Farby vašej energie podľa astrologického znamenia

Farby vašej energie podľa astrologického znamenia

Farba ovplyvňuje náladu a ak vaše znamenie vibruje určitými farbami, nemali by ste sa nimi obklopovať? Tu je farba vašej energie podľa vášho znaku.

Baran (21. marca – 19. apríla)

Tí, ktorí spadajú pod Barana, sú ohniví, vášniví a trochu tvrdohlaví. Sú to vodcovia narodení v prírode, ktorí milujú dobrodružstvo a konkurenciu a tešia sa nezávislosti. Baran má zdanlivo nekonečné množstvo energie a môže byť celkom spontánny.

Baran silná farba: Červená. Nie je žiadnym prekvapením, že ohnivé znamenia sa vám páčia dobre, keď sú obklopené červenou farbou – je to farba vášne, odvahy a vzrušenia. Navyše, červená je vynikajúci odtieň, keď sa snažíte vzbudiť tie kreatívne džúsy. Skúste do svojej spálne začleniť domáce prízvuky, ako sú vankúše alebo hodiť múr.

Býk (20. apríla – 20. mája)

Taureans sú uzemnení a dôveryhodní, pokiaľ ide o praktické záležitosti, s dobrou hlavou na pleciach – sú to tí, ktorých poznáte, urobili si rezerváciu vopred a zavolali reštaurácii, že oslavujete narodeniny. Milujú samy seba (a tých, ktoré milujú) s malými kúskami luxusu a materiálnych vecí – tak ukazujú, že im záleží.

 

Býk silná farba: Zelená. Nielen, že má základňu v prírode, ale aj zelenú má živosť, ktorá pomáha Býk cítiť sa revitalizovanými. Nehovoriac o tom, že je to tiež farba bohatstva – niečo, čo znamenia spoločnosti Taurus vysoko oceňujú. Chcete objať svoj vnútorný Taurus? Pridajte k svojmu domovu zelené rastliny alebo si v štúdiu alebo deň vyskúšajte živú zeleň.

 

Blíženci (21. mája – 20. júna)

Blíženci sú znakom dvojčiat, čo znamená, že ľudia, ktorí spadajú pod Blížencov, majú tendenciu mať dve strany k svojej osobnosti – jednu živú a hovornú a druhú veľmi zvedavú, premýšľajúcu a trochu nepokojnú. Sú mimoriadne pohotoví a nikdy nie sú v rozpakoch. Svojou povahou sú spoločenskí a ostatní sa cítia v pohode.

Váhy (23. september – 22. október)

Váhy milujú krásu. Snažia sa vytvoriť niečo krásne zo všetkých častí svojho života a snažia sa nájsť rovnováhu vo všetkých aspektoch svojho života. Zbožňujú úcty a svedectvo a vždy budú rozumní vo svojich vzťahoch s priateľmi, rodinou a partnermi.

 

Váha silná farba: ružová. Pokojný, svetloružový dodáva do priestoru len toľko ženskosti. Skúste použiť farbu vo svojej spálni alebo ísť na veľkú prízvukovú stoličku v odtieni.

 

Škorpión (23. októbra – 21. novembra)

Škorpióni nikdy nehovoria, čo si myslia – prinajmenšom nie najskôr – a môžu prísť celkom záhadne. Dokonca sa hovorí, že sú trochu jasnovidcoví, s neuveriteľnou pozorovacou tendenciou a intenzitou. Neupravujú slová a majú emocionálnu hĺbku, ktorá je dosť ohromujúca.

 

Farba napájania: čierna. Tento intenzívny odtieň (alebo absencia farby) dáva úplnú zmysel pre Škorpióna, ktorý nemá rád nič viac, než aby ľudia hádali. A čierna, aj keď je intenzívna, sa dá použiť mnohými spôsobmi, ktoré by vás mohli prekvapiť.

Strelec (22. november – 21. december)

Strelci sú zdvorilí dobrodruhovia, ktorí sú pripravení na žiarenie nových trás a spoznávanie nových priateľov kdekoľvek idú. Sú prirodzene spoločenskí, ale intenzívni myslitelia s kreatívnym a globálnym prístupom, ktorý im pomáha riešiť veľa problémov. Ten priateľ, o ktorom si všetci myslia, že je jeho najlepším priateľom? Áno, pravdepodobne je to Strelec.

 

Farba napájania: fialová. Kreatívny a šikovný, fialový hovorí k duši Strelca a pomôže im myslieť mimo krabičky. Skúste použiť slivkové a levanduľové odtiene na miestach, kde chcete pracovať a tvoriť a premýšľať – v čitateľskom kútiku alebo dokonca vo vašej kráľovskej izbe.

