vodnár ročný horoskop 2020

Vodnár ročný horoskop 2020

Vodnár ročný horoskop 2020

Vodnár 2020 – horoskop – láska, peniaze, zdravie, kariéra

 

Vodnár (narodený medzi 21. januárom a 19. februárom) je jedenásty astrologický znak, riadi sa Urán a je to vzdušné znamenie.

Podľa horoskopu do roku 2020, so všetkou energiou vo vašom znamení, Vodnár, tento rok sľubuje ten istý druh pod napätím, neustále sa meniaci a silný tón ako minulý rok.

presná astrologická predpoveď na rok 2020 pre Vodnára

2020 Vodnársky horoskop – prehľad podľa dekanov:

  1. dekan: od 21. januára do 31. januára – pred vašimi dverami sa neustále strieda doslovný a zjavný vznášajúci sa pohyb. Ale sú tam aj sny … vízie a priania … niekedy hmlisté a niekedy úplne jasné. V istom zmysle nemôžete kontrolovať „čo“ sa deje vo vašom živote, ale svoju integritu si môžete zachovať v presvedčení alebo v snahe a ostatným môžete ukázať, ako kráčať v pravde k sebe samým v akomkoľvek kozmickom počasí.
  2. dekan: od 1. februára do 10. februára – Vodnár Horoskop 2020 vám odporúča ísť s prúdom. Toto zostane najdôležitejšou frázou a návrhom na rok 2020. Môže sa stať čokoľvek … a najslávnejšie epizódy sa môžu začať kedykoľvek. Vzťahy a záväzky prinášajú najhlbšie a najvýznamnejšie zmeny života na začiatku roka a potom sa tento vplyv zmení na spôsob, akým dávate seba.
  3. dekan: od 11. do 19. februára – povaha vašej práce sa môže zmeniť a menej sa zamerať na „koľko“ alebo na to, čo osobne dosiahnete, a viac na to, koľko môžete dať a koľko môžete pomôcť svojej budúcnosti. niektoré krásne premeny. Nezáleží na tom, aká je vaša skutočná práca, je záruka, že môžete osloviť svet a dotknúť sa sveta pomocou najjednoduchších a najcitlivejších rutín.

 

Vplyv planéty na Vodnár v roku 2020

Vplyv Pluta na Vodnára: Vodnár je definovaný nezhodou a idealizmom, a preto sú vždy pripravené na zmenu. Znudia sa rýchlo a vždy hľadajú dobrodružstvo a vedomosti.

Nezaoberajú sa detailmi a nie vždy prejavujú toleranciu. Pod vplyvom Pluta sa môžu stať sebeckými alebo netrpezlivými. V láske potrebujú porozumenie a podporu od svojich partnerov.

Jupiter je v Kozorožci v retrográdnom pohybe medzi 15. májom a 13. septembrom a bude od vás rozhodovať, aby ste prehodnotili všetky svoje priateľské vzťahy a rozhodli ste sa, ktoré si zaslúžia udržanie.

Ortuť je retrográdna medzi 17. februárom a 10. marcom v akváriu. Možno sa budete cítiť viac frustrovaní, keď bude ortuť retrográdna. Budete mať menej optimistické dni, čo zníži vašu schopnosť rozoznať a vôľu konať. Nenechajte sa však touto vlnou uniesť.

Vždy pamätajte, že existujú riešenia. Musíte byť vedený, aby ste videli všetko, čo sa deje z iných uhlov a perspektív.

 

Mars je v Aries retrográdny a tí, ktorí sa narodili v znamení Vodnára, prejdú obdobím dvoch mesiacov, keď sa začnú viac báť, sú v strese a v pokušení robiť rýchle rozhodnutia, alebo sa môžu pustiť do čestných vyhlásení, ktoré budú neskôr ľutovať. Astrálne aspekty vyžadujú pokoj, trpezlivosť a viac relaxácie.

Spiatočná preprava Urán vám ponúka možnosť zmeniť dynamiku, ale prostredníctvom vašej zmeny. Ste zvyknutí mať vždy pravdu, ale ak preukážete svetu nové techniky na budovanie bezpečnosti vo vašom vzťahu, budete odmenení ďalšou reakciou, ktorá vám poskytne spokojnosť. Preto, ak sa pokúsite diskutovať so svojou rodinou inak, môžete vidieť, že máte väčšie šance na ich skutočné oslovenie a získanie toho, čo všetci potrebujete.

Láska a vzťahy

Predpovedateľnosť, stabilita, bezpečnosť a spokojnosť s láskou, manželstvom a dlhodobými vzťahmi nie sú v tomto roku vaším silným oblekom a mohli by ste vidieť straty vo všetkých týchto oblastiach, dokonca aj v priateľstvách.

 

To by vás mohlo priviesť späť, keď si uvedomíte, že nerozumiete ostatným a že najmä nerozumejú vám.

