mesačný horoskop júl 2019

Mesačný horoskop júl 2019

Baran (21. marec – 20. apríl)

Domáca, rodinná a osobná bezpečnosť vás upúta. Veľa času ste už strávili reštrukturalizáciou svojho základu pre budúci úspech a úspechy. Intelektuálne a duševné snahy udržujú vrodenú iniciatívu ostrú. Váš vnútorný výletný riaditeľ pracuje nadčas.

Môžete stráviť veľa energie hraním alebo sa zamilovať do vášne. Každodenné prostredie / aktivity by mali byť stále príjemné. Spoločenský život je stále na vysokej úrovni. Pokračujte v vyjadrovaní pocitu uznania voči iným.

Od apríla dostal niekto špeciálny návrh? Naďalej používajte túto extra expresívnu energiu na vytvorenie niečoho jedinečného. Osvietenie prichádza najprv v súvislosti s kariérovým / verejným imidžom, pokiaľ ide o skupiny / priateľov / ciele.

Zodpoviem 3 psychologické odpovede

Býk (20. apríl – 21. máj)

Každodenné prostredie je zapálené činnosťou. Hovorenie, písanie a učenie sú hlavnou prioritou! Trávili ste dosť času sledovaním hlbších vedomostí, aby ste sa naučili lepšie svoju existenciu. Domáce front bzučia s aktivitou.

Tam bude veľa rozhovorov. Niektorí sa nostalgicky otočia. Dajte si pozor na konfrontáciu s členmi rodiny. Použite vrodenú energiu Taurean, aby ste zostali stabilní. Rekonštrukcia domu alebo začatie budovania nového domova sa najlepšie vykonáva pred retrográdnou ortuťou.

Finančné možnosti, rokovania a investície sa naďalej uprednostňovali. Krásne veci a miesta vás stále lákajú. Osvietenie prichádza v súvislosti s vašou potrebou rozšíriť svoje osobné obzory potom s ohľadom na vašu kariéru / verejný imidž.

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Financie / osobné hodnoty prechádzajú zmenou. Na chvíľu ste sa sústredili na bohatstvo, majetok a sebahodnotu. Čo je pre vás naozaj dôležité? Komunikácia vo vašom každodennom prostredí sa dramaticky zvyšuje.

To je jeden z vašich vrodených talentov! Tempo denného života sa zrýchľuje. Uistite sa, že sila vašich slov sa nestane ničivou zbraňou. Venuša pokračuje v tranzite vašej slnečnej narodenia znamenia od apríla. Ste stále osobnejší, spoločenský a očarujúci. Koľko zmenili váš vzhľad – niekoľkokrát ???

Pokračujte v žiadaní o to, čo chcete. Možno to dostanete – aspoň do začiatku augusta. Osvietenie prichádza v súvislosti s intenzívnymi emocionálnymi / spoločnými finančnými problémami, potom s ohľadom na rozširovanie vašich obzorov.

Rak (21. jún – 22. júl)

Všetko najlepšie k narodeninám, krehké, starostlivé, vyživujúce kôrovce! Váš nový astrologický rok začína tým, že Saturn vás stále učí, aby ste sa pozerali dovnútra na čestné sebahodnotenie, aby ste sa vysporiadali s nedostatkami a slabými stránkami.

Otázky týkajúce sa partnerstva / vzťahu sa môžu odhaliť na druhom mieste. Venujte tento mesiac pozornosť tomu, čo si ceníte v živote – materiálne, intelektuálne a duchovne. Môžu sa začať rokovania s ostatnými o peniazoch alebo majetku. Milovaní môžu potrebovať vašu starostlivosť.

Charitatívne aktivity podporujú rast duše. Vyhnite sa nutkaniu robiť nerozumné a impulzívne nákupy a tendenciu nútiť svoje presvedčenie k iným. Koniec mesiaca môže odhaliť emocionálne zážitky intenzívnejšie ako obvykle.

 

Lev  (22. júla – 22. augusta)

Máte dynamické levy pocit, akoby ste boli v hmle? Začína sa čistiť v polovici mesiaca. Potom budete musieť veľa komunikovať. Využite tento dodatočný výbuch energie, keď Mars pokračuje v prechode vášho rodného znaku do 10. augusta.

Bude to asi 22 mesiacov pred tým, než sa vám to znovu roztrhne. Dávajte si pozor, aby ste príliš hlasno neprehriekli! Aktivity so skupinami a priateľmi sa tento mesiac zvyšujú. Je posilnený spoločenský život – pozvánky môžu byť početné. Často sa môže vyskytnúť interakcia so ženami.

Mnohí z vás stále pracujú na svojej spiritualite a učia sa prijať seba, kto a čo ste. Osvietenie je váš tento mesiac v oblasti práce a zdravia, a neskôr v súvislosti s otázkami partnerstva / vzťahu.

