Strelec ročný horoskop 2020

Strelec 2020 horoskop – láska, peniaze, zdravie, kariéra

Strelec je deviatym astrologickým znamením zverokruhu a je ohnivým znamením a riadi ho Jupiter.

Podľa vášho horoskopu 2020 sa zdá, že v priebehu roka prichádza do vášho života veľa zmien, Strelec, a vy máte šancu prepracovať, ako sa prezentujete svetu, aj to, čo svetu prezentujete.

Horoskop Strelca 2020 podľa dekanov:

  1. dekan: od 23. novembra do 2. decembra – Uvidíte rýchlejšie odmeny za investovanú prácu a nový vzťah alebo silné oživenie starého vzťahu je v práci, najmä v druhej polovici roku 2020. Vyplatí sa pokračovať v budovaní svojej vonkajší svet s opatrnosťou a usilovnosťou, ale vidíš oveľa viditeľnejšie stopy po energii, ktorú investuješ.
  2. dekan: od 3. decembra do 12. decembra – ako sa rok valí spolu s energiou sa posúva do oblasti vášne a silných ďalších ľudí vo vašom živote. Pravdepodobne to bude záväzok pre niekoho, kto môže nejakým spôsobom ďalej pomôcť a upevniť vašu finančnú a materiálnu bezpečnosť, a pravdepodobne existuje aj množstvo portálov, ktoré sľubujú intenzívne a hlboko zmyslové medzikusy.
  3. dekan: od 12. decembra do 21. decembra – Horoskop Strelec 2020 vám odporúča, aby ste boli pripravení zažiť nejaké dramatické zmeny v spôsobe, akým komunikujete s ľuďmi vo vašom živote, a tiež … boli pripravení prijať dramatické zmeny v blízkom priateľstve a rodinných vzťahoch. Udržujte svoje akcie, svoje motívy vopred tým, že ich jasne poznáte vo svojom vedomí a nebojte sa vzdať niektorých z toho, čo cíti ako vaša osobná sila. Ponuka, ktorá je nejakým spôsobom spojená s vašou „minulosťou“, sa pravdepodobne objaví aj neskôr v tomto roku a hoci sa zdá byť bezpečná a sľubná … pozrite sa, či naozaj chcete … alebo potrebujete … týmto spôsobom znova nadviazať spojenie s minulosťou.

Vplyv planéty na Kozorožec v roku 2020

Venuša v zjavnom retrográdnom pohybe, cez 12. dom, prináša veľa duševnej energie, schopnosti zaostrenia, ale aj zmätku, pretože nebudete vedieť pochopiť, čo chce osoba vedľa vás, pretože dáte všetko.

Chystáte sa nájsť odpoveď na otázku: „Čo ma robí šťastným?“

Budete pociťovať potrebu izolovať sa od ostatných, aby ste vytvorili lepšie spojenie s božstvom, takže je vhodný čas priblížiť sa k Bohu a zintenzívniť váš duchovný život.

Na konci roku 2020 sa mnohým Strelcom podarí ustanoviť nové zásady života. Pre tých šťastných môže všetko prísť cez zjavenie, predtušné sny.

Tento rok, keď bude ortuť retrográdna, bude to pre Strelca menej napäté ako pre iné príznaky. Je pravdepodobné, že od rodiny a cestovania bude dostávať veľmi dobré správy. Ak je to možné, odporúča sa vyhnúť sa veľmi dlhým cestám, ale v prípade potreby by mal Strelec prijať preventívne opatrenia.

Saturnov vplyv na Strelca: Budete sa viac zaujímať o bezpečnosť a materiálne pohodlie ako kedykoľvek predtým.

Nedôjde k žiadnym neočakávaným finančným skokom a všetko, čo sa teraz hromadí, je cez veľké úsilie a prácu. Ambície a praktický duch sa zvyšujú, takže sa môžete pokúšať dohodou naznačujúcou výrobnú činnosť.

Kladiete väčší dôraz na svoje úspory, premýšľate o temných časoch. Stávate sa viac počítanými, rezervovanejšími, opatrnejšími s peniazmi a zajtra sa bojíte. Niekedy sa obmedzujete iba na nevyhnutné minimum, ktoré sa však týka pohodlia, bez toho, aby vám niečo chýbalo, ale ukladáte určité limity pre niektoré vzdialené ciele v budúcnosti.

 

Retrográdny Mars v Aries ovplyvní Strelca v profesionálnom sektore, kde astrálne aspekty uľahčia výskyt prekážok pri plnení úloh.

 

Strelec bude mať tiež dva mesiace na prehodnotenie a reorganizáciu niektorých aspektov týkajúcich sa práce a ďalšej spolupráce.

 

Retrográdny urán v Tauruse, počnúc 16. augustom, ovplyvní milostný život Strelca. Teraz je čas zamilovať sa, aj keď podniknú kroky, ktoré im nie sú známe. Naučia sa veľa vecí o živote a láske, zatiaľ čo sa naučia lepšie spoznať nového človeka.

