Ako otvoriť svoj šiesty zmysel?

Uvažovali ste niekedy, alebo ste sa možno dokonca pokúsili získať prístup k moci svojho šiesteho zmyslu? Školenie vašich psychických kanálov, aby ste otvorili svoj šiesty zmysel, je niečo, o čo sa veľa ľudí zaujíma. Niektorí si myslia, že to bude neuveriteľne jednoduché, a tak sa do práce nezapojte, zatiaľ čo iní sa domnievajú, že to bude príliš náročné a tak sa o to ani nepokúšajte.

V tomto článku sa pozrieme na to, ako otvoriť váš šesť zmysel. Pozrite sa na niekoľko tipov na aktiváciu tejto užitočnej a určite zaujímavej sily, ale preskúmame aj základy toho, čo vlastne je šiesty zmysel.
Šiesty zmysel

Niektorí z vás môžu byť novým konceptom šiesteho zmyslu. Samotný pojem môže zahŕňať širokú škálu aspektov, ale zvyčajne sa vzťahuje na schopnosť človeka vnímať aspekty tohto sveta, ktoré sú nefyzické alebo materiálne. Je to v podstate forma mimosmyslového vnímania, ku ktorému nemá prístup ďalších 5 zmyslov.

Na zamieňanie záležitostí tí, ktorí majú šieste zmyslové schopnosti, môžu často používať svoje iné zmysly vedľa svojho šiesteho zmyslu, napr. môžu počuť alebo cítiť niečo, čo by niekto bez tejto schopnosti nemohol urobiť. Prostredníctvom prístupu k tejto schopnosti môžeme komunikovať s duchovnými bytosťami oveľa jednoduchšie a jednoduchšie. To nám môže pomôcť zdokonaliť sa v našich duchovných schopnostiach a schopnostiach, ako aj lepšie ich využiť.
Ako otvoriť svoj šiesty zmysel

Ak máte záujem dozvedieť sa, ako otvoriť svoj šesť zmyslov, existuje niekoľko tipov a tipov, ktoré vám uľahčia prácu. Skôr ako začnete, je dôležité pochopiť, že učenie sa o schopnosti, ako je táto, si vyžaduje čas, trpezlivosť a prax. Vykonanie jednej z týchto činností je veľmi nepravdepodobné, aby vám pomohli naučiť sa rozvíjať šiesty zmysel. Poďme sa teda pozrieť na niektoré z týchto tipov a postupov.
Ticho mysli a oslobodenie Ducha

Učenie, ako otvoriť svoj šesť zmyslov, je pre niektorých ľudí jednoduchou úlohou. Mohlo by to byť, že ich prirodzená schopnosť je tam, pripravená na použitie a jednoducho nie je prístupná kvôli rozptýleniu. Prvý krok, ktorý by ste mali vykonať, by mal byť vždy ten, pretože by to mohlo byť tak, že nepotrebujete ďalšie kroky (hoci určite pomáhajú pri rozvíjaní tejto schopnosti).

Meditácia je kľúčovým aspektom mnohých duchovných praktík. To isté platí aj pre učenie, ako otvoriť svoj šiesty zmysel. Aby sme utíšili myseľ, musíme sa naučiť sústrediť ju a sústrediť sa na dôležité myšlienky a pocity. Ak ste nikdy predtým meditovali, môžete nájsť veľmi jednoduché príručky online, ktoré vám umožnia počúvať pokyny, ktoré vás zavedú hlboko do meditatívneho tranzu.

Akonáhle je vaša myseľ zameraná, môžete dať všetky rozptyľujúce myšlienky na jednu stranu a zamerať sa na hlbšie myšlienky, ktoré prichádzajú z vašej podvedomej mysle alebo dokonca z vášho ducha. Toto je veľmi dôležité, keď sa presunieme na ďalšie cvičenie.
Dávaj pozor

Jedným z hlavných problémov, ktoré ľudia majú, keď sa učia využiť túto schopnosť, je, že sa im nedôverujú. Koniec koncov, váš šiesty zmysel sa niekedy môže cítiť ako nič viac než črevný inštinkt. Ľudia boli vždy prirodzene inštinktívne stvorenia. Môžeme často cítiť veci, ktoré nedokážeme vysvetliť, napríklad niekto, kto sa na nás pozerá, alebo sa cíti znepokojený niekým z nejakého zjavného dôvodu.

Je pravda, že niekedy tieto pocity budú zavádzajúce, ale ak nie ste ochotní riskovať, nikdy nebudete schopní rozvíjať svoje schopnosti. Bez ohľadu na to, aký váš inštinkt vám hovorí, stojí za to venovať pozornosť. Keď sa učíte, ktoré aspekty dôverujete a ktorým sa treba vyhnúť, budete môcť vo svojich schopnostiach zdokonaľovať rovnakým spôsobom, akým vieme, keď nás naše oči alebo uši zavádzajú.
Čítanie tarotových kariet

Ako som už spomenul, kľúčovým aspektom rozvoja akejkoľvek schopnosti je prax. Jeden jednoduchý a v konečnom dôsledku neškodný spôsob, ako rozvíjať svoj šiesty zmysel, je prostredníctvom čítania tarotových kariet. Ak nemáte balíček, mali by ste zvážiť investovanie do jedného. Ale nebojte sa používať online zdroje. Dôležitým aspektom tohto cvičenia je interpretácia.

Vykonávajte denné čítanie kariet (ideálne ráno) pre seba a vykladajte, čo leží v obchode na základe kariet, ktoré si vyberiete. Nemyslite si príliš veľa! Namiesto toho sa zamerajte na svoju intuíciu a nechajte svoje pocity prekonať akékoľvek vedomé myšlienky. To vám tiež pomôže utíšiť svoju myseľ, podobne ako krok meditácie, o ktorom sme hovorili predtým.
kryštály

Kryštály sú ďalším vynikajúcim nástrojom, ktorý nájdete v mnohých iných duchovných praktikách. Kryštály sú prirodzenými energetickými nábojmi a tak vrátane jedného vo vašej meditácii, čítania tarotových kariet, alebo dokonca len každodenného života, môžete prirodzene zvýšiť svoje duchovné energie, ktoré zase môžu zvýšiť vaše schopnosti.

(Visited 345 times, 1 visits today)
Share