Ako si vybrať správne spodné prádlo

Ako si vybrať správne spodné prádlo

Leto pomaly odchádza a blíži sa čas stužkových a iných slávnostných príležitostí. Jeseň je čas spoločenského stretávania sa. Aby ste boli na takéto výnimočné udalosti pripravená, potrebujete mať nielen najkrajšie spoločenské šaty, ale tiež kvalitné a vhodné spodné prádlo. Vaša podprsenka a nohavičky môžu rozhodnúť o celkovom dojme vášho konečného outfitu.

Výber podprsenky nemožno podceňovať. Podprsenka môže urobiť zázraky pre vašu siluetu, nehovoriac o zvýšení vášho sebavedomia. Dobre zdvihnuté poprsie je šikovný trik, aby ste vyzerali štíhlejšie a vaše šaty na vás oveľa lepšie vyzerali.

Ak nie je vaša silueta dostatočne malá, je dobré zvoliť podväzok. Podväzok je pri spoločenských šatách takmer nutnosťou.

Ak sú vaše spoločenské šaty zložitejšie, potom by mala byť aj zvolená podprsenka podobného štýlu.

Pri výbere podprsenky na stužkovú alebo slávnostný večer si vyberte taký strih a tvar, aby ste nemuseli celý večer kontrolovať, že vaše prsia nie sú posunuté niekde kde by nemali byť.

Podprsenka na slávnostnú príležitosť by mala mať sexy štýl. Veľmi obľúbené sú preto čierne čipkové podprsenky, ktoré ponúkajú množstvo atraktívnych štýlov.und 2

Takto zvolenú podprsenku môžete doplniť nohavičkami. Ak máte kratšie spoločenské šaty, je aj na vašej odvahe alebo sexepíle, aké nohavičky zvolíte. Môžu to byť odvážne tangá, alebo klasické nohavičky s rafinovaným vzorom a šikovne k čierne podprsenke a nohavičkám.

Nezabúdajte, že pančuchy môžu dokonale dotvoril výzor a spodné prádlo tak môže oveľa viac vyniknúť. Čierne pančucháče vyzerajú vždy sexy.

(Visited 58 times, 1 visits today)
Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *