Ako používať pozitívnu energiu na úspech

Druh atmosféry, ktorú vydávate, hrá veľkú úlohu v tom, či vás iní chcú. Tu je návod, ako byť viac magnetický a sympatický.

Práve teraz je okolo vás energetické pole alebo aura, ktoré ostatní môžu cítiť. Bez toho, aby ste povedali čokoľvek, môžete vydať pocit pokoja, pokoja a iných pozitívnych pocitov, ktoré môžu inšpirovať, povzbudiť a povzbudiť ľudí, s ktorými prichádzate do styku.

Na druhej strane môžete ľudí odpudzovať tak, že vydávate negatívne vibrácie, ako je napätie, úzkosť a hnev. Ľudia, ktorí tak robia, sa nazývajú energetickí upíri, hovorí Dr. Judith Orloff, psychiaterka a autorka zabitých kníh, vrátane pozitívnej energie: 10 mimoriadnych predpisov na transformáciu únavy, stresu a strachu do vibrácií, sily a lásky. „Sú to ľudia, ktorí vás môžu vysať a nechať unavený a depresívny a opotrebovaný a máte pocit, akoby ste chceli zdriemnuť,“ hovorí.

V žiadnom prípade to tak nie je. Ak chcete uspieť v podnikaní a živote, mali by ste sa snažiť byť magnetickí, sympatickí a niekto iní chcú byť okolo. Inými slovami, chcete emitovať pozitívnu energiu. T

Zmeňte svoje myšlienky.
Ak si myslíte, že negatívne myšlienky, len prestať. Zámerne sa zamerajte na pozitívne veci, ktoré sa vo vašom živote dejú. „Povedzme, že sa meníte na obeť. Ako“ Chudí ma. Každý je proti mne. Nikto v práci ma neocení. Pracujete sami v negatívnom šialenstve, “hovorí. „Musíte sa zastaviť a myslieť si:„ Nie, nepôjdem tam. “„ Premýšľajte o tom takto: Moderné vymoženosti samotné zvýšili vašu kvalitu života v porovnaní s miliardami ľudí, ktorí žili a zomreli na V priebehu dejín máte nespočetné množstvo vecí, za ktoré musíte byť vďační.

Zlepšite svoju náladu.
Počúvajte dobrú hudbu. Hľadajte dobrý smiech. Majte sex, keď dostanete príležitosť. Alebo sa zapojte do toho, čo sa nazýva „trojminútová pozitívna energetická meditácia“. Zahŕňa zatvorenie dverí na rozptýlenie, relaxáciu a zameranie na krásny obraz moci, ako je západ slnka alebo vodopád. „Na zmenu a vizualizáciu niečoho veľmi pozitívneho stačí trvať tri minúty,“ hovorí.

Postarajte sa o svoje telo.
Cvičenie, na jednu vec. Dostáva endorfíny – ktoré pôsobia ako morfín v tele – tečú na vyvolanie pozitívnych pocitov. Jedzte ovocie, zeleninu a ďalšie zdravé potraviny. Vyhnite sa cukru a diétne sódy. Obmedzte spotrebu alkoholu a kofeínu.

Zaobchádzajte s ostatnými dobre.
Nenechajte sa drby. Pozrite sa, ako môžete slúžiť iným, pomáhať svojim spolupracovníkom a pridať niečo pozitívne do vášho prostredia.  „vzdanie sa porovnania“, čo znamená, že prestane chcieť to, čo majú iní ľudia. „Zamerajte sa skôr na to, čo máte a ak niekoho obdivujete, potom sa od neho poučte,“ hovorí. „Envy a žiarlivosť … vytvoriť negatívnu energiu.“

(Visited 58 times, 1 visits today)
Share