horoskop september 2020

Mesačný horoskop september 2020

Baran mesačný horoskop september 2020

(21. marec – 20. apríl)

Ako sa začína september 2020, Mesiac prechádza ohnivým Baranom. To vám dáva veľa energie na začatie nových vecí a tvorivé vyjadrenie. Zlou správou je, že Merkúr sa vo vašom dome kreativity usadil (zdá sa, že sa prestal pohybovať) a dočasne frustroval tok tejto energie. Aj keď to netrvá veľmi dlho, dá vám pohľad na to, ako niekedy používate svoje emócie. Je to skvelý čas, aby ste sa dozvedeli viac o kapitulácii a synchronizovali sa s načasovaním vesmíru. Bude to veľmi dôležitá lekcia v polovici mesiaca, keď sa Slnko a Mars (dve silné planéty pre Barana) spoja vo vašom šiestom dome ambícií a života. Pred týmto obdobím si dajte čas na to, aby ste sa vášnivo cítili v tom, čo by ste chceli prejaviť vo svojom živote.

Býk mesačný horoskop september 2020

(20. apríla – 21. mája)

Venuša je vládcom vášho znamenia Slnka, a preto je tento mesiac pre vás mocnou planétou. Začiatok mesiaca sa nachádza vedľa Saturn vo vašom treťom dome. Bude to dôležitý čas pre záležitosti týkajúce sa tretieho domu, najmä pre komunikáciu, písanie a podnikanie. Umiestnenie spoločnosti Saturn nám umožňuje pozrieť sa na motiváciu v týchto oblastiach. Čo by ste chceli komunikovať alebo dosiahnuť? Kde sa držíte v týchto oblastiach a ako to môžete zmeniť? Venuša vstúpi do vášho štvrtého domu a bude sa o ňu starať 7. a zostane tam až do 4. októbra. Toto obdobie použite na zlepšenie domova a na priblíženie sa k rodine. Venujte osobitnú pozornosť deťom. Energie romantiky a kreativity sú vo vzduchu.

 

Blíženci mesačný horoskop september 2020

(21. mája – 21. júna)

Tento mesiac sa zameriava na štvrté záležitosti týkajúce sa domu: domov, rodinu a vaše emocionálne ja. V prvej polovici mesiaca sa môžu veci cítiť trochu ohromujúce. Výzvy sa objavujú na 9. mieste, keď karma odhaľuje Pluta vo vašom dome vzťahov na námestí Mars vo štvrtom dome. Slnko a Mars sa konjunktujú vo vašom štvrtom dome 14. septembra a poskytujú tak príležitosť na prienik alebo roztavenie. Toto je čas na to, aby ste sa vychovávali, citlivé vzťahy a vzťahy s rodinou. V centre vašej frustrácie môžu byť hlbšie a nepríjemné otázky týkajúce sa kariéry a životného smerovania. Čo v tejto súvislosti potrebujete? Je čas byť k sebe skutočne úprimný, aby ste dosiahli to, čo si zaslúžite.

Rak mesačný horoskop september 2020

(21. júna – 22. júla)

Saturn je „Kto som?“ tranzit vašej slnečnej značky získa energický a kreatívny odraz od Slnka, Marsu a Jupitera, ktorý sa pohybuje vo vašom treťom dome mysle, komunikácie a podnikania. Vaša myseľ je plodná a aktívna a môže vám pomôcť z tvorivého koňa. Osvietenie alebo prispôsobenie postojov blízko deviateho sa môže zmeniť na činnosť v druhej polovici mesiaca. September ponúka skvelé príležitosti, ako spoznať nových priateľov, propagovať seba, inzerovať svoje podnikanie alebo vytvoriť internetovú prítomnosť.

Lev mesačný horoskop september 2020

(22. júla – 22. augusta) Cítite sa tvorivo úrodný, pripravený porodiť nové talenty alebo aspekty toho, kým ste. Toto je ten správny čas na to, aby sa otvárali dvere vo vašej práci alebo v kariére. Nedovoľte, aby sa na začiatku mesiaca objavila vaša úzkosť. Venujte osobitnú pozornosť rodinným a domácim potrebám, aby im bola poskytnutá primeraná a vedomá pozornosť. Financie by sa mali dariť dobre, ale bez náležitého zváženia by sa nemali zvyšovať vaše zadlženie. Lepšie ušetriť na väčších a lepších veciach.