Môže sa vyskytnúť nálada, našpulené náhle vzplanutie. Mohli by sa brániť aj obchodné vzťahy. Tento rok sa musíte vo vzťahoch niečo naučiť a tieto hodiny sa v roku 2020 neznížia.

Kariéra a práca

Osobná sila je vaša v roku 2020 vo svete práce. Určitý nepokoj budete mať až do polovice roka, keď sa zdá, že sa to všetko zíde. Nepochybne nájdete priekopnícke nápady, nové spôsoby práce a zlepšenú inováciu, ktoré sú základnými dôvodmi vašej značnej kariéry a profesionálneho úspechu v tomto roku.

Jednoducho budete vyžarovať sebadôveru a istotu a ostatní ju budú nasledovať. Nie je vhodná doba na začatie nového dobrodružstva alebo podnikania. Je čas žať úrodu toho, čo ste robili, ale novým smerom alebo novým spôsobom. Túžite po úcte a nakoniec ju budete mať do konca roka.

peniaze

Peniaze vás nájdu v roku 2020. Zamerali ste sa na ňu už niekoľko rokov a nachádzajú vás vo všetkých možných ohľadoch. Máte väčšie všetko: väčšie tržby, propagačné akcie, vyznamenania, uznania, príjmy. Je to dobrý rok.

Jediným brzdiacim faktorom vo vašej produkcii príjmu sú vzťahy, ktoré túto produkciu môžu podporovať.

Ak by váš príjem alebo financie záviseli od tohto vzťahu, bolo by dobré, aby ste si vzťahy upevnili. Jar je vhodný čas na hľadanie externého poradenstva a pomoci s financiami. Do konca roka to uvidíte ako rok silného, ​​stabilného rastu a pokroku.

Predpovede o zdraví

V roku 2020 by ste sa mohli dôrazne zamerať na alternatívne zdravotné praktiky a bude pre vás prínosom ich integrovať do vášho života. V minulých rokoch ste si užili pulzujúce fyzické zdravie, ale zdravotné problémy na začiatku roka vás privedú k alternatívam a uzdraveniu. Bude to trvať niekoľko mesiacov, ale nebudete mať vážne prekážky.

Práca v skupinách alebo sieťach so zdravotnými postupmi je tento rok veľmi pravdepodobná.

V roku 2020 budete potrebovať dobré zdravie, pretože problémy so vzťahmi a partnerstvá budú naďalej spôsobovať veľký stres. Stres by si potom mohol vyžiadať mýto, a preto je čas zaviesť osvedčené postupy.

 

2020 horoskopy pre ďalšie slnečné značky

Osobnosti Vodnára

Ste jedinečný a prudko nezávislý jednotlivec. Na rozdiel od kohokoľvek iného, ​​chcete byť originálny a budete robiť čokoľvek, aby ste boli nekonvenční. Chcete mať voľnosť pri sledovaní vašej vlastnej cesty. To vás robí nepredvídateľnými. Preto vždy reagujete proti konvenciám alebo očakávaniam. V najhoršom prípade sa stanete povstalcom.

Ste inteligentný a intelektuál so silnými ideálmi a socialistickými názormi. Humanitár v srdci, ktorý presadzujete rovnosť a slobodu. Môžete byť vynálezcom a radikálom. Veda, matematika a okultizmus sú oblasti života, v ktorých sa vyjadrujete. Z tohto dôvodu sa môžete zdať v pohode a oddelení. Je potrebné, aby ste sa dostali do kontaktu so svojimi pocitmi a dostali sa z hlavy.

Skupiny zohrávajú vo vašom živote veľkú úlohu a dávajú vám smer a účel. Ste veľmi sociálny a máte veľa známych. Pokrývajú celé spektrum ľudí. Uznanie a naplnenie nájdete vyjadrením svojho idealizmu, tolerantnosťou a šikovnosťou. Váš život sa točí okolo poznania pravdy. Vaším cieľom je mať slobodu zodpovedne reorganizovať spoločnosť a skupiny, do ktorých ste zapojení, v súlade s budúcim ideálom. Preto musíte mať budúcnosť !!!! Svet ešte nie je pripravený na vaše nápady; Preto ste vždy v predstihu. Pokračuj.

Je potrebné, aby ste našli túto slobodu a aby ľudia rešpektovali váš priestor. Pretože sa musíte pokojne pohybovať a vyjadrovať. Musíte sa rozhodnúť, ako silne reagujete na kohokoľvek iného, ​​kto sa rozhoduje pre vás. V skutočnosti môžete ísť úplne proti. Ak to ľudia pochopia a dovoľujú vám zvoliť si vlastný smer, v rozumnom prípade. Ste veľmi družní a lojálni, pretože ste v podstate družstevná osoba. Najprv však musíte vedieť, aké sú vaše potreby a želania, ktoré sú považované za rovnocenné, a nemusíte na vás vynucovať pravidlá niekoho iného.

(Visited 1 074 times, 1 visits today)
Share