Kozorožec ročný horoskop 2020

Kozorožec 2020 – horoskop – láska, peniaze, zdravie, kariéra

 

Kozorožec (narodený medzi 22. decembrom a 20. januárom) je desiatym astrologickým znamením zverokruhu, riadeným planétou Saturn a zemským znamením.

Podľa vášho horoskopu je rok 2020 rokom, keď sa úplne sústredíte na svoju myseľ a vytvoríte svet, v ktorom ste túžili žiť v Kozorožcovi.

presná predpoveď astrológie 2020 pre Kozorožca

Horoskop Kozorožca 2020 – :

  1. dekan: od 22. decembra do 31. decembra – horoskop Kozorožec do roku 2020 predpovedá, že láska a romantika budú pravdepodobne v roku 2020 hlboko rastúcim a budujúcim poľom, pretože je priamo otvorené vašej schopnosti priniesť do tejto oblasti stabilitu a bezpečnosť. Deti v určitej kapacite zohrávajú úlohu v budúcom roku a vyžadujú si zmysel pre zodpovednosť a odhodlanie. Uistite sa, že máte prístup a poskytnite svojmu vnútornému dieťaťu dostatok času na hranie a užívanie si vecí, ktoré ste v živote objavili.
  2. dekan: od 1. januára do 10. januára – Vonkajšia podpora od mocných ľudí urobí nie tak zjavnú zmenu vo vašej budúcnosti na začiatku roka, Kozorožec. Zdieľané pravdy a vášeň sú tiež dôležitými zdrojmi zmien a porozumenia. V priebehu roka sa pozornosť sústreďuje na záväzky, partnerstvá a váš intímny vzťah k tomu okolo vás.
  3. dekan: od 11. januára do 20. januára – v roku 2020 by láska mohla v nasledujúcom roku silne kvitnúť alebo sa znova rozvíjať a s pridanou hmotnosťou vašej vládnucej planéty Saturn, ktorá prechádza piatym domom lásky, romantiky a detí, sa to môže stať rovnomerným omnoho dôležitejší rok na vybudovanie solídneho a zahŕňajúceho únie.

Vplyv planéty na Kozorožec v roku 2020

Retrográdny vplyv uránu na znamenie Kozorožca v roku 2020: Vždy ste chceli, aby bol váš život jedinečný, jedinečný a plný entuziazmu, a teraz je ten pravý čas na okorenenie vecí. Či už to cítite alebo nie, môžete sa pustiť do väčšieho životného dobrodružstva, takže zladte svoje sny s realitou. Môžete prežiť sen, ktorý hľadáte, takže sa pozrite na svoj kalendár a zistite, ako ho môžete zafarbiť, aby ste mohli mať radostnejšie dni ako predtým.

Pluto je v retrográdnom pohybe medzi 26. aprílom a 5. októbrom v Kozorožcovi.

Pluto bude vyvíjať tlak na Kozorožec, čo je znamenie, ktoré sa dlhú dobu prenáša (približne 16 rokov). V čase, keď sa Pluto stretne so Slnkom, bude bohatý na zjavenia, vnútorné premeny, významné zmeny viery, postoje.

Pre niektorých Kozorožcov, ktorí sa vyvíjajú duchovnejšie, sa všetky tieto premeny zdajú byť prirodzené, pretože už poznajú duchovné hodnoty a chápu potrebu transformovať niečo v sebe.

Avšak pre ostatných, ktorí sú pragmatickejší a viac priťahovaní k materiálnym veciam, tieto premeny môžu byť drsné, ťažko uskutočniteľné, pochopiteľné a zvládnuteľné.

Ako sa často stáva v živote, keď nechápeme, že sme na križovatke a že si musíme zvoliť cestu, keď nie sme v harmónii s našimi dušami a prerušíme spojenie s božstvom, objavia sa nepríjemné udalosti v našich životoch vyvolať duchovné prebudenie.

Retrográdia Jupitera je vo vašom znamení, v dome osobnosti. Tento astrálny aspekt uľahčí v nasledujúcich štyroch mesiacoch objavenie informácií, ktoré by ste mohli využiť vo svoj prospech.

Veríte v seba samého a vy sa snažíte rozvíjať profesionálne a nielen. Mali by ste si tiež dať pozor na to, aký druh informácií dostanete a ako ich môžete použiť vo svoj prospech.

