blíženci ročný horoskop 2020

Blíženci ročný horoskop 2020

Horoskop Blíženci 2020 – láska, peniaze, zdravie, kariéra

Blíženci sú tretím znamením zverokruhu a riadia sa planétou Venuša. Je to značka Air, rovnako ako Váhy a Vodnári.

Podľa vášho horoskopu 2020 sa čoskoro dostanete do solídneho stavebného obdobia svojho života, Gemini, takže tento rok využite zvyšný vplyv na to, aby ste vykopali to, čo skutočne vo svojom živote dosiahnete, a venujte pozornosť učeniu, ako priniesť svoje najhlbšie vnútorné sny na pevný a životaschopný zdroj mimo seba. Presná predpoveď astrologie na rok 2020 pre Blížencov

Horoskop Gemini 2020 podľa dekanov:

  1. dekan: od 21. mája do 1. júna

Ako uvádza horoskop Gemini 2020, tento rok prináša niekoľko solídnych príležitostí a „šťastie“ a umožňuje vám vytvárať podmienky, ktoré zlepšujú a podporujú váš rast. Výrazne to tiež zvyšuje vaše odchádzajúce a extrovertné potreby preskúmať.

  1. dekan: 2. až 11. júna

Keďže partnerstvá sú dynamicky aktívne aj počas roka, uistite sa, že budete naďalej pracovať v medziach záväzku a partnerstva, a sľubujte odmenu a splnomocnenie na 12 mesiacov.

  1. dekan: 12. až 21. júna

Existujú spôsoby, ako si uctievať vašu iskrivú zvedavosť a vaše povinnosti voči ostatným vo vašom živote a priniesť silu obom. V nasledujúcom roku si urobte jeden z vašich hlavných cieľov.

Vplyv planéty na Blížencov v roku 2020

Od tohto roku sa Geminci budú usilovať o to, aby boli pri výbere ľudí, ktorých sa v budúcnosti obklopujú, dôkladnejší a opatrnejší.

Tento rok sa stretnú s mnohými novými ľuďmi a klasifikujú ich podľa svojho potenciálu, takže niektorí z nich nemusia zostať v živote.

Saturn v spojení s Plutom 12. januára určia, že budete mať vyššie požiadavky od iných, alebo naopak, stretnete sa s nedostatkom spolupráce, ochoty a flexibility od ostatných.

Potrebujete veľa trpezlivosti a diplomacie, aby ste sa vyhli zrážkam a dokonca rozpadom, najmä medzi 3. januárom a 15. februárom, keď sa temperamentný a konfliktný Mars bude nachádzať v siedmom dome manželstva.

Venuša je v Blíženci medzi 12. májom a 25. júnom retrográdna

Venuša spôsobuje veľa konfliktov s ľuďmi, na ktorých vám záleží, a všetko môže začať od dedičstva, niektorých povinností alebo morálnych zásad. Je možné, že vám niekto milý navrhol partnerstvo v auguste a teraz o ňom má druhé myšlienky.

Niektorí Blíženci sa budú viac zaoberať prácou v domácnosti alebo možnými zimnými prípravami. Chcete, aby sa váš partner zapojil, ale môže byť ťažké ho presvedčiť.

Pozitívne, Venuša v zjavnom retrográdnom pohybe prináša príležitosť prehodnotiť určité rodinné vzťahy a zmieriť sa s niekým z minulosti.

Severný uzol je retrográdny v rakovine a blíženci po celý rok.

Mars sa bude nachádzať vedľa Lilith v období od 18. júna do 20. októbra, čo môže spôsobiť problémy týkajúce sa spolupráce, združení a zmlúv, alebo vás môže znevýhodniť v súťažiach, procesoch alebo transakciách. Dajte si pozor najmä v júli a septembri!

