektíva sa zmení a môžu nájsť zdroje príjmu, ktoré v minulých rokoch nikdy neočakávali.

Strelec

Zatiaľ čo niektorí ľudia majú v októbri ťažké obdobie, Strelec si užíva dobré obdobie a zotavuje zo všetkého, čo stratili. Toto je ich mesiac milosti, keď sa šťastie a láska prelínajú v pokojnej atmosfére. Počas tohto obdobia môžu Strelci zistiť, že sa stanú rodičmi alebo starými rodičmi, alebo môžu objaviť nové aktivity a zdroje príjmu pre celú rodinu. Aj keď zvyčajne nie sú opatrní a ekonomickí, v októbri, novembri a decembri sa planéty postarajú o ich rozpočet, čo im pomôže s dlhodobými investíciami.

Kozorožec

Kozorožec šťastie je na strane Kozorožca od prvého mesiaca v roku a všetko bude nádherné až do apríla. V prvom štvrťroku nového roka musia Kozorožci vyskúšať všetko, pýtať si viac od seba, pretože budú mať šancu na svojej strane. Nič im nestojí v ceste, či už majú jednoduché alebo ambiciózne plány. September bude ešte ďalším dobrým mesiacom, ale najlepšie príležitosti pre Kozorožca sa naskytnú v januári.

Vodnár

Začiatok roku 2021 dodá Vodnárovi energiu, dostane ich z ich namáhavého harmonogramu a prinesie nové mobilizačné akcie. Január bude vynikajúcim mesiacom pre vzťahy, profesionálne stretnutia a úspechy vďaka vplyvu Marsu. Pre Vodnára sa však najšťastnejšie obdobie začne vo februári. Teraz sa otvoria nové perspektívy, a ak ich Vodnári nevyužijú, budú mať straty celoročne. Bez ohľadu na situáciu alebo príležitosť by nemali nič odmietať, vyhýbať sa im alebo ich stratiť.

Ryby

Ryby budú mať úžasný rok v septembri 2020. Do tej doby budú mať šťastnejšie obdobia a krásne príležitosti, ale október je mesiacom, ktorý zavŕši všetko ich úsilie. V polovici októbra si Ryby budú v práci užívať odmeny. Najšťastnejší dostanú aj lepšie zárobky spolu s novými pracovnými ponukami alebo atraktívnejšími pracovnými projektmi. Rodiny orientované Ryby privítajú príchod dieťaťa na svet.

(Visited 374 times, 1 visits today)
Share