desigual

Módne trendy na leto 2016

Máte rada aktuálne trendy? Je pre vás móda tak trochu náboženstvo? Milujete aktuálny štýl a kráčate proste s dobou? V tom prípade jednoducho musíte poznať trendy na leto 2016! A samozrejme, niektoré z nových trendových kúskov si do svojho šatníka čo najskôr zaobstarať. Ktoré to budú a čo sa bude nosiť v lete 2016?

Farby tohtoročného leta

Čakali by ste čosi výrazné a krikľavé? Mýlite sa! Farby tohto leta budú skôr romantické a pastelové. Číslo jedna je totiž svetlo modrá spolu s púdrovo ružovou. Jemné, tlmené a skôr neutrálne. Je to skvelé, pretože tieto farby sa dajú vynikajúco kombinovať. Ak to ale nie je práve podľa vášho vkusu, nevadí. Vždy máte možnosť siahnuť po osvedčených a nestarnúcich farebných kúskoch, napríklad značky Desigual a ich moderné oblečenie. Napriek tohtoročnému farebnému trendu, bláznivé farby Desigual nevyjdú z módy zrejme nikdy.

Čipka tu bude asi navždy

Čipka je tu už niekoľko sezón a kraľovať bude aj v lete 2016. Ak nie ste hrdou majiteľkou čipkovaných šiat, sukne, či topu, čo najskôr by ste si ich mala zaobstarať! Pretože aj v túto sezónu bude trendy. Veľmi obľúbené a mimoriadne nositeľné sú sukne zložené z dvoch vrstiev. Zo spodničky a z vrchnej priehľadnej čipky.

Festivalová móda nevymrie!

K letnej sezóne nesporne patria aj festivaly. A k nim zas patrí bohémsky štýl! Takže opäť vytiahnite etnické motívy, strapce, riasené materiály, ale aj kovbojské košele. V dlhých šatách až po zem takisto nič nepokazíte. A to nielen na letnom festivale…

A čo na nohy?

Keďže v posledných rokoch sa do popredia dostáva mestský štýl, odráža sa to aj na trendoch v oblasti obuvi. Ak práve nemáte chuť na vysoké podpätky, nevadí. Pretože vám ako mestskej dive určite nechýbajú kvalitné tenisky! Najlepšie s farebnou etno potlačou, ktoré sú ako stvorené na letný festival. A ak by náhodou pršalo, vymeňte ich za farebné gumáky. Do mesta alebo do práce si zas v lete obujte sandále s T-pásikom alebo remienkom okolo členka a klinovým podpätkom.

Ostáva už len jedna otázka – kde všetky tieto trendy veci nakúpiť? Nakuknite na magiclook.sk, pretože práve tu nájdete aktuálne moderné vychytávky.

 

(Visited 118 times, 1 visits today)
Share