 

 Láska a vzťahy horoskop

V roku 2020 dôjde k zmierneniu všetkých zmien, ktoré ste zaznamenali vo vzťahoch v posledných rokoch. V posledných rokoch boli témou rozvody, smrť, rozkoly v partnerstvách, veľké otrasy v sociálnych vzťahoch. Na jar začnete rozvíjať mäkšie vzťahy s priateľmi a ľuďmi vo vašom okolí.

Zdá sa, že sú menej pripravení odísť. Začiatkom leta budete opäť cítiť lásku. A do konca roka začnete opäť mať viac osobných a zmysluplnejších intímnych vzťahov, najmä sledovaním zmeny existujúcich vzťahov na inú úroveň.

Táto osoba môže byť staršia. Oceníte ich viac! V posledných rokoch ste bojovali s rozlúčením a budete môcť s istotou a vďačnosťou znova povedať „ahoj“.

Kariérny a pracovný horoskop

V posledných rokoch ste boli celkom spokojní so zadným sedadlom, dokonca ste spokojní, že ste dokonca zostali doma. Tento rok prináša zmenu v tejto spokojnosti a začiatkom leta budete potrebovať viac verejnosti, viac otvorení a začať cestu, ktorá vám umožní ísť po tom, čo chcete.

Do konca roka začnete novú prácu alebo nové kariérne projekty a budete sa cítiť dobre s prácou, ktorú vykonávate. Možno ste sa minulý rok stretli s údajmi o pracovných autoritách, ale do konca roku 2020 sa to uľahčí dlhodobej spolupráci.

Budete robiť lepšie rozhodnutia. Pracovné oblasti, ktoré môžu byť zaujímavé, sa budú týkať štúdia, cestovania, počítačov, elektroniky … Oblasti vedomostí a informácií. Bude to prospešné.

 

peniaze

V roku 2020 sa budete čoraz viac zaujímať o postoj nezávislosti, najmä v prvých mesiacoch roka. Nový smer väčšej služby pre ostatných pribúda s každým mesiacom roku 2020 čoraz viac finančných odmien.

 

Do novembra sa stane pokrok, na ktorom ste pracovali, a vy nielenže získate späť stratené aktíva, ale aj si užijete

Predpovede o zdraví

Možno zistíte, že rok 2020 je vyrovnávací akt a môže zdaňovať svoje zdravie a wellness zdroje tým, že sa pokúsite urobiť príliš skoro. Ľahko sa unavíte, ale zotavujete sa veľmi rýchlo.

 

Nezabudnite vykonať fyzické a lekárske vyšetrenia. Keď zistíte, že ste napadli svoje zdravie, rýchlo premeníte a budete si mimoriadne vedomí stravy, jedla, zdrojov potravy a prípravy, cvičenia a varu sily. Vyplatí sa, keď sa presuniete do roku 2021 s úplne novým životom od nového roku 2020.

Osobnosti Blíženci

Ste veľmi zvedaví. Veľa hovoríte, že sú prispôsobivé a meniteľné, ale chýba im zostávajúca sila.

Spôsob, akým sa vyjadrujete, sa neustále mení, keď hľadáte rozmanitosť a mentálne stimuly vo všetkom, čo robíte. Život pre vás musí byť vzrušujúci a stimulujúci s množstvom aktivít, aby ste sa mohli venovať svojej mysli.

Často robíte dve veci naraz a to pokračuje počas vášho života. Tým, že sa cítite rýchlo so svojou mysľou a rukami, budete sa veľmi ľahko nudiť a rozptýliť

Keď už raz zistíte, čo niečo robí, stratíte záujem. Preto vás ľudia môžu považovať za povrchných a nekonzistentných; si ľahký.

Vyjadríte sa najlepšie v oblastiach, ktoré zahŕňajú rozprávanie alebo písanie, ako je žurnalistika, rádio, telefón atď. Alebo ktoré sa zaoberajú tým, že ste medzi sebou, napríklad predavačom, cestujúcim a tlmočníkom.

(Visited 913 times, 1 visits today)
Share