Panna (22. augusta – 22. septembra)

Praktické, podrobné a svedomité – takto budete pracovať vo svojich skupinových aktivitách a pri dosahovaní svojich cieľov a ambícií.

Ľudia, s ktorými sa spájate, sú odrazom seba. Stále sa vás žiada, aby ste zvážili, či si to zaslúžia, alebo či musíte ísť ďalej. Vaša konečná vízia života sa stále reštrukturalizuje. Meditácia pomáha otvoriť vašu myseľ vyšším víziám a upokojuje ostrosť, ktorú je ťažké určiť.

Povedzte všetko, čo treba povedať. Nevyslovené slová – zachovávanie tajomstiev – tento mesiac by sa mohol konať proti vám. Vznikli priaznivé okolnosti v obchodnom a profesijnom živote. Osvietenie prichádza o tom, čo milujete robiť alebo možno v romantike a potom o funkciách, ktoré vykonávate na dennej báze.

Váhy (22. septembra – 22. októbra)

V posledných mesiacoch ste boli dosť expresívny, pretože vaša vládnuca planéta bola v Gemini na predĺžený pobyt. Kľúčovú úlohu môžu zohrávať cudzinci. Skúsenosti, ktoré rozširujú vedomie, rozširujú vašu víziu a poskytujú osobný rast cez niektoré snahy Venuše.

Vaša osobná fáza je zvýraznená. Osobná reputácia sa stáva verejnou. Vaše kreatívne slová budú komunikované v skupinových aktivitách a medzi priateľmi. Neznepokojujte sa svojou horiacou vášňou pre ciele a ambície.

Strážca anjel zostáva na vašom ramene až do konca septembra. Osvietenie prichádza na prvé miesto v otázkach týkajúcich sa domova, rodiny alebo bezpečnosti a potom v súvislosti s niektorými romantickými, kreatívnymi alebo príjemnými výkonmi.

Škorpión (22. októbra – 21. novembra)

Použite svoju vrodenú potrebu hlbokej angažovanosti a intenzívnej transformácie, aby ste pomohli rozšíriť svoje osobné horizonty prostredníctvom metafyzických, náboženských alebo duchovných aktivít. Nový študijný odbor pomáha rozvíjať vašu kariéru.

Ste stále v období hľadania zmyslu života. Dobrý mesiac na cestovanie. Komunikujte, čo potrebujete vo svojom profesionálnom živote. Propagujte svoj verejný obraz. Vyhnite sa drobným detailom. Kreatívna energia sa vlieva do vašej kariéry / verejnosti. Dajte si pozor na konflikty s ostatnými. Intímne stretnutia pokračujú s väčšou hĺbkou a intenzitou.

Teraz je Venuša priama, úverové žiadosti sú priaznivé. Osvietenie prichádza k niečomu vo vašom každodennom prostredí a potom k otázkam domova alebo rodiny.

Strelec (21. november – 21. december)

Vo vašom normálne otvorenom svete je veľa intenzity. Stále sa učíte obmedzeniam svojich vlastných zdrojov a koľko musíte spolupracovať a koľko závisí od iných. Nové študijné odbory nielen rozširujú váš život, ale môžu prebudiť niečo hlboko vo vašej duši.

Otázky partnerstva / vzťahu pokračujú v plynulom postupe. Niektorí sa môžu konečne rozhodnúť oženiť. Právne otázky môžu byť vyriešené mimosúdne. Nové skúsenosti vás lákajú. Cestovanie uprednostňovali, pokiaľ nie ste príliš ďaleko. V prácach môžu byť ťahy na dlhé vzdialenosti. Osvietenie prichádza o financiách a / alebo o vašom súbore hodnôt a potom o komunikácii vo vašom každodennom prostredí.

Kozorožec (21. decembra – 20. januára)

Je potrebné naďalej riešiť otázky partnerstva / vzťahu. Saturn stále prechádza do vášho sektora, ktorý vyžaduje analýzu záväzkov a očakávaní vo vašich vzťahoch. Pozrite sa dovnútra. Odrážajte hlboké psychologické pravdy.

Spojte sa so skrytými aspektmi seba samého. Očakávajte intenzívne a hlboké rozhovory. Dobrý mesiac pre výskum a vyšetrovanie. Pracovné záležitosti / vzťahy so zamestnancami pokračujú hladko. Vaša schopnosť zvládnuť náhle naliehavé situácie sa testuje.

Skúsenosti prinášajú transformáciu v tom, ako sa presadzujete. Osvietenie prichádza najprv o osobných emocionálnych problémoch, potom s ohľadom na vaše hodnoty alebo ako míňate peniaze.

(Visited 4 419 times, 1 visits today)
Share