Mesačný horoskop december 2020

Baran

Mesačný horoskop december baran (21. marca – 20. apríla)

V decembri 2020 je k dispozícii dostatok surovej energie, bude však na vás, aby ste ju vylepšili a definovali, ako na vás a na vaše okolie pôsobí. Baran, možno ani sám neveríš, ako sa tvoje filozofické rozhľady v živote menia oveľa efektívnejšie a pre teba prospešnejšie; obzvlášť spojené s vašimi osobnými koreňmi. Prechádzate obdobím zážitkov z učenia, ktoré k vám prichádzajú veľmi rýchlym tempom. Lekcie, ktoré ste sa učili v súvislosti s vašim osobným príjmom a hodnotami, pokračujú a zdá sa, že sa zlepšujú. Existuje však nesprávny odhad prístupu, pretože niektoré z týchto problémov, ktoré vám boli predložené, by neboli jasne viditeľné. V tejto veci by ste mohli mať určité obavy a obavy.

Býk

Mesačný horoskop december býk (21. marca – 20. apríla)

Vaše oblasti zdieľaných a vonkajších zdrojov príjmu sú tento mesiac v centre pozornosti. Zdá sa, že tento sektor vášho života obklopuje šťastná situácia a pre vás a vášho partnera alebo partnera by mohli prísť nejaké zisky. Zdá sa, že sa vaša pracovná oblasť zintenzívňuje, pretože vám mohla spadnúť do lona neočakávaná práca. Prístup k tomu ako k dobrej skúsenosti by vás mohol z dlhodobého hľadiska veľmi obohatiť. Váš život má naďalej pozitívny režim napriek zjavným neúspechom. Tieto neúspechy slúžia iba k lepšiemu a mohli by byť prospešné vo váš prospech.

Blíženci

(21. mája – 21. júna)

Horoskop roku 2020 pre všetkých 12 znamení – od Barana po Ryby Vaša oblasť manželstva a partnerstva bude tento rok v centre pozornosti. Vo vašom vzájomnom vzťahu by mohli byť nejaké zisky. V oblasti investícií a špekulácií bude potrebné rýchle učenie, aby ste mohli získať nejaký zisk, ale pozor na prekážky, ktoré by vám mohli prísť do cesty. Existuje veľa obáv a obáv, ktoré by vás mohli trápiť, pokiaľ ide o vaše zdieľané zdroje príjmu, pretože váš pocit zodpovednosti sa v súčasnosti javí ako veľmi posilňujúci. Váš pocit optimizmu sprevádzaný denným snom by vám mohol veľmi pomôcť pri vyrovnávaní týchto pocitov.

Rak

(21. júna – 23. júla)

Nasledujúcich niekoľko mesiacov bude prebiehať osobná inventarizácia, aby sa rozhodlo, ktoré viery a vzorce sú „strážcami“ a ktoré nie. Neváhajte snívať, ale musíte sa zamerať na deň po dni. Tento mesiac sú zvýraznené vaše domy romantiky a vzťahu. Je potrebné vyriešiť určitú neistotu alebo zmätok. Nie je niekto na mieste so svojimi potrebami alebo koná „nevyhnutne?“ Vládne v ňom vášeň, ale nech sa to skôr použije na blažené zážitky ako na „kraba.“ 12. až 14. deň môžu byť v tomto ohľade najťažšími dňami. Keď sa Vianoce blížia k domácemu životu – vašej obľúbenej oblasti – a vzťahy sú pozitívne podporované. Je pravdepodobné, že pred koncom mesiaca stretnete zaujímavých nových priateľov alebo kontakty.

Lev

(23. júla – 23. augusta)

Niektorí z vás Leva môžu stretnúť niekoho špeciálneho v spoločenskom prostredí v decembri 2020. Môže to byť jednotlivec, ktorý vstúpi do vášho života veľmi rýchlym spôsobom a môže byť rýchlym hovorcom a komunikátor. Mohlo by sa vynoriť veľa rozdielov, ktoré by mohli priniesť určité napätie, ale rozprávanie vecí by mohlo cestu vyhladiť. Môže sa vyskytnúť starosť o váš pracovný priestor, pretože si môžete znova prežívať nepríjemné minulé skúsenosti, ale tentoraz by sa váš stôl mohol obrátiť vo váš prospech, takže buďte optimistickí.

Panna

(23. augusta – 23. septembra)

Váš domáci život je tento mesiac v centre pozornosti. Zdá sa, že vaše ciele zamerané na vašu budúcnosť prinášajú do vášho života určitú výhodu. Neočakávaný vývoj spojený s priateľom v celej pracovnej oblasti vás naučí niečo alebo dva, ale šťastie by malo pochádzať z tejto skúsenosti, ktorá vám môže priniesť ďalší osobný príjem. Existujú určité problémy spájajúce minulosť a budúcnosť, o ktorých je potrebné rokovať, aby sa našlo spravodlivé riešenie. Môže sa vám naskytnúť veľmi ružová príležitosť investičného charakteru, ktorá vám môže spôsobiť určité obavy, pretože sa na to chcete pozerať veľmi vyspelým prístupom a porozumením.