Kozorožec (22. decembra – 19. januára)

Kozorožec sú ambiciózne, majú vrodený pocit individuality, vďaka čomu sú fantastickými pracovníkmi a organizátormi. Nevyhýbajte sa veľkým projektom a sú realistické s pocitom sebakontroly, ktorý by konkuroval niekomu inému. Majú obrovské srdcia a sú citliví bez toho, aby boli príliš emotívni – súcit je ich stredné meno.

 

Farba: Čierna uhlie. Silný neutrál je praktický, ale robí vyhlásenie, podobne ako nápis Kozorožec. Skúste použiť tieň na vytvorenie útulného oddychového priestoru alebo ako tieň na výrok pre jedáleň.

Vodnár (20. januára – 18. februára)

Vodnári sú mimozemšťanmi zverokruhu – sú pred svojím časom a myslia si, že sú úplne mimo poľa (box nie je na dohľad). Sú to úplný humanitaristi a vždy sa pozerajú na celkový obraz, aby urobili svet lepším miestom. Sú čudní, ale pôsobivým spôsobom – majú veľa priateľov zo všetkých rôznych oblastí života.

 

Farba napájania: modrá. Ako vodná nosiči prinášajú Vodnári svetu vedomosti a modrá im pomáha upokojiť ich a sústrediť ich, keď sa ich myšlienky stočia do milióna rôznych smerov. Skúste použiť modrú v spálni alebo práčovni ako upokojujúci odtieň.

Ryby (19. februára – 20. marca)

Ryby sú vysoko nápadité a majú záľubu v umení a romantike. Ako vodná značka sa cítia veľa – a tieto pocity tiež vyjadrujú. Majú tendenciu mať hlavu v oblakoch so snom a intuíciou, ktoré často musia byť trochu zakotvené.

 

Farba: morská pena zelená alebo akvamarín. Ryby – ryby – prosperujú, keď sú obklopené morskými farbami, čo im pomáha obnoviť ich energiu. Skúste ho použiť v kuchyni (možno aj backsplash) alebo v kúpeľni.

 

Blíženci sillná farba: Žltá. Žltá je svetlá (je to doslova najjasnejšia farba viditeľného spektra), veselá a energická – podobne ako Blíženci. Inšpiruje originálne myslenie a šťastie a je perfektným oblekom pre osobnosť Blížencov. Skúste začleniť viac žltých dotykov do oblastí, v ktorých sa chcete nechať inšpirovať – ​​napríklad v domácej kancelárii – alebo na vítaných miestach, ako sú vstupné dvere alebo dokonca predné dvere.

 

Rak  (21. júna – 22. júla)

Rak sú emocionálne a empatické – prežívajú svet prostredníctvom pocitu a vždy sú prvými, ktorí požičiavajú ucho. Súcitný a vychovávajúci sú vysoko citlivé na svoje okolie a nálady ľudí, ktorých milujú. Nedostanete nič za rakovinu.

 

Rak silná farba: Strieborná alebo kovovo šedá. Rak vládne mesiac, takže dáva zmysel, že éterické strieborné a šedivé farby sú ich silovými farbami. Skúste aktualizovať svoj domov kovovými šedými akcentmi, alebo choďte s nejakým šedým alebo kovovým nábytkom a vytvorte príjemný priestor. Disco guľa dekor, niekto?

 

Lev (23. júla – 22. augusta)

Lev sú hviezdou show. Sú charizmatické a očarujúce, s takmer magnetickým priťahovaním. Môžu byť netrpezliví a tupí, ale nikdy nie sú skutočne škodliví (dobre, pokiaľ im neublížite). Milujú drámu, divadlá a povzbudzujú ostatných, aby vyjadrili svoje skutočné ja.

 

Lev silná farba: Orange. Nie je nič viac, ako sa točiť hlavou ako oranžová farba, a odvážna farba je presne to, čo sa Leo musí cítiť ako doma. Choďte na spálenú oranžovú farbu, pretože je to do značnej miery farba roku, v pohovke alebo iných domácich akcentoch, aby ste získali vzhľad, ktorý inšpiruje a uzemní Leo.

Panna (23. augusta – 22. septembra)

Panny  sú perfekcionisti skrz a skrz. Majú neuveriteľnú pozornosť na detaily a sú hlavnými plánovačmi. Majú hlbokú lásku k ľudstvu, ale môžu sa pred otvorením prejaviť ako rezervovaní alebo kritickí. Ich analytické mysle sa majú pozerať – hovoríme o postavení generálneho riaditeľa.

 

Farba panny: hnedá. Jemný odtieň je podobne ako Panna – chrbtica akejkoľvek dobrej farebnej schémy a skutočný pracovný kôň vo svete dizajnu. Pomáha tiež premýšľať myseľ Panny. Skúste uzemniť miestnosť rustikálnymi drevenými akcentmi alebo konferenčným stolíkom pre vzhľad schválený Pannou.

(Visited 86 times, 1 visits today)
Share