 

Láska a vzťahy

Na jar roku 2020 budete mať stručný prehľad o zdanlivej stabilite, ktorá je charakteristickým znakom tohto roku, a urobíte krok, aby ste stratu vo vzťahoch premenili na zisky zo vzťahov. Ste v krku prepracovania svojho života, a to sa rozšíri aj do vašich vzťahov.

Bude to na dizajn a dúfa, že budete potrebovať. To, čo sa v posledných rokoch stratilo, nahradia nie tie isté osoby, ale tí, ktorí lepšie spolupracujú s vašou nezávislou a veľkorysou veľkorysou povahou.

 

Kariéra a práca

Rok 2020 nie je pre vás veľkým rokom obratu v kariére alebo profesionálnej zmene. Skôr sa zameriavate na seba, než na kariéru alebo prácu. V posledných rokoch ste vo svojej kariére a svete práce rástli a vaša zvýšená produktivita bude vašou odmenou.

Budete mať tendenciu byť oddaní svojej práci. Koncom zimy a skorej jari si všimnete ostré a presné rozhodovacie schopnosti a je možné, že sa pomaly rozšíri práca alebo podnikanie. Energie sú pre to správne.

Aj keď vám príde zvýšená pracovná záťaž, máte istotu, že s ňou budete zaobchádzať. A zvládnite to. V prvom polroku vám prídu dôležité kontakty do budúcnosti. Čo ste v posledných rokoch neboli dobrí, ste sa dozvedeli a tento rok sa to oplatí.

peniaze

V roku 2020 sú hojnosť, vyššie vzdelávanie, cestovanie a filozofia kľúčové slová, ktoré sa budú podieľať na tom, ako k vám peniaze prídu alebo sa tento rok rozšíria. Je však čas byť opatrný pri investovaní, spoločných podnikoch s trochou opatrnosti viac, ako si v týchto veciach zvyčajne aktivujete.

 

Do neskorého jesene sa môžete vzdať opatrnosti, pretože vaša vnútorná energia pritiahne financie a bezpečnosť, ktoré môžu chýbať. Krátko vám príde neobvyklým spôsobom, ale pri tejto príležitosti chytíte skrytý zdroj.

Predpovede o zdraví

Horoskop pre Strelca do roku 2020 predpovedá, že vaše zdravie vidí tento rok len niekoľko problémov, a ak k nim dôjde, budú mať tendenciu byť menej závažné. Keď vstúpite do roku 2020 a na jar, budete sa občas cítiť pohltení energie, ale keď sa objaví jar, odrazí sa. Vzniká nový začiatočný cyklus. Rast po odpočinku.

Budete mať kontakt so zdravotníckymi zariadeniami, ale bude to mať tendenciu súvisieť s prácou alebo s ostatnými, nie s vami.

 

Vaše zdravie a wellness budú naďalej v duchovnej rovine a vaša energia bude vysoká, intuitívna s pocitom vnútorného mieru a spokojnosti, ktorý ste v poslednom čase nemali. Starajte sa o svoje zdravie, pretože rok 2019 má niekoľko výziev a vy chcete byť pripravení ich splniť.

Fakty o Strelcovi – Vlastnosti a vlastnosti

Ste otvorení a čestní, čo väčšina ľudí oceňuje. Ste sebavedomí, optimistickí a nadšení a vždy sa pozeráte na svetlú stránku. Aj keď to preháňate a vyfukujete veci neúmerne. Niektorí ľudia môžu povedať, že ste nahlas. Ste spoločenský a športový a prejavte sa priateľským a prístupným spôsobom. Chcú sa učiť od ľudí, s ktorými sa stretnete, a tešiť sa, najmä ak pochádzajú z inej kultúry.

Pretože ste rozpínaví a radi sa divíte, úžasná príroda je silnou príťažlivosťou. Potrebujeme veľa miesta na objavovanie sveta a na to, aby ste boli sami sebou. Ak sa s tebou stretneme, máš depresiu. Čerstvý vzduch a nové horizonty vás oživujú a povzbudzujú. Po celý život máte záujem študovať a cestovať tak či onak. Ste celoživotný študent alebo cestovateľ, fascinujú vás iné kultúry a krajiny.

Kreativita pre vás buď študuje, alebo skúma. Účelom vášho života je cestovať široko a ďaleko a dozvedieť sa, ako fungujú iné kultúry, a potom tieto znalosti priviesť domov.

Pretože ste filozofický, ste tiež náboženský, morálny a etický. Misionár. V najhoršom prípade si myslíte, že máte vždy pravdu, keď ste horliví a spravodliví. Vaše nadšenie vás vedie k tomu, aby ste predpokladali, že môžete urobiť nejakú úlohu a nie sú pripravení na to, čo to znamená, alebo si beriete viac, ako dokážete zvládnuť..

(Visited 1 164 times, 1 visits today)
Share