 

Váhy

(23. septembra – 22. októbra) Bude to mesiac, kedy budete mať komunikáciu a veľa výmen nápadov týkajúcich sa vašich budúcich ziskov peňažnej hodnoty a budúcich snáh. K tomu všetkému by ste mohli mať veľmi konzervatívny prístup, pretože na domácej základni existujú určité obavy a obavy, ktoré vás strážia pred zmenami, najmä ak sú vám predložené veľmi grandiózne. Môžu byť tiež k dispozícii rýchle úpravy týkajúce sa vašej budúcnosti, takže bude potrebné preorientovať sa. 15. alebo neskôr si môžete myslieť na všetky tieto problémy, pretože budete viac počúvať svoje pocity. Škorpión

(22. októbra – 21. novembra)

Šťastie bude vo vás vo veci výdavkov týkajúcich sa vašej domovskej základne. Vaša načerpaná energia je plná zmätkov z mnohých zmien v tejto oblasti. Možno by ste s tým mali nejaké nezhody, ale všetko by malo byť vypracované veľmi harmonickým spôsobom. Existujú určité obavy týkajúce sa vášho partnera alebo partnera kvôli veľkej rigidite z vašej strany; malé snívanie vám neublíži, takže skúste s niektorým z týchto snívaní zvážiť praktickosť. Komunikovať svoje nádeje do budúcnosti so svojím partnerom alebo partnerom by mohlo prísť veľmi rýchlo a priateľsky a bude to súvisieť s vašimi zdieľanými a osobnými zdrojmi. V tejto oblasti sa bude veľa učiť. Či už so svojím kmeňom oslavujete Chanuku, Vianoce alebo Kwanza, bude to pre vás veľmi zvláštny čas.

Strelec

(21. novembra – 21. decembra)

Všetko najlepšie k narodeninám vizionárskeho, láskavo milujúceho Strelca! Jupiter, vládca vášho Slnka, teraz prichádza do stredu vášho domu priateľov. Toto je váš čas na zmiešanie a zmiešanie a inšpiráciu ostatných pre váš „celkový obraz“ pohľadu na život. Tento rok v decembri ste mohli cítiť túžbu sústrediť sa na svoje spoločné osobné zdroje a zisk, ktorý by mohol pochádzať z tejto oblasti. V súvislosti s touto záležitosťou by mohli byť položené otázky, ktoré by mohli byť predložené príliš rýchlo. Priateľský prístup je možné urobiť, aby sa napravili rozdiely medzi vašimi partnermi alebo partnermi. Pracovné príležitosti by mohli byť prítomné veľmi vágnym spôsobom a to by mohlo z vašej strany spôsobiť určité rozrušenie, pokiaľ ide o váš osobný príjem a pohodlie, ktoré máte radi. Povedomie o vašich osobných nedostatkoch na vašom pracovisku vás zasiahne a toto by ste si mohli nechať pre seba. Tvrdá práca a učenie sa odrazia veľmi prospešným spôsobom.

Kozorožec

(21. decembra – 19. januára)

Svetlometom pre vás tento mesiac je veľmi súkromná záležitosť týkajúca sa blokovania ostatných detí. Niektorí z vás si môžu splniť svoj sen, čo sa týka mať deti; pre niektorých z vás existuje veľa možností, ako byť na rodinnej ceste. V tejto oblasti budete musieť urobiť veľa úprav veľmi rýchlo. Trápi vás veľa starostí a obáv, ale bude to nepodložené a pominie. Mnohí z vás vyvinú iniciatívu aj v prípade, že sa chcete vzdať svojej minulosti a čeliť oveľa lepšej budúcnosti.

Vodnár

(19. januára – 19. februára) Nové talenty a záujmy sa začínajú objavovať a teraz budú odhalené a časom budú odhalené v ich plnosti. Váš šiesty dom … zdravie a liečenie, ako aj smerovanie práce a života … je zdôraznený tento mesiac. Možno budete musieť tento mesiac otvoriť svoj domov priateľom, ktorý by tam mohol byť príčinou niektorých úprav. Tento priateľ by mohol prichádzať z veľkej diaľky a z tejto návštevy by ste mohli komunikovať oveľa prospešnejšie, pokiaľ ide o vašu pracovnú oblasť. Zmena bydliska by mohla byť jednou z vecí, ktorá by mohla byť vo vysnívanej fáze, a to pre vás vyzerá veľmi lákavo. Pochybnosti a neistota by vás mohli trápiť, ale toto si necháte pre seba. Starší človek by vám mohol pomôcť pri triedení vecí.

Ryby

(19. februára – 21. marca)

Podľa vášho horoskopu sa tento mesiac v decembri 2020 môžete sústrediť na svoju kariéru a životné ciele. Vaše rozhodnutie v tejto veci by mohlo priniesť zisky pre vaše budúce podniky v oblasti investícií a špekulácií. To všetko by ste sa mohli pokúsiť zosúladiť tak, že vezmete do úvahy oblasť vašich zdieľaných zdrojov. Minulosť a budúcnosť sú na rovnováhe a môžu sa vyskytnúť určité názorové rozdiely, ktoré bude treba vyriešiť. Otvorená komunikácia s blízkymi by mala prebiehať harmonickým spôsobom, aby ste si mohli vyjasniť všetky svoje starosti a obavy.

(Visited 1 587 times, 1 visits today)
Share