Krištáľový horoskop: Liečivé drahokamy pre Panny

Peridot a achát machu sú dva kryštály pre Panny. Práca s kryštálmi Panny môže upokojiť úzkosť a spojiť nás s výživnou energiou Zeme.

Čo predstavujú vaše kryštály sezóny Panny
Peridot: Je známe, že upokojuje nervy a napätie, posilňuje tráviaci trakt a pomáha pri pôrodných kontrakciách

Machový achát: Je vhodný na duševnú stimuláciu a jasnosť, na zvýšenie sebaúcty a zníženie úsudku

Peridot a machový achát sú dobré pre tých, ktorí majú vo svojich natálnych mapách prominentné umiestnenia Panny a pre každého, kto chce využívať energiu Panny.

Panenská sezóna je o dokončení a prechode a toto znamenie predstavuje nepretržitú snahu o dosiahnutie a dokonalosť. Všetko je teraz v detailoch, rovnako ako odhodlanie a odhodlanie.

Panna je premenlivé znamenie, ktorému vládne Merkúr. Je to záverečné znamenie zverokruhu letnej sezóny na severnej pologuli.

O vašom panenskom sezóne Krištáľový horoskop Drahokam: Peridot

Peridot je kosoštvorcový kryštál, ktorý sa formuje hlboko v zemi a počas sopečných erupcií stúpa na povrch v magme a transformuje sa ohňom. Je to klasický kameň pre Pannu. Jeho vzhľad je sýtozelený a môže mať zlaté podtóny. V závislosti od množstva prítomného železa môže byť olivový („olivín“) alebo žltý („chryzolit“).

Panna je spojená s nervovým systémom, črevami a slezinou. Zemitá liečivá energia peridotu je vhodným nástrojom na potlačenie pocitov úzkosti a napätia, najmä v čreve. Kryštál funguje dobre pri posilňovaní tráviaceho traktu, upokojení nervov a vyrovnaní žľazového systému. Peridot je tiež nápomocný pri pôrode, vďaka čomu sú kontrakcie produktívnejšie.

Peridot je tiež dobrým prostriedkom na odbúravanie stresu. Môže pomôcť zmierniť hnev, žiarlivosť a uvoľniť zovretie nezdravých vzorcov.

Peridotove metafyzické vlastnosti
Otvorením srdcovej čakry pomáha peridot pri uvoľňovaní oslabujúcich aspektov perfekcionizmu („Nie som dosť dobrý“) a ďalších návykov blokujúcich rast. Bohaté, žiarivé zelené odtiene peridotu rezonujú priamo v srdcovom centre, aby priniesli jasnosť, rast a otvorenosť, čo sú vlastnosti energie Panny.

Receptívny peridot pomáha človeku nadviazať spojenie s matkou Zemou a vyživujúcou esenciou Gaie a božstiev ako Isis a Lakshmi. Je to tiež kameň priateľstva a spojenia, ktorý prináša spokojnosť a prosperitu namiesto svárlivosti a úsudku. Peridot pomáha Panne zbaviť sa neprimerane vysokých štandardov, aby sme si mohli stanoviť rozumné ciele.

Peridot tiež pomáha prilákať šťastie, hojnosť a prosperitu a je ochranným kameňom pre auru. Čistiaca povaha peridotu pomáha uvoľniť starú batožinu a podporuje ostré vnímanie tejto energie riadenej Merkúrom.

(Visited 65 times, 1 visits today)
Share