bylinky feng shui

Bylinková záhradka podľa feng shui

bylinková záhradka podľa feng shui je skvelá na energiu – je všade okolo nás, prichádza vo všetkých podobách, tvaroch a veľkostiach. V podstate si môžete otestovať kvalitu energie podľa toho ako sa cítite. Vedeli ste, že feng shui energiu je možné vyskúšať základnou otázkou – máte dobrý pocit?

Miestnosť nemusí nutne vyzerať vynikajúco, aby mala dobrú feng shui energiu. Žiadne veľké zvonkohry, fontány či bambusy pre šťastie neprinesú dobrú energiu, ak chýba celkový dobrý dojem z miestnosti.

Čo je teda dobré pre feng shui?

Zamerajme sa na kuchyňu, ide o dôležité miesto vášho domova. Dom s dobrou kuchyňou je šťastný dom. Kuchyňa bola vždy považovaná za srdce domova vo všetkých starovekých kultúrach a feng shui je prastaré umenie.

Využitie feng shui rastlín

Dobré feng shui v kuchyni je rovnako dôležité ako dobré feng shui vo vašej spálni. Vaše telo je hlboko spojené s energiu vašej kuchyne.

Existuje mnoho spôsobov, ako môžete zlepšiť kvalitu feng shui vibrácii vo vašej kuchyni. Začína to základom – čistou kuchyňou s dobrým tokom vzduchu a množstvom denného svetla. Potom môžete ísť hlbšie a zistiť, ktorá plocha v kuchyni sa nachádza v mieste, ktoré potrebuje posilniť feng shui.

Jedným z najobľúbenejších spôsobov, ako vytvoriť veľkú energiu v kuchyni je veľa aromatických bylín.

Je dobré vytvoriť malé bylinné záhrady a to môže byť zároveň zábavné a výhodne.

Energia, ktorú prinesú čerstvé bylinky do kuchyne – bazalka, rozmarín, tymian, mäta a levanduľa sú skvelé.

Vibrujúca živá energia bylín vás zaleje výživnou silou v celej svojej kráse.

Ak máte radi svoje čerstvé bylinky je skvelé ich mať vo svojej feng shui bylinkovej záhradke. Pokúste sa však vyhnúť plastovým kvetináčom.

(Visited 274 times, 1 visits today)
Share