Znamenia horoskopu a ich charakteristiky

Existuje 12 znamení zverokruhu, a každý znak má svoje vlastné silné a slabé stránky, svoje vlastné špecifické vlastnosti, túžby a postoje k životu a ľuďom. Analýzou projekcie polohy planét a Slnka a Mesiaca na ekliptike v čase narodenia. Astrológia nám môže poskytnúť pohľad na základné charakteristiky, preferencie, nedostatky a obavy človeka.

Urobili sme pre vás jednoduché zistiť, aké je vaše znamenie zverokruhu, jeho úplný profil a kompatibilita s inými znameniami zverokruhu. Výberom vášho znamenia z podrobného zoznamu dátumov znamenia zverokruhu objavíte všetko o charaktere vášho znamenia Slnka, je to Horoskop, vlastnosti, profil, história, mýtus a kompatibilita lásky.

Každý z 12 horoskopových znakov patrí k jednému zo štyroch prvkov – vzduchu, ohňa, vody a Zeme. Tieto prvky predstavujú základný druh energie, ktorá pôsobí v každom z nás. Cieľom astrológie je pomôcť nám zamerať tieto energie na pozitívne aspekty a získať lepšie pochopenie nášho potenciálu a našich pozitívnych vlastností a vysporiadať sa s negatívnymi.

Tieto štyri prvky pomáhajú opisovať jedinečné typy osobnosti spojené s astrologickými príznakmi. Štyri prvky zverokruhu vykazujú hlboký vplyv na základné charakterové črty, emócie, správanie a myslenie.
Vodné Znamenia

Vodné znaky sú mimoriadne citlivé a ultra-citlivé. Sú veľmi intuitívni a môžu byť rovnako tajomní ako samotný oceán. Vodné znaky milujú hlboké rozhovory a intimitu. Zriedkakedy robia niečo otvorene a sú vždy tam, aby podporovali svojich blízkych. Vodné znaky sú: Rak, Škorpión a Ryby.

Oheň Znamenia

Znaky ohňa majú tendenciu byť vášnivé, dynamické a temperamentné. Hnevajú sa rýchlo, ale aj ľahko odpustia. Sú to dobrodruhovia s obrovskou energiou. Sú fyzicky veľmi silní a sú zdrojom inšpirácie pre iných. Oheň značky sú inteligentné, self-vedomé, tvorivé a idealistické ľudí, vždy pripravený na akciu. Známky ohňa sú: Baran, Lev a Strelec.

znamenia Zeme

Zemské znaky sú „uzemnené“ a tie, ktoré nás privádzajú na zem. Sú väčšinou konzervatívne a realistické, ale môžu byť aj veľmi emocionálne. Sú spojené s našou hmotnou realitou a môžu sa obrátiť na hmotné veci. Sú praktické, lojálni a stabilní a držia sa svojich ľudí v ťažkých časoch. Známky Zeme sú: Býk, Panna a Kozorožec.

Vzdušné znamenia


Letecké značky sú racionálne, sociálne a milostné a vzťahy s inými ľuďmi. Sú to myslitelia, priateľskí, intelektuálni, komunikatívni a analytickí. Milujú filozofické diskusie, spoločenské stretnutia a dobré knihy. Radia sa radiť, ale môžu byť aj povrchní. Air Signs sú: Blíženci, Váhy a Vodnár.

(Visited 590 times, 1 visits today)
Share