Ideálna žena podľa astrológie

Vyjadrujete myšlienku nájsť ideálneho partnera. Nič o nej neviete, ale ste si istí, že existuje. Hľadáte tú ženu, ktorá môže dokončiť, ktorej vlastnosti sú úplne kompatibilné s vašim temperamentom. Je odhodlaná, ambiciózna, extravertná, dynamická, sladká alebo pokojná?

Pre každé znamenie odhalíme charakteristiku ženy, o ktorej ste snívali.

Baran: Musíte byť neustále potešení. V dôsledku toho dosiahnete emocionálnu rovnováhu so ženou, ktorá je nadšená, dynamická a trpezlivá, ktorá vie, ako vás upokojiť a venovať vám plnú pozornosť. Ak chcete zmierniť váš ohnivý temperament, ten zvláštny človek musí byť odvážny, dobrodružný, vynaliezavý a plný dobrého humoru. Ocenili by ste jej otvorene a neustále prekvapujúce vyjadrovanie svojich emócií a pocitov a odvádzanie vás na skutočnú víru vzťahu. Ideálna žena musí byť pre vás nezávislá, spoločenská, sebavedomá a skutočne zapojená do mnohých aktivít. Aby ste sa vyrovnali s trochou macho postoja a výbuchmi, bolo by najlepšie, aby bola svojou povahou diplomatická a vedela, ako sa vyrovnať s vaším trochu egoistickým správaním.

Blíženci: Páči sa vám byť v dobrej spoločnosti a párty. Pre vás to zvláštne, že niekto musí byť radostný, spoločenský, neberie sa vážne a bude schopný zúčastniť sa na autentickom a intelektuálnom zväzku. Tiež musí mať schopnosť zabrániť, aby jej emócie nevyvážili jej analytickú myseľ a vašu dvojitú osobnosť. Bolo by tiež dobré, aby ťa príliš neudusila. V skutočnosti hľadáte niekoho, kto je dostatočne nezávislý, dáva vám slobodu a je pripravený hrať trochu mačku a myš. Aby ste splnili vaše očakávania a pridali do svojho každodenného života nejakú farbu, dokonalá žena musí zdvojnásobiť svoju fantáziu a originalitu.

Leo: zmyselný, vášnivý, nadmerný milenec života, budete sa tešiť na nádhernú romantiku so zvodnou, brilantnou, veselou, plnou života a spoločenskou ženou. Ideálna žena musí byť pre vás schopná splniť vaše očakávania, byť taká bláznivá ako vy, byť vtipná a bude vás musieť milovať a udusiť vás láskou. Vo vašich očiach musí byť táto žena schopná sledovať vás na všetkých vašich dobrodružstvách a byť okamžite vašim dôverníkom, spriaznencom a najlepším priateľom. Aby sa vyrovnala so všetkými vašimi požiadavkami a vašou ohnivou povahou, bude musieť mať veľkú emocionálnu odvahu a byť pripravená hrať mačku a myš.

Panna: Paradoxne hľadáte partnera, ktorý má všetky vlastnosti, ktoré vám chýbajú. A tak snívate o žene, ktorá je vášnivá, energická, optimistická a vynaliezavá. Aby ste sa cítili pohodlne, bude musieť byť prirodzene racionálna, uprataná a skromná. Ak chcete vytvoriť dokonalý pár, budete musieť oceniť jej dynamiku, ktorá vás stimuluje, rovnako ako jej rýchly vtip. Aby sme vytvorili dlhodobý vzťah a postavili sa proti vášmu skepticizmu a pochybnostiam, táto špeciálna osoba vo vašom živote by urobila najlepšie, aby bola citlivá, milujúca, pozorná a upokojujúca. Je tiež dôležité, že vaša ideálna žena chápe a prijíma vašu potrebu byť sama a emocionálnym odstupom.

 

Škorpión: Pre vás je romantika mimoriadne dôležitou záležitosťou. Byť osobou s integritou, akonáhle sa dostanete do dlhotrvajúcich vzťahov, dáte do toho všetku svoju bytosť. Ideálna žena musí mať dobrú osobnosť, byť odhodlaná, odvážna a priamočiara a byť schopná udržať vašu zvedavosť a vaše zmysly v ohni. Ona musí vedieť, ako sa má tvorca okamžite venovať a mimo dosahu, nie vzbudiť vašu žiarlivosť a zároveň byť schopná vyrovnať sa so svojou tajomnou stranou. Ten zvláštny človek musí byť rovnako vášnivý ako ty a byť schopný priniesť vám malé chvíle šťastia každý deň. Aby ste sa dostali cez temné obdobia, potrebujete ju mať zdravú dávku optimizmu.

Kozorožec: Máte problém vyjadriť svoje pocity, ale za váš vzhľad skrýva obrovské romantické. Ideálna žena musí byť pre vás racionálna, lojálna, pragmatická, chápavá a veľkorysá. Musí byť vašou dominantou a ramenom plakať a priniesť vám trochu fantázie. Aby ste sa uistili, že ste na rovnakej vlnovej dĺžke, musí byť schopná splniť vaše očakávania, prispôsobiť sa vašej prirodzenej čistote, byť temperamentná a zároveň zostať diskrétna a mať silný zmysel pre rodinu. Snívate o modelovej manželke a matke, ktorá neohrozí vašu stabilitu a kto vás inštinktívne pochopí.

