Feng shui tipy pre šťastný a prosperujúci nový rok

Šťastný nový rok a šťastné nové desaťročie! Tu je 5 priamych tipov na feng-šuej, ktoré vám pomôžu privolať zdravie, bohatstvo, prosperitu a šťastie v novom roku.

 

Prezrite si svoje vchodové dvere. Feng šuej učí, že vchodové dvere sú jednou z najdôležitejších oblastí domova. To je miesto, kde voláme požehnania a pozitivitu všetkých odrôd. Uistite sa preto, že je čistý, v dobrom stave, atraktívny a má plný rozsah pohybu.
Prezrite si svoje fotografie. Ak chcete doma zobrazovať fotografie, vytvorte dobré feng-šuej vo vzťahoch s priateľmi, rodinou a samým sebou tak, že zaistíte, aby boli všetci šťastní na fotografiách, ktoré pravidelne vidíte.
Prezrite si svoje snímky a umelecké diela. Feng šuej nám pripomína, že pocity a podmienky zobrazené na umeleckých dielach vo vašom dome sa absolútne prejavia vo vašich životných skúsenostiach. Vyberajte teda s rozumom!
Prezrite si všetko, čo máte v skrini. Vyberte každý kúsok oblečenia zo skrine a zásuviek a vráťte ho späť, iba ak ho máte radi, cítite sa v ňom skvele a hodí sa vám. Jedná sa o jednoduchý kúsok múdrosti feng shui, ktorý zvýši vašu sebadôveru, šťastie a sebaúctu.
Za predné dvere zaveste zvonkohru alebo mobil. A robte to so zámerom očistiť energiu, zdvihnúť vibrácie a vyvolať pozitívne podmienky do vášho domova (a teda aj do vášho života).

(Visited 186 times, 1 visits today)
Share