GAUDI TOURS V BARCELONE

Prechádzkou Barcelonou to netrvá dlho, kým narazíte na architektúru vytvorenú veľkým Antoni Gaudim. Slávny praktik katalánskej modernistickej architektúry má svoj unikátny štýl vtlačený po celom meste. Turisti sa hrnú, aby videli také majstrovské diela ako Sagrada Familia a La Pedrera.

 

Taká je jeho dlhoročná popularita a sila, ktorú mnohé cestovné kancelárie v Barcelone ponúkajú exkurzie venované výlučne jeho práci. Vykopali sme hlboko a vybrali sme päť najlepších.

SÚKROMNÁ GAUDÍ BIKE TOUR S MIESTNOU

Mesto, ktoré je pre cyklistov príjemnejšie, sa môže lepšie ponoriť do Gaudího Barcelony ako na dvoch kolesách? Počas tohto súkromného 3-hodinového výletu na bicykli vás miestny sprievodca dovedie k najznámejším pamiatkam Gaudího a zároveň vás navštevuje zaujímavými príbehmi o kultovom živote a práci umelca. Vaša cesta sa začne na námestí Plaça Reial popri očarujúcich Gaudího lampiónoch a potom prejdete na slávne pamiatky, ako je slávny kostol Sagrada Familia, Parc de la Ciutadella, kde môžete obdivovať niektoré z raných prác Gaudího a dokonca aj nemocnice, kde zomrel. , Na konci prehliadky sa vrátite do východiskového bodu vyzbrojeného spomienkami, aby ste si vážili a našli nové ocenenie jedného z najväčších svetových umelcov.

 

GAUDI PHOTOGRAPHY TOUR V BARCELONE

Toto 3-hodinové turné pozýva návštevníkov, aby objavili to najlepšie z majstrovských diel Gaudího Barcelony a zároveň sa učili magické umenie fotografie. Prejdete mestom a dozviete sa o nastaveniach, zložení, uhloch, svetle a ďalších kľúčových zložkách na vytvorenie krásnych záberov a zároveň fotografujete mnohé z najznámejších pamiatok Barcelony. Medzi budovami Gaudího sa dostanete k návšteve Sagrada Familia, Casa Calvet, Casa Macaya a La Pedrera. Nie je potrebné prinášať profesionálnu súpravu – všetko, čo potrebujete, je len kamera akéhokoľvek druhu, plus zdravá dávka nadšenia a túžby učiť sa.

WALKING TOUR: BARCELONA A GAUDI

Jedinečná vec, ktorú o architektúre Barcelony chodia je, že všetci ich sprievodcovia praktizujú architektov, čo znamená, že návštevníci môžu využiť svoje odborné znalosti, aby získali bohaté porozumenie pamiatok, ktoré navštevujú. Pozoruhodná prehliadka „Barcelona a Gaudi“, ktorá sa koná počas 3 hodín (a za každého počasia), vás zavedie do množstva moderných budov mesta, ktoré vytvorila majstrovská Gaudí, vrátane Casa Calvet, Casa Batlló a Casa Milà, ako aj oblastí Barcelona, ​​ktorá poslúžila na jeho predstavivosť a neuveriteľnú víziu. Súčasťou prehliadky bude aj bohatá diskusia o mnohých dôležitých filozofických myšlienkach a koncepciách, ktoré sú základom väčšiny architektúry mesta, ako je eklekticizmus, koniec modernizmu, utopický socializmus, pozitivistický materializmus, anarchizmus, blahosklonnosť, intelektuálna buržoázia a španielska občianska spoločnosť. Vojna.

GOURMET GAUDI

Požiadajte kohokoľvek, aby pomenoval slová, ktoré najlepšie spájajú s Barcelonou, a je tu každá šanca, že „jedlo“ a „Gaudí“ sa budú vyznačovať vysoko. Toto turné spája to najlepšie z modernej architektúry Gaudího s niektorými barcelonskými gastronomickými jedlami. Časť dejepisu, časť gastronomickej cesty, priateľský a znalý sprievodca vám pomôže získať hlboké pochopenie modernistických hnutí a krásnych budov, ktorým rodili. Pokiaľ ide o kuchyňu, ochutnáte také špeciality, ako sú čerstvo upečené ustrice, chladené cava a remeselné čokolády. Ale hlavnou udalosťou bude bohatý 6-chodový obed v špičkovej reštaurácii s hviezdami Michelin. Prehliadka je zaokrúhlená na jeden z najlepších barov v Barcelone, obklopený čarovným výhľadom na mesto.

 

GAUDI’S MASTERPIECES PRIVATE TOUR IN BARCELONA

Urobte si na tejto súkromnej prehliadke nezabudnuteľný výlet cez to najlepšie z Gaudího diel, čo vám umožní vybrať si čas odchodu, ktorý vám najviac vyhovuje, predtým ako sa vydáte na dobrodružstvo – ideálne pre tých, ktorí vyžadujú určitú flexibilitu. Najprv navštívite Park Guell a slávnu katedrálu Sagrada Familia. Ďalej budete pokračovať do Casa Battló a prejdite sa dovnútra, aby ste sa dozvedeli o histórii jeho slávneho tvorcu. Po Casa Batlló budete mať jednu hodinu prestávku na obed (vlastné náklady) pred návštevou Casa Milá, známej ako La Pedrera. Tu sa pozerajte na výrazné vývrtkové komíny a vychutnajte si panoramatický výhľad na Barcelonu predtým, než zostúpite do Espai Gaudi, aby ste videli lákavú výstavu s podrobnosťami o živote a dielach architekta.

(Visited 12 times, 1 visits today)
Share