Energetická ochrana človeka

ako sa chrániť pred energetickými útokmi iných ľudí? Najdôležitejšie je uvedomiť si, že nikto nikdy nemá silu na nás negatívne pôsobiť, ak si udržujeme silnú auru a nepripustíme, aby nad nami niekto získal moc. Záleží vždy len na nás, či sa chceme do výmeny energie zapojiť, alebo nie. To, že niekto stojí vedľa nás, ešte neznamená, že jeho energia prejde na našu alebo na ňu bude pôsobiť.
Každý máme v aure poslednej vonkajšiu vrstvu ochrannej energie. Tá obaľuje a chráni aurické vajcia a pripomína tenkú membránu. Ak sme zdraví a vyrovnaní, je táto ochranná vrstva pružná a pevná. Akonáhle nám ale nie je dobre, zoslabne a stane sa priepustnejšie. V normálnom stave sa každá energia, už na nás niekto namieril, od tejto vrstvy odrazí. Ak sme však oslabenie, negatívne energie cez ňu prejde a spôsobí škody v ďalších vrstvách aury.
diamantová ochrana
Diamantová ochranaPoložte si ruky pohodlne pred seba na stehná. Končeky ukazovákov a palcov rúk sa dotýkajú, a vytvárajú tak tvar diamantu alebo slzy. Zvyšné prsty ohnite a prsty pravej ruky položte cez prsty ľavej ruky. Rukami tak vytvoríte ochranný „diamant“, ktorým sa uzavrie váš energetický obvod.
Kúzlo tohto postupu spočíva v tom, že je veľmi nenápadný, a nikto tak nemusí vedieť, čo robíte alebo prečo to robíte.
silnejší ochrana
Pred dôležitým rokovaním či prijímacím pohovorom si môžete vytvoriť ešte silnejšiu ochranu, s ktorej pomocou vás už len tak niekto nezastraší. Položte ľavú ruku na chrbát pravej ruky a potom dlaň pravej ruky pritlačte na solárny plexus. Súčasne si zreteľne a odhodlane povedzte:
„Moja energia nikam nepôjde. Moja energia je stále so mnou.“
Pracujte na sebe a hlboko do mysle si uložte myšlienku, že vás nikto nikdy nemôže ovplyvniť. Ak budete toho cvičenie vykonávať často, nikdy už v prítomnosti niekoho iného nebudete cítiť strach alebo panikáriť. Vaša energia sa bude stále nachádzať v rovnováhe a len tak niečo ju z nej nevyvedie.
Sebaobrana vlastným vnútrom
Ak máte pocit, že budete vystavení psychickému nátlaku alebo že sa vám niekto pokúša poškodiť mentálnu energiu tým, že do vás zaseje semeno strachu, úzkosti a bezmocnosti, mali by ste sa okamžite znovu prepojiť so svojím vnútrom. Odporúčam postaviť sa rovno s hlavou vzpriamenú a hľadieť vpred tesne nad vrchol hlavy človeka, ktorý na vás zaútočil. Pozerajte sa mu nad hlavu a zreteľne a odhodlane si pre seba povedzte:
„Odmietam akékoľvek škodlivé vplyvy a okolnosti. Vyhlasujem nad týmito vplyvmi svoju nadvládu.“
Tiež je veľmi prospešné si v hlave premyslieť, z akého osobného dôvodu má ona agresívne osoba potrebu vo vás vyvolať strach, úzkosť, beznádej a čokoľvek iného. Také poznanie je potom prvým krokom, ako týmto útokom zabrániť.
Ochrana mentálne clonou
Akonáhle zistíte, že vás niekto napadol, že vás chce rozčúliť a vyvolať vo vás negatívne emócie a myšlienky, skúste nasledujúce. Postavte medzi seba a onú ​​osobou mentálne clonu – hrubú, pevnú stenu. Alebo si túto osobu pre srandu predstavte pod veľkým skleneným hrnčekom. Až sa na ňu budete pozerať skrz hrubé sklo, budú jej slová znieť vzdialene a nezreteľne.
Ak budete na danú osobu pozerať týmto spôsobom, už sa nestanete jej obeťou, ani vám neprenikne do osobného priestoru. Ak sa dokážete agresívne osobe zasmiať alebo ju vidieť s humorným nadhľadom, už jej nikdy nepodľahnete. Humor je totiž tá najsilnejšia ochrana. A tak len do toho a všetky agresormi a „upírov“ priklopte hrnčekom!
vyriešená hádka
Ďalšia rada vám môže ušetriť veľa energie a ochrániť vás. O čo ide? Nikdy nejde s partnerom do postele, keď ste sa pohádali a nič ste nevyriešili. Keď totiž idete spať celí rozčúlení, všetka nevraživo energie, ktorú vzájomne cítite, vás oboch znečistí, pretože počas spánku sa energia dokáže pohybovať oveľa ľahšie.
Ak teda vedľa vás niekto leží, jeho energia takmer určite prejde na vás. Jeden z najjednoduchších spôsobov, ako hádku vyriešiť, je druhému odpustiť a objať ho (napríklad len v duchu).
Ochrana v spánku
Ak sa vám z nejakého dôvodu nepodarí uzmieriť, a napriek tomu budete spať v rovnakej posteli, mali by ste si v mysli vytvoriť nasledujúcej ochranu.
Predstavte si, že medzi vami a druhou osobou visí stena; je pritom dôležité, aby ste ju videli, ako visí od stropu až k podlahe.
Pri každom výdychu si predstavujte, že vydychovaný vzduch prenesie do ochrannej steny ďalšiu energiu. Každým výdychom sa tak stáva silnejšie.
Zvýšenú predstavivosťou môžete ochranný účinok ešte zosilniť. Stačí si napríklad predstaviť, že stena je zo skutočne pevného materiálu ako je oceľ, olovo, pálené tehly atď.
rituál odpúšťanie
Ak v sebe počas spánku uchovávate neodpouštějící, agresívne energiu, vystavujete sa nebezpečenstvu sebazničenia. Táto negatívna energia vás začne v spánku užierať a zabráni pozitívnu energiu, aby sa regenerovala. Ak je pre vás neľahké povedať druhému, že mu odpustíte, odporúčam nasledovný postup:
Položte si pravú dlaň na kľúčnu kosť. Požiadajte vesmírnej energie o prečistenie.
Potom si pravú dlaň položte na čelo, tesne nad šiestou čakrou (tretie oko).

(Visited 801 times, 1 visits today)
Share