Vodnár: Pre vás by dlhodobý vzťah nemal ohrozovať vašu individuálnu slobodu. Ideálna žena musí byť taká nezávislá, ako ste vy, a súhlasiť s tým, že máte vlastný súkromný svet. Snívate o jednoduchej, chápavej a trochu antikonformistickej žene plnej života a optimizmu, ktorá vás vie prekvapiť všade a vyrovnať sa s výstrednou povahou. Na vytvorenie dokonalého, dlhodobého dua musí byť schopná ponúknuť veľa lásky, byť pripravená robiť ústupky a musí žiť v hektickom živote a vedieť, ako udržať nohy na zemi. Stručne povedané, musí byť okamžite vaším partnerom, priateľom a najväčším poradcom. Býk: Ponuka, citlivá a v láske k životu, hľadáte láskavý, milujúci, zmyselný a zvodný partner, s ktorým môžete zdieľať veľké a malé potešenie. Pre vás je ideálna žena schopná okamžite obdivovať a rozmaznávať vás, pričom vám ponecháva slobodu. A tak len pozorný, ústretový a chápavý spoločník vás môže urobiť šťastným, zmieriť sa s tvrdohlavosťou a porozumieť vám, keď ste ticho. Pre vás musí mať dokonalá žena flexibilný charakter a musí byť schopná šikovne prevziať úlohu ženy v dome. Snívate o žene, ktorá vás chápe v každom smere a ktorá je v tom istom čase vaším manželom, rovnako ako váš spriaznenec a najlepší priateľ.

Rak: Pre vás ideálna žena musí byť dokonalá manželka a matka rodiny: pozorný, diskrétny, delikátny, romantický a milujúci. Musí byť pochopenie a na dennej báze a uistiť sa, že nikdy nepoškodí vaše pocity. Aby ste sa vy dvaja mohli vyvíjať rovnakým tempom a spoločne budovať harmonickú budúcnosť, žena vašich snov musí byť pozorná, optimistická, starať sa o svoje pocity a byť schopní pochopiť a upokojiť vašu úzkosť. Musí byť schopná ponúknuť rovnováhu, ktorú potrebujete, a kultivovať zmysel pre rodinu. Pre vás, aby ste sa naozaj zhodovali, bolo by dobré, aby bola rozhodnutá vo svojich rozhodnutiach a rozhodnutiach.

 

Váhy: Snívate o stabilnom vzťahu s osobou, ktorá je rovnako esteticky zmýšľajúca ako vy. Pre vás ideálnym partnerom musí byť dokonalá, milujúca, kultivovaná a upokojujúca žena. Žena vašich snov musí byť nezávislým a rafinovaným intelektuálom, ktorý oceňuje umenie a estetickú príťažlivosť vo všetkých jeho formách. Aby sme vám ponúkli pohodlie a rovnováhu, ktorú potrebujete, je pre vás dôležité, aby vás obdivovala a bola veľkorysá, tolerantná a milá. Ak chcete, aby ste sa dostali k početným zaveseniam a aby ste vás stimulovali, bolo by dobré, keby sa ujala vedenia, otvorila vám dvere a ukázala vám, že poznáte možnosti. Stručne povedané, s týmto romantikom, ktorý vás trápi a robí pre vás rozhodnutia, dosiahnete skutočné naplnenie.

Strelec: Snívate o divokej láske, ktorá vás v každom okamihu zapáli. Ideálna žena musí byť pre vás inteligentná, racionálna, odvážna, zábavná, veľkorysá a otvorená. Musí vedieť, čo chce, a tiež, aby vám urobila dobre. Musí byť schopná sledovať vás na všetkých vašich dobrodružstvách, byť jednoduchá a ponúknuť vám pokoj, ktorý potrebujete na upokojenie mysle. Páči sa vám, ako vás miluje a upokojuje, zatiaľ čo vás tlačí, aby ste ešte ďalej napredovali. Stručne povedané, rok pre vzťah, kde sa môžete stať jedným so spoločníkom, ktorý je okamžite vaším partnerom a priateľom, ktorý môže držať krok s vašim hektickým tempom.

Ryby: Snívate o romantickej princeznej, ktorá vás chápe, upokojuje a podporuje vás, ktorá pozná všetky vaše priania a rešpektuje vašu tajomnú stranu. Ideálna žena je pre vás milá, zmyselná, idealistická, veľkorysá, odvážna, milujúca a plná života. Chcete mať krásnu romantiku so ženou, ktorá chápe vaše mlčania, vyháňa vaše pochybnosti, prebúdza vašu zvedavosť a povzbudzuje vás, aby ste napredovali. V tvojich očiach, významný človek je niekto, kto by mal vedieť, ako ťa milovať bez obmedzení a zmieriť sa so svojou citlivou emocionálnou stránkou a vyhýbavou povahou.

(Visited 98 times, 1 visits today)
Share