Záhradné hojdačky

Ak si neviete predstaviť svoj dom bez kúska zelene, vitajte  klube. Avšak nie je nič lepšie ako vyjsť na čerstvo pokosený trávnik a užívať si jemný vánok a čerstvý vzduch. K tejto idylke však chýba ešte jedna drobnosť – záhradná hojdačka.

Len sa tak detsky hojdať a uniknúť do iného sveta. Presne to môžete dostať s obyčajnou hojdačku priamo vo vašej záhrade. Ak ste nad týmto doplnkom ešte neuvažovali, je čas napraviť to. Nájsť totiž tú pravú hojdačku nie je až také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať, preto vám prinášame niekoľko inšpirácií.

Zdroj: decoist.com

Zdroj: decoist.com

Zdroj: decoist.com

Ob obyčajnej drevenej laty zavesenej na strome, cez drevené až po kovové hojdačky nájdeme na trhu nekonečné množstvo variantov. Ak máte radi klasiku, určite si zamilujete obyčajnú drevenú hojdačku, ktorú môžete umiestniť prakticky kamkoľvek. Ak vás láka niečo zaujímavé, skúste pouvažovať o kovaných konštrukciách, ktoré nájdete aj s krásnymi ornamentmi.

Pre milovníkov moderného štýlu je tu množstvo dizajnových závesných vajíčok či hojdacích sietí. Ratanové či prútené hojdačky sú určite v kurze a z vašej záhrady urobia to najlepšie miesto pre letný relax. Výber je teda naozaj široký a je len na vás, ku ktorému štýlu sa prikloníte a ako zdokonalíte svoju záhradu.

Zdroj: decoist.com

Zdroj: decoist.com

Zdroj: decoist.com

Zdroj: decoist.com

(Visited 136 times, 1 visits today)
Share