Čistenie o ochrana krištáľom

 

Pokiaľ niekto nie je empatický, pravdepodobne nevie, že ich energia sa môže roztrhnúť na niekoho iného – najmä nie takým spôsobom, ktorý by mohol negatívne ovplyvniť jeho energiu. Najlepší spôsob, ako sa dá vysvetliť zlomok toho, čo empati zažíva, je spájať sa s tým, že viete, že niečo má práve preč s blízkym. Poznáte ich, poznáte ich normálnu energiu a cítite, že je tam temnota. Empatia zažíva toto na dôležitejšej a intuitívnejšej úrovni, s tými, ktoré sa nikdy nestretli. A nielen, že dokážu povedať, keď je niečí energia vypnutá, cítia to. Preto je dôležitá ochrana empati.

Ako veľmi citliví ľudia sú empati emocionálne a niekedy fyzicky ovplyvnení energiou ľudí okolo nich. Zatiaľ čo dáva týmto ľuďom hlboký zmysel pre súcit a porozumenie, necháva ich tiež pocit emocionálne vyčerpaný z vysokých a nízkych celodenných interakcií. Situácia, ktorá je pre normálnu osobu energeticky nepostrehnuteľná, je ohromujúca empatom. Všetko od preplneného nákupného centra až po kancelársku miestnosť, kde spolupracovníci odvádzajú, môže byť stresom na psychiku a náladami empatie.

Keď sa vaše šťastie neustále vyčerpáva frustrácie, hnev, smútok, smútok alebo bolesť druhých, musíte doplniť svoje vlastné emocionálne dobre predtým, než vysuší. Vykonávanie určitých techník vám pomôže pochopiť, ktorá energia je vaša, a ktorú potrebujete odstrániť na konci dňa. Tieto techniky na ochranu empati vám umožnia očistiť, vyvážiť a obnoviť svoju energiu.

3 Dôležité tipy na ochranu pre empati
vizualizácia
Zobrazenie toho, že sa odstraňujete alebo chráníte pred energiou, je užitočné pri vytváraní potrebnej energetickej hranice medzi sebou a ostatnými. Existujú dve vizualizácie, ktoré sa odporúčajú pre empati. Prvá dávka sa má užívať ráno po prebudení a v noci pred spaním. Potichu stojte a zhlboka sa nadýchnite, keď sú ruky vytiahnuté. Predstavte si, že obrovský pár nožníc prerezáva vaše telo, ako keby vám urobil papierový výrez. Zobrazte si nožnice, ktoré odrežú všetky energetické väzby a záporné pripevnenia. To vám umožní stať sa jedným s energiou uvoľnenia. Držte kúsok čierneho turmalínu v každej ruke, aby ste ju dostali na ďalšiu úroveň.

Druhá vizualizácia je užitočná pre prípravu vašej mysle predtým, než sa ocitnete v potenciálne stresovej situácii. Napríklad, ak ste empat, ktorý pracuje s mnohými ľuďmi, možno vám pomôžu dostať sa do správnej mysle predtým, ako vstúpite do tohto priestoru. Ak to chcete urobiť, sedieť vo svojom aute alebo v tichom priestore, než prejdete do tohto prostredia a dýchate dlhé a hlboké dychy. Akonáhle nájdete svoje centrum, predstavte bublinu tvoriacu sa okolo vás. Toto je tvoj štít. Opakujte mantru na seba: „Som chránený.“ Keď máte pocit, že tento štít je dostatočne silný na to, aby nabral dnešnú toxickú energiu, ste pripravení ukončiť túto prax. Vložte silenitý náhrdelník okolo krku a hlava dovnútra. Podľa nášho názoru nosenie jedného z týchto náhrdelníkov je jednou z najlepších postupov na ochranu empati. Selenit pomáha odstrániť akúkoľvek nežiaducu energiu alebo energiu, ktorá nie je vašou, aby ste odstránili bloky a udržiavali rovnováhu. Pomáha tiež chrániť a vyčistiť vaše energetické pole, aby ste zabezpečili, že vaša energia bude 100% vaša vlastná.

Krištáľová meditácia
Meditácia s kryštálmi pomôže posilniť vaše emocionálne blaho a umožní vám znížiť šnúry energetických upírov, ktorí vás odčerpávajú zo všetkých vašich energetických životných síl. Čierny kyanit sa odporúča pre empati, pretože pôsobí ako „meč“, ktorý sa dostáva do nezdravých väzieb. Chráni energetické pole od ľudí, ktorí sa tešia na vašej pozitívnosti, ale neponúkajú vám nič späť. Spojenie s energiou Kyanitov, keď je vaša vlastná energia vyčerpaná, vás núti vyhodnotiť, čo vás dostane dole. Keď dešifrujete energiu, ktorá je vaša a akú energiu ste prilepili, môžete sa rozhodnúť, že uvoľníte túto toxickú negatívnosť. Tento kryštál funguje so všetkými čakrami, aby vaše energetické pole späť do vyrovnania. Sedieť s čiernym cyanitom v meditácii alebo ho použiť v kombinácii s vizualizačnou technikou. Držte v ruke kúsok čierneho kyanitu a pretiahnite ho nad svojim telom, keď si predstavíte, že odrezáva kravaty.

Vyčistenie a ochrana priestoru
Váš dom by mal byť váš posvätný priestor, kde môžete uniknúť všetkým energiám, ktoré sa chcú pripojiť k vám. Jedným zo spôsobov, ako chrániť čistotu vášho priestoru, ktorý je nevyhnutný na ochranu empati, je vytvoriť okolo neho krištáľovú sieť. Čierny turmalín je vysoko ochranný a tieniaci kryštál. Umiestnite kúsok čierneho turmalínu mimo všetky vstupy do vášho domova. Ak y

(Visited 94 times, 1 visits today)
Share