Rak ročný horoskop 2020

Rak 2020 – horoskop – láska, peniaze, zdravie, kariéra

Rak, znamenie Voda je štvrtým znamením zverokruhu a riadi sa Ortuť.

Rak horoskop 2020 od dekanov:

  1. dekan: od 22. júna do 1. júla

Podľa vášho horoskopu do roku 2020 vás tento rok posunie ďalej do sveta, pokiaľ ide o vašu schopnosť pomáhať, dávať a liečiť raka a zameriava sa tiež na vašu schopnosť dávať si seba. Toto je pre vás vždy dôležitá výhoda, aby ste mohli vychovávať a posilňovať svoj život, pretože to vám umožňuje dať svoju lásku tým najosvietenejším a najosvedčenejším.

  1. dekan: od 2. júla do 11. júla

Vaše obavy odzrkadlia niečo „tam vonku“, ale budú vyžarovať z vašich blízkych stretnutí a sľubuje sa, že bude emocionálnym a vášnivým rokom na všetkých úrovniach.

  1. dekan: od 12. júla do 22. júla

Prichádza ohromné ​​učenie a obrovská potreba ctiť božskú dušu, ktorá žije vo vás a snaží sa len prístrešie a dávanie. Láska bude pravdepodobne prepletená v dôležitých priateľstvách a / alebo sa milenec môže zmeniť na veľmi blízkeho spojenca.

presná predpoveď astrológie 2020 pre raka

Vplyv planéty na raka v roku 2020

V roku 2020 prináša Saturn obmedzenia raka tým, že vyjadruje hlboké a trvalé pocity, ktoré označujú život človeka ako celku – tie, ktoré súvisia s rodinou, krajinou, tradíciami a pretrvávajúcimi spomienkami z detstva.

Jupiter v spojení s Pluto uľahčuje prístup k informáciám a pomáha rakovi ľahko prispôsobiť nové myšlienky.

Je to čas, keď by si mali prečítať, písať, prihlásiť sa na odber novín a časopisov, naučiť sa riadiť, študovať cudzí jazyk, začať triedu o niečom, čo ich priťahuje, alebo absolvovať študijnú cestu.

Jupiter prechádza prácou, každodennou rutinou a zdravím nebude také ľahké. Úsilie vynaložené v týchto smeroch bude veľké, pretože sa týka niektorých zvykov, ktoré je potrebné zmeniť, či už ide o delegovanie práce, zmenu pracoviska pre väčšiu spokojnosť alebo starostlivosť o fyzické, emocionálne a duševné zdravie.

Takže, ak chcete začať so stravou, školiacim plánom alebo jednoducho zdravým návykom, teraz je ten pravý čas, aspoň to urobíte s radosťou a nadšením.

Aj vďaka Jupiteru sa rakovina stane ľahšou, budú ľahšie nadväzovať kontakty a zlepší sa ich spôsob komunikácie alebo vyjednávania.

Obdobie, keď je Mars, majster láskavého domu raka, retrográdne, bude pre rakovinu kritickým okamihom. Prechádzajú rôznymi skúškami, z ktorých sa budú musieť naučiť.

Potrebujú pochopiť hranice stanovené vo vzťahoch a musia byť pripravení poučiť sa z lekcií, ktoré dostanú od každého z nich.

 

Láska a vzťahy

Začiatkom roku 2020 sa vo vašich vzťahoch môžu vyskytnúť náhle otrasy, ktoré však trvajú iba asi mesiac. Láska a romantika sú pre vás dôležitejšie ako čokoľvek iné a láska, manželstvo, deti budú vládnuť vášmu životu v roku 2020.

Tento rok však bude existovať nádych zábavy a ľahkosti, ktorý v posledných rokoch nebol.

Bude to jednoduchšie a zábavnejšie. Kreativita v rodinných vzťahoch bude prítomná a bude sa prekladať dokonca aj do vášho pracovného sveta.

 

Kariéra a práca

Vaša práca a kariéra v roku 2020 vás presvedčia o sebadôvere a príťažlivosti. Osobitne sa to prejaví v polovici leta po niekoľkých takmer zúrivých mesiacoch koncom jari.

Kreativita a inovácia budú tento rok vo vašom svete práce charakteristickými znakmi. Môže sa stať nezvyčajná príležitosť na vzdialené cestovanie.

Nenechajte sa príliš sebavedomí, pretože tento rok by sa vaše hodnoty a pozície v tejto kariére mohli veľmi otestovať. Zvládnete, ale na prekonanie testu bude potrebné určité rozjímanie a štúdium. Vzťahy so spolupracovníkmi budú pre vás atraktívne a obľúbené už od polovice leta.

peniaze

Rok 2020 je charakteristickým rokom, v ktorom sme dosiahli finančný pokrok. Energie sú pre to správne. Bude si to vyžadovať zameranie a disciplínu a bude pokračovať aj do roku 2007. Mali by ste byť múdri, aby ste dostali výdavky pod kontrolu, a preto je čas hľadať externé poradenstvo s investíciami a dlhodobými finančnými záväzkami.

Vaše zjavné zvýšenie sebavedomia pritiahne aj príležitosti a môže sa zdať, že nevychádzajú z ničoho nič. Vaše letné úsporné návyky budú počas letných prázdnin odmeňované investičnými návykmi a zistíte, aké osobné postavenie máte. Budete mať kontrolu nad svojimi financiami. Pozor, však, že nemiešate svoje financie s ostatnými, čo by mohlo vrátiť všetky tvrdé práce, ktoré ste vykonali v posledných rokoch.

Predpovede o zdraví

Do roku 2020, najmä okolo polovice leta, sa budete tešiť na zdravie a wellness. Vo vašej bytosti to bude sebavedomie.

K nárastu zdravotného stavu dôjde, ale vedzte, že je to výsledok ťažkých ponaučení získaných v posledných rokoch. Vaša tvrdá práca sa vypláca. Pri vstupe do roku 2007 budete potrebovať túto výdrž a bezpečnosť, ktorá má v zmesi kľúčové slovo sebazáchovy.

ryby

Charakteristiky osobnosti k rakovy

Emocionálny človek, ste plachý a citlivý. Vaše pocity sú ľahko zraniteľné a často emocionálne reagujete. Ľahko vás ovplyvňujú nálady a emócie iných ľudí.

Môžu hrať na vašu súcit. Ste teritoriálni a veľmi lipatí.

Vaša kreativita je vaša schopnosť vychovávať ľudí a veci a starať sa o nich.

Prinášaš veľa zranených zvierat alebo priateľov domov. Ste prirodzene domestikovaní a vždy staviate hniezdo. Jedlo, kuchyňa a deti sú kanály, prostredníctvom ktorých sa môžete vyjadriť.

Tým, že ste ochrancom a rodičom, dosiahnete uznanie a naplnenie. Preto ste „matka“, ktorá sa stará o ľudí vo vašom prostredí. Želáte si, aby sa všetci alebo čosi, čo adoptujete, stali členmi vašej rodiny.

(Visited 1 412 times, 1 visits today)
Share