Panna mesačný horoskop september 2020

(22. augusta – 22. septembra) Všetko najlepšie k narodeninám! Aký silný mesiac astrologicky! Planéty, ktoré vládnu týmto trom ohňom, prechádzajú cez Pannu v blízkosti vášho narodenia. Merkúr, vládca Panny, vstúpi do tvojho znamenia 10.. Nakoniec sa na 14., konjunktivom dobromyseľnom, expanzívnom Jupitere, koná Nový mesiac, priaznivý pre nové začiatky. Bude to pre vás dobrý test. Horíte inšpiráciou, ambíciami a pravdepodobnou túžbou po novom zmysle smeru. Je čas znovu vyvážiť túto racionálnu, analytickú časť so svojím pocitom, srdcom a vášňou pre život. Nestačí len plánovať veci obvyklým metodickým spôsobom. Budete musieť cítiť túto energiu možnosti hmatateľne so svojím telom. Je to rezonancia, frekvencia vibrácií, ktorú musíte ošetrovať, vychovávať a rásť. Cítite silu svojej vášne pre život. Vaša vášeň predstavuje váš zmysel pre poznanie a pravdu o tom, kto ste a prečo ste tu. Plán, ktorý vždy potrebujete, sa odhalí. Dôverujte sebe a vesmíru. Mať kontrolu je nesmierne nadhodnotené. Jupiter opustí Pannu 24. a nevráti sa do roku 2021, takže využite deň!

 

Váhy mesačný horoskop september 2020

(22. september – 22. október) Venuša a Saturn, dvaja najväčší spojenci planéty v Libre, začínajú mesiac vo vašom dome kariéry, postavenia a zodpovednosti. To naznačuje, že energie zmien v týchto oblastiach – energie uvedené do pohybu minulý február a marec – sa v nasledujúcich šiestich až ôsmich týždňoch posunú smerom k riešeniu. Použite tento čas na „osvietenie“ svojím pocitom nadmernej zodpovednosti. Ak svoju prácu nemôžete milovať, skúste pracovať s láskou. Zložte na seba tlak kdekoľvek sa dá. Robte veci okolo domu, aby ste sa cítili príjemnejšie a mimoriadne. Vaše vnímanie seba a toho, čo si ceníte, sa mení. Užite si jazdu. Financie môžu na konci mesiaca ukázať zlepšenie práve včas, aby ste si mohli kúpiť darček k narodeninám, ktorý si naozaj zaslúžite.

Škorpión mesačný horoskop september 2020

(22. októbra – 21. novembra) Možno zistíte, že prvé dni septembra 2019 sú trochu ako zaplavovanie bahna, ktoré je až po vaše boky. Pluto, vládca Škorpióna a Merkúr práve prešli z retrográdneho na priamy pohyb. Použite prvý septembrový týždeň na inventarizáciu a integráciu plutovho druhého vyučovania (talenty, sebaúcty a toho, čo si ceníte), ktoré sa uskutočnilo v období retrogradácie od apríla do augusta. Do 11. sa vaše zameranie presunie na jedenásty dom, v ktorom sa zhromaždia Slnko, Mars, Merkúr a Jupiter. Jedenásty dom je dom priateľov, sietí, propagácie, ideálov, dlhodobých cieľov a peňazí získaných z kariéry. K dispozícii je veľa energie, preto venujte osobitnú pozornosť týmto oblastiam vášho života. Získajte dobrý prehľad o svojom idealizme a očakávaniach, aby ste nezničili potenciálne silné výsledky. Jednoducho nemôžete zmeniť iných ľudí. Zmeňte šošovku, cez ktorú si ich prezeráte, a upravte svoje presvedčenie o sebe. Pri čítaní alebo štúdiu vyšších učení, na ktoré ste upútaní, nájdete veľké „ah-ha“.