 

Láska a vzťahy

V roku 2020 sa pokračuje v úsilí o vyváženie lásky a práce, rodiny a domova. V skutočnosti sa budete cítiť nemilovaní a podceňovaní až do polovice jari, keď sa nakoniec zlepší komunikácia a budete sa tešiť príjemnejším a napĺňajúcim vzťahom.

V polovici leta nájdete viac radostných a spontánnych vzťahov, ktoré môžu spôsobiť, že neskôr v tomto roku dôkladne vyhodnotíte priority a vzťahy. Pravdepodobne budete v súčasnosti viac spoločenský a otvorený. Mohlo by to viesť k dlhodobému vzťahu, po ktorom ste túžili.

Kariéra a práca

Rok 2020 nebude pre vašu kariéru nijakým dramatickým rokom, ale nebudete mať ani prekážky! Váš najlepší čas bude na konci roka, keď sú energie priaznivé pre zmenu, ak sa rozhodnete pre to, alebo pre pokrok, ak sa rozhodnete využiť to.

Aby ste svoje ciele do budúcnosti podporili, v polovici leta založíte novú alianciu alebo novú asociačnú skupinu, ktorá je pre vás mimo štandardu a vaša potreba štruktúry vás do skorého jesene vtiahne späť do centra pozornosti. Vaše zvyčajné zodpovedné pracovné správanie, zručnosti v oblasti riadenia a poriadku, organizácie a právomoci sa prejavia vo vzťahoch s ostatnými.

peniaze

Do roku 2020 prinesiete do svojich financií pokračujúce pozitívne energie. Zistíte, že financie opäť pochádzajú z dlhoročných pracovných vzťahov a partnerstiev alebo z rovnakej kariéry a práce, ktorú ste vykonávali. Iné osoby a vonkajšie vplyvy vás môžu ovplyvniť alebo obmedziť vo vašich finančných transakciách.

 

Uvidíte skutočne skvelé odmeny za investície alebo do nákupu a predaja príležitostí na zisk. Je čas pokračovať v budovaní a zvyšovaní vašich aktív.

Predpovede o zdraví

Status quo je tento rok heslom pre vaše zdravie. 2020, nie všetci, ktorí sa zaujímajú o zdravie a wellness, neprinesú zmenu.

Vzhľadom na vaše problémy s rovnováhou vo vašom živote by bolo rozumné zobrať niektoré z vašich obchodných a pracovných disciplín a zamerať túto energiu na zdravotný režim a lepšie zdravotné postupy v tomto roku.

Koniec roka predstavuje predzvesť budúcnosti, že rok 2019 je dôležitým rokom meniacim sa v živote a nebudete sa musieť v tom čase sústrediť na odtok energie alebo zdrojov.

Fakty o kozorožcoch – črty a vlastnosti

Ste šéf vo svojej rodine a nebolo to dlho predtým, ako ste si to uvedomili. Účelom vášho života je byť autoritou, odborníkom a vodcom. Preto ste ambiciózni a vytrvalí, ako tieto ambície a ciele dosahujete. Neustále od narodenia dosiahnete pokrok, zlepšujete sa pomaly, až kým nemáte oprávnenie alebo vplyv na dosiahnutie svojich ambícií o vedenie. S týmto si môžete pomôcť tým, že budete hovoriť a učiť sa od ľudí, ktorí už podnikajú.

Získanie podpory od nich. Ste podnikateľ. Vaša kreativita je v riadení, uistite sa, že ste získali tieto zručnosti. Kvôli tejto silnej ambícii nechcete byť videní ako slabí alebo zlí a zdržanlivo robíte úlohy, riskujete alebo experimentujete. Udržiavanie „tváre“ je pre vás dôležité. Takže ste vážny, obozretný a pracovitý človek. Naučte sa osvetľovať, ak je to možné, pretože ste často zvyknutí alebo zvyknutí.

Ste vynikajúci v sebadisciplíne, ktorá v prípade, že nastanú iné faktory, by mala zaručiť úspech. Zrelé pre svoj vek beriete svoje povinnosti vážne a ste zodpovední. Môžete prinútiť ľudí, aby sa cítili vinní. Pretože ste na seba tvrdí, často ste im vyčítaní. Ak nerobia to, čo chcete, môžete sa prechladnúť a stiahnuť, aby ste ich mohli ovládať. Vždy sa chcete robiť lepšie a mračiť sa pri akomkoľvek uvoľňovaní. Nasmerujte sa na aktivity, kde sa môžete stať lídrom a kapitánom priemyslu atď.

(Visited 2 142 times, 1 visits today)
Share