Strelec mesačný horoskop september 2020

(21. november – 21. december) Váš obvyklý optimizmus môže byť trochu náročný, keď začína mesiac, keď sú Chiron, Neptún a Urán – všetko retrográdne – zoradené vo vašom druhom, treťom a štvrtom dome, ktoré predstavujú vaše základné hodnoty, myšlienky , viery a pocity. Existujú nejaké hlboké problémy, ktoré si vyžadujú presvedčenie. Vaša inšpirácia a motivácia sa však objavia už čoskoro. 14. septembra sa koná nový mesiac, ktorý prechádza spojovacím prechodom Jupitera, ktorý je mocným vládcom vášho Slnka. Na 15. Slnko a Mars sú konjunkčné. Tieto dve silné udalosti sa konajú vo vašom desiatom dome kariéry, postavenia a zodpovednosti. Portál je otvorený, ak by ste chceli vykonať nejaké liečebné alebo servisné práce. Nastal čas, aby ste snívali veci tak, ako by mohli byť, a povedzte: „Prečo nie?“ Čo je v hviezdach pre vás v roku 2021?

Kozorožec mesačný horoskop september 2020

(21. decembra – 20. januára)

Mesiac v ohnivom Berane poskytuje motiváciu na začiatku mesiaca a vytiahne nás z dezorientujúcich účinkov retrográdu Ortuť, Chiron, Urán a Neptún. Veľa energie sa môže zamerať na vzťahové príležitosti. To môže znamenať šancu na romantiku pre tých, ktorí aktívne hľadajú. Pre ostatných to znamená zameranie sa na existujúce vzťahy a to, čo vám hovoria. Neprehliadajte tu lekcie. Urobili by ste dobre, keby ste boli úprimnejší v tom, čo pre vás a vašu víziu potrebujete. Vaše myšlienky by boli vítané. Príležitosti na tvorivé vyjadrenie sú tento mesiac na vrchole. Nechajte svoje tvorivé talenty lietať. Existuje tiež veľká inšpirácia, ktorá sa dá získať z deviatych domácich záležitostí, cestovania alebo vyšších učení. Navštívte svojho učiteľa, zúčastnite sa dielne alebo si prečítajte knihu, ktorá vám pomôže posunúť vaše vnímanie.

Vodnár mesačný horoskop september 2020

(20. januára – 19. februára) Saturnov tranzit vášho šiesteho domu vás v týchto dňoch veľa zameriava na vaše ciele a smer života. Aj keď za posledných pár týždňov bolo všetko také jasné ako blato, nepotí sa. Transformačná sila Slnka, Marsu a Jupitera vo vašom ôsmom dome zmien môže byť veľmi zjavná. 14. a 15. pre vás vykryštalizuje veľa vecí. Dôkladne zvážte čakajúce možnosti. Ak ste priveľmi idealistický druh slonovinovej veže Vodnára, je čas, aby ste svoje srdce a pocity dostali z chladného skladu! Ste skvelý katalyzátor pre zmeny a reformy, takže si ich nenechajte pre seba. Synergia je tajomstvom šťastného vodného nositeľa. Dajte liečivé vody bohov každému, kto od vás dostane, a budete vždy šťastní. 24. a 25. deň sú zelené dni, aby ste mohli konať.

Ryby mesačný horoskop september 2020

(19. februára – 21. marca)

Saturn prechádza cez neskoršie stupne vášho domu tvorivého sebavyjadrenia. Vaše kreatívne energie hľadajú tú správnu cestu na vyjadrenie. Neponáhľajte proces; Nájdite si, čo je pre vás to pravé. Saturn vám povie, aby ste sa dostali dovnútra a našli múzu alebo motiváciu, ktorá vám vyhovuje. Prechod cez Slnko, Mars a Jupiter je proti vášmu natálnemu Slnku, vďaka čomu sú vzťahy úrodnou pôdou pre výzvy, najmä v polovici septembra 2020. Pravdepodobne existujú určité záležitosti

(Visited 3 536 times, 1 